Пазаруване от Aliexpress.com 19

  • 47 447
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 285

Относно намаленията мисля,че датата беше 25.03, когато ще са активни и купоните.  Wink Въпреки,че откакто пазарувам от ali все чакам грандиозните намаления, а обикновено нищо грандиозно няма  Laughing





+1 newsm80 и аз така ,вдигат цените двойно и после намалят с  едни проценти ,та голямо намаление hahaha

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Поръчах си едно палтенце около Нова година. Като го проследявам  по номер, все си седи в Шанхай  . Има няколко дати, но все Шанхай пише, палтото  не помръдва. Поръчах 2 рокли след това. И двете пристигнаха супер бързо. Писах на продавача,той ми отговори, че имало проблем с пощите, да чакам, че ще дойде. Нормално ли е толкова време да  седи там?

# 737
  • Мнения: 740
Поръчах си едно палтенце около Нова година. Като го проследявам  по номер, все си седи в Шанхай  . Има няколко дати, но все Шанхай пише, палтото  не помръдва. Поръчах 2 рокли след това. И двете пристигнаха супер бързо. Писах на продавача,той ми отговори, че имало проблем с пощите, да чакам, че ще дойде. Нормално ли е толкова време да  седи там?
Всяка пратка е различна. Следи си времето за диспут и отвори такъв преди края му-пък, ако дойде междувременно може да го затвориш.  Peace

# 738
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Прочетох отгоре-отгоре последните 2-3 страници и видях въпроса за купоните. Купоните ще ги получим до 17.02. До тогава поръчката не трябва да е отказана! В смисъл, ако сте купили нещо над 10$ и на 17.02 не е минало плащането - отказали сте го или вие или търговецът, не е преминало плащането или е отхвърлена картата..., тогава ще получите купон. По един за всяка поръчка на сума над 10$.

# 739
  • София
  • Мнения: 117
Момичета това някой има ли го?http://www.aliexpress.com/store/product/Christmas-2013-new-fashi … 9_1398093519.html

Може ли отзиви.Много ми харесва

# 740
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
setakapпредложи му да прати и ти от твоя страна като получиш новия трак номер за проследяване с видна инфо. за доставка към теб,тогава затвори диспута,като можеш разбира се при нужда да отвориш,а  може и преди да прати да затвориш и при съмнение,отново да отвориш диспут.
fibs от сайта лимит няма проблема може да е от банката,всяка има определен брой разрешени седмични транзакции обикновено 85 бр. седмично, но надали си надвишила.
petya_doncheva88май няма отзиви да са умалени или не, вероятно си отговарят.
ОРИДЕЛте от 27.1 почиват, вероятно още е в Китай и няма ново инфо,понеже до 9 почиват и не е мръднала.
milen4eto78 почиват до 9.2
maminka2други плащания с картата онлайн правени ли са, има ли пари в нея, валидна ли е, позволени ли са онлайн плащания, опитай отново след 24 часа чак,ако не станем пиши на мейла от 1 стр.

dani777 почиват до 9.2, защо да загубиш, удължи срока за доставка, не бързай с диспутите.
slav4eда,промени иска в диспута и сумата и ескалирай.
dejieспрямо дните отброяващи се назад, можеш да разбереш,колко време е минало от пращането.
Margiа дестинация БГ,дава ли?

# 741
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604



               20 тема

Общи условия

Активация на акаунт