ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 46 тема

  • 32 661
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 11 117
Успех!
Ще чакаме да представиш новия член на семейството,
каквато и порода да е!  Wink

# 736
  • Мнения: X
Аз лично се колебаех между пинчер и мопс. Имам си пинчерче и пак бих си взела.
Също харесвам померан и мини шпиц.
Успех и дано намерите вашето кученце!  Simple Smile

# 737
  • на морето
  • Мнения: 103
.......
Аша Hug, нещо да имаш да ми разказваш Crazy.. чувам имате обожател, казаха ми че много е харесал шоколадка и видимо бил заинтригуван от нея, макар че от доста време не му се е случвало Party!

Хихиххи...имааа, имааааа.... Те , хубавите работи случайно стават ....
Тъй като гледам , май не само Люба ще посетиш  , като дойдеш по бургаско . Май ...и до другия ъгъл на улицата ще прескочиш  Wink Laughing  
Виждали сме се с лабрадора и друг път, мисля , ама явно не ни се засичат излизанията по часови пояси и маршрути , та за това е нямало "близки срещи от трети вид " с Любчето  .Mr. Green Mr. Green
Но съм оптимист - ще стане скоро .Стопанката им е наистина сладурана !
Колкото до обожателите .....Те , всички момчета , независимо от възрастта и ръстта са изключително заинтригувани от ... опашните и подопашните прелести  на Лора и преди и след кастрацията .Няма пропуск ....започвам да си мисля , дали пониятието " фатална жена " няма и кучешки еквиваленти .... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Друг е въпроса , че тя посреща всеки себеподобен с бурни овации , докато не си наврат носа в зад...ка й и не проявят по -сериозен интерес към тази й част .След този преломен момент, вече ми раздава лапи и иска да си вървим .. Mr. Green Mr. Green Mr. Green  

# 738
  • Мнения: 1 163
Брук днес стана на 1 годинка

# 739
  • София
  • Мнения: 11 117
ЧРД на Брук.  Heart Eyes  party023

# 740
  • на морето
  • Мнения: 103
Моля заповядайте в новата темичка Hug Hug Hug Hug Hug

Честит рожден ден на Брук ! Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт