"Под прикритие" - тема 7- сезон 4

  • 67 402
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 637
a.l.e.n.a ,напълно съм съгласна с теб  Peace

# 721
  • Мнения: 657
То и Иво Андонов доста невинен народ изби, по тази логика и той не трябва да е сред живите.Ясно че Джаро беше злодей, но и другия не пада по долу.Сега в сезон 5 него ли ще гонят докато го убият?

# 722
  • Мнения: 31 377
Да трябва да убият и Иво.

# 723
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 78
Още поне пет сезона??? То ще стане като "Дързост и красота".
Обмисля се 10 или 11 сезон да бъдат с работно заглавие "Под прикритие: Зомби апокалипсис", а зрителите отново да могат да се насладят на любимците си Джаро, Косъма, Съни, Малкия Близнак, Гелето, Бояна, Зори и много други.
След като прочетох това съм сигурна, че е шега за първи април  Mr. Green

 smile3501 smile3501 smile3501

# 724
  • Мнения: 14 785
Ще ми липсва страхотният Билалов!
Разочарована съм,че в пети сезон ще продължи турската връзка.За какъв ''най-успешен сезон''-четвъртия,говорят сценаристите???Толкова народ отблъснаха и разочароваха...

# 725
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 78
личи си който е гледал само първия сезон ooooh!, сега се пули за каква турска връзка се говори тука newsm12 newsm12

# 726
  • Мнения: 2 545
Ех, как играе този Билалов, възхитена съм!
Играеше... Sad

Игра... Wink
Това беше най-силният и смислен епизод от четвърти сезон.
Почти се бях отказала да гледам, но този епизод ме върна в играта Peace

Билалов доказа, че е мнооооооооооооого на ниво - и като актьор и като персонаж.
Попов на свой ред не му остана длъжен. Мисля, че му омръзна да играе по правилата и съответно да го правят на глупак (двете неща вървят ръка за ръка), и взе единствено възможното правилно решение.

Ако Марто не свидетелства в негова полза, ще се намери друг да го направи. Все едно. На хората в системата им е кристално ясно, че тя НЕ РАБОТИ за добрите. Следствието ще бъде про форма, защото всички ще са на негова страна.

Попов постъпи правилно, макар и против закона.
Има случаи, в които е по-добре да си по-умен, отколкото по-добър. Най-малкото с това ще успееш да спасиш няколко невинни живота... и пак ще се окажеш добър, макар и  по леко нетрадиционен начин Wink.

# 727
  • Мнения: 980
То и Иво Андонов доста невинен народ изби, по тази логика и той не трябва да е сред живите.

 И неговия ред ще дойде.
На негово място ще застъпи друг...
После и него ще убият.
И ще дойде нов 'крал'.
И така до безкрай.
 Mr. Green

# 728
  • София
  • Мнения: 1 675
Вчера гледах 11 епизод, все се надявах да не убият Джаро, ама ето на, убиха го. Сериала е много хубав, досега съм гледала с интерес всеки сезон, може би втори сезон беше по-слаб и не ми беше интересен, но последните два са на ниво. И въпреки всичко не ми допада това, че избиват един по един всички главни герои,отначало историята тръгна между едни, сега вече е между съвсем други, Джаро убит, Иво почти не участва вече, Марто никога не ми е допадал, Куката е единствения, който остана и Попов, но пък Вълев си пише сценария, нормално е да наблегне на своя си образ. За мен лично сериала приключи след снощната серия. Нямам никакво намерение да гледам 5ти сезон, то вече става като Дързост и красота, едни си отиват, други идват и тях убиват и така до безкрай. Е да, ама все пак това не е сапунка.

# 729
  • Мнения: 559
На мен турската връзка не ми е проблем, но в стремежа си сценаристите да  криминализират сюжета накрая ще стане тип на "От местопрестъплението", всеки епизод за себе си, без цялостна визия за история. Naughty

# 730
  • Мнения: 6 833
Според мен беше крайно време Попов да предпиеме някакво действие..  Видя се, че по нормалния ред нещата не стават.. Което всъщност всички си го знаем, нали?! Колко осъдени мафиотски босове имаме? ooooh! Явно смъртта на Зори беше ключът към Попов..

Промяната в Джаро си беше съвсем нормална..  Peace Беше изтънчен и слушаше оперна музика, но когато всички му трепереха..
А, когато доста хора се обърнаха срещу него и им стана неудобен, съвсем нормално е да гледа да си спаси Д-то, а не да мисли как изглежда в очите на околните..  Peace

# 731
  • Мнения: 2 545
Нямам нищо против, че убиха Джаро и то тъкмо в този момент. Така имаме шанс да го запомним с малкото човешки неща, които бяха останали в него. Харесаха ми последните сцени между баща и дъщеря. Ния също игра прекрасно - особено в сцената с размяната на заложници. По всичко си личеше, че този епизод ще е финален за Джаро.

И ако трябва да сме честни, Ния косвено допринесе за неговата смърт. Нейната поява направи Джаро твърде сантиментален. Видяхме го как се поколеба, когато видя Попов да се прегръща с дъщеря си. Съмнявам се при други обстоятелства Джаро да трепне от подобна сцена. Предполагам и той самият подсъзнателно е мечтал за такъв миг с дъщеря си. С две думи именно сантименталните емоции го убиха.

И тези откровения с Попов при гроба на Зори.
Твърде сантиментално и безразсъдно от негова страна. Можеше да се предаде пред много свидетели и така да запази живота си, защото тъкмо това беше целта му. Може би не беше предвидил качествените промени у Попов след смъртта на дъщеря му - наивният добродушко и слуга на закона вече го няма. Или поне не в този момент ...  

В трелъра добре се видя как Попов "чупи" ръце и страда от постъпката си. Предполагам ще я изживява много дълго. И ако законът го накаже по някакъв начин ще е добре дошло за него. Затова си мисля, че промяната у Попов беше само временна. Ще си остане същият какъвто си беше преди. Може би е по-добре да се пенсионира Grinning и в следващите сезони да гледаме някой друг, а защо не и някой нахъсан младок.
Дано само не решат Марто да го замести  Joy

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 13:44 от simpatikonia

# 732
  • Мнения: 6 833
Да, Ния имаше косвена вина за положението на Джаро, с появата си в България, тя го направи уязвим..  Peace

Но смятам обаче, че не е тя причината Джаро да се откаже от поръчката за Попов.. Peace Дори още когато му казаха, че трябва да убие Попов първата му реакция беше да откаже..
Все пак са били приятели, колеги.. и колкото и да се гонеха, имаха някакво тихо уважение помежду си..
Нима за толкова години дебнене Джаро не е имал мотив да го поръча... Ако беше някое друго ченге така да му лази по петите отдавна би го отписал.. но с Попов е друго..  Peace 

# 733
  • Мнения: 2 545
Нима за толкова години дебнене Джаро не е имал мотив да го поръча... Ако беше някое друго ченге така да му лази по петите отдавна би го отписал.. но с Попов е друго..  Peace  

Джаро определено не е груб играч. Той е по фините изпълнения.
В този смисъл дебненето, желанието да унизиш противника, да го подиграеш, да го направиш на глупак, беше от голямо значение за Джаро. Целта му беше да докаже на Попов, че е по-силен и умен от него. И като прибавим това, че Джаро много добре познава противника си, трябва да е луд, за да иска да го премахне.

Затова съм съгласна с теб - между Джаро и Попов има особена и "опасна" връзка. Ако преди последната им сцена заедно не бях гледала всички сезони досега, щях да помисля, че се обичат и ще се прегърнат hahaha

# 734
  • Мнения: 931
О, направо и аз имах усещането, че са готови да се разпрегръщат... Джаро беше много искрен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт