?Въпроси всякакви?

  • 5 267 661
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 36 225
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Как се repost-ва нещо в Инстаграм? Ако харесам някоя снимка и искам да си я постна в моя профил.

# 36 226
  • Варна
  • Мнения: 818
може ли някой да ми даде линк за темата "никога повече няма да купя" или нещо подобно беше, защото нещо не я откривам
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=838548.0;topicrefid=19
благодаря   bouquet

Как се repost-ва нещо в Инстаграм? Ако харесам някоя снимка и искам да си я постна в моя профил.
има си специално приложение за това - има го в гугъл плей... всъщност дори има няколко подобни, можеш да ги разгледаш тук

# 36 227
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Благодаря, не знаех, че трябва друго приложение. Ще разгледам.

# 36 228
  • Мнения: 4 864
Ще пътуваме до Румъния за уикенда трябва ли ни мед.  застраховка,  или не е задължителна?

Най-добре си направете. Струват левче-два, а ви осигуряват сигурност.

# 36 229
  • София
  • Мнения: 3 754
Миялната ми се развали...
Каква марка е?
За тези на които ни предстои покупка...

# 36 230
  • Мнения: 3 181
Миялната ми се развали...
Каква марка е?
За тези на които ни предстои покупка...
Писах в техниката. Беко. Друга потребителка, каза че е много доволна, моята  се разваля за 3 път.
Според единият техник на фирмата, била мерцедес сред миалните, шегувахме се с ММ, че мерцедеса много зле. Още не са ми се обадили, мисля след малко да ги започвам, цяла седмица да не могат да намерят време, това е безобразие

# 36 231
  • София
  • Мнения: 10 825
Миялната ми се развали...
Каква марка е?
За тези на които ни предстои покупка...
И Горение да не си купувате! Освен тази на aniramл Имахме такава и за 4 години 4 пъти протича - все различни неща ѝ се скъсваха. Според техника подменихме всичко възможно, което би протекло. Сигурно е бил прав, защото наши приятели я взеха. Ползат я вече година и половина абсолютно безпроблемно. Ние пък от година и половина сме с Бош и за момента нямам никакви забележки.

# 36 232
  • София
  • Мнения: 2 330
Имот /етаж от къща/, който не се ползва с изключение на 2 седмици в годината - може ли да му бъде намален данъка?

# 36 233
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
Имот /етаж от къща/, който не се ползва с изключение на 2 седмици в годината - може ли да му бъде намален данъка?

данъка не, а такса смет http://ceb.bg/blogs/view/osvobojdavane-ot-plashtane-na-taksa-quot-idb-2291.html

# 36 234
  • Мнения: 812
Понеже в темата за компютри никой не ми обърна внимание ще ви питам вас:

Цитирай
 
Моля за малко помощ-преди известно време нещо съм направила незнайно какво,но сега когато отворя Internet Explorer страницата е буквално разчекната(И не само тази страница,дори когато съм извън интернет,а работя с компютъра)
квадратчето за затваряне почти е закрито,ролера за нагоре и надолу не го виждам изобщо.
Как да го оправя не знам?

# 36 235
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
Понеже в темата за компютри никой не ми обърна внимание ще ви питам вас:

Цитирай
 
Моля за малко помощ-преди известно време нещо съм направила незнайно какво,но сега когато отворя Internet Explorer страницата е буквално разчекната(И не само тази страница,дори когато съм извън интернет,а работя с компютъра)
квадратчето за затваряне почти е закрито,ролера за нагоре и надолу не го виждам изобщо.
Как да го оправя не знам?

контрол и едновременно с него нула  Peace

# 36 236
  • Мнения: 812
За съжаление това не помогна,нищо не се промени,никаква реакция нямаше.

# 36 237
  • София
  • Мнения: 2 330
Скрит текст:
Имот /етаж от къща/, който не се ползва с изключение на 2 седмици в годината - може ли да му бъде намален данъка?

данъка не, а такса смет http://ceb.bg/blogs/view/osvobojdavane-ot-plashtane-na-taksa-quot-idb-2291.html

мерси, то той е голямата сума, а има ли условия и на база на какво ще проверят колко се ползва?
Той тока е разделен, но водата не е , дали ще е проблем?

# 36 238
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
Понеже в темата за компютри никой не ми обърна внимание ще ви питам вас:

Цитирай
 
Моля за малко помощ-преди известно време нещо съм направила незнайно какво,но сега когато отворя Internet Explorer страницата е буквално разчекната(И не само тази страница,дори когато съм извън интернет,а работя с компютъра)
квадратчето за затваряне почти е закрито,ролера за нагоре и надолу не го виждам изобщо.
Как да го оправя не знам?

контрол и едновременно с него нула  Peace
Пробвай с F11

# 36 239
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
За съжаление това не помогна,нищо не се промени,никаква реакция нямаше.

десен бутон на мишката върху десктопа, пропъртис/дисплей пропъртис, сетингс и там опитай с промяна на резолюцията  Blush

Общи условия

Активация на акаунт