"Под прикритие" - тема 7- сезон 4

  • 67 321
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 545
Да, чак ми стана мъчно за него  Cry Cry Cry

# 736
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Моментът с връщането на запалката беше като помирение или нещо друго??
В 1-ви епизод на 1-ви сезон Попов постоянно държеше тази запалка и се наблягаше на тези моменти.
Но ми се губи нещо как тя попадна в Джаро! newsm78

# 737
  • Мнения: 258
Моментът с връщането на запалката беше като помирение или нещо друго??
В 1-ви епизод на 1-ви сезон Попов постоянно държеше тази запалка и се наблягаше на тези моменти.
Но ми се губи нещо как тя попадна в Джаро! newsm78


Ако не бъркам, Джаро май я взе, когато го запали в депото.

# 738
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз все още се чудя - дали Ния няма да бъде новият агент под прикритие в 5 сезон и да се върне при Иво  Peace

# 739
  • Мнения: 58
Възможно е и Ния да отмъсти за баща си, по един или друг начин.

# 740
  • Мнения: 2 545
Възможно е и Ния да отмъсти за баща си, по един или друг начин.
Не мисля, че ще отмъщава, най-малкото защото е умно момиче. По-скоро я виждам да се опита да спре злото по веригата, като не търси отмъщение.

Аз все още се чудя - дали Ния няма да бъде новият агент под прикритие в 5 сезон и да се върне при Иво  Peace

Съмнявам се. Според мен тя ще иска да се изолира от случилото се. Възможно е и да замине на някъде. Няма как да не разбере, че Попов е убил баща й. Бих се учудила, ако реши да му помага. Всъщност Попов може и да се оттегли от играта. Логично ще бъде.

По-възможно ми се струва Ния да започне да помага на Мартин и да се случи нещо между тях, след като Зори вече я няма. Ще бъде интересно, ако Марто отново "забърше" поредното гадже под носа на Иво . Преди време Иво харесваше и Съни, която се оказа по-късно в двойка с Марто. Няма да се учудя, ако сценаристите нагнетят по този начин отношенията между двамата.

# 741
  • Мнения: 2 182
Е, те едва ли имат готов сценарий за 5 сезон. Тепърва ще го пишат. Даже някои неща имам чувството, че ги измислят по време на заснемане. Само се надявам М.Вълев, като сценарист, да спре да лансира героя си и да го вкарва в някакви безумни сцени без смисъл.  Харесвах Куката в началото, сега ми е абсолютно без смисъл участието му в сериала, никак не ми е интересен вече, голямо преиграване.
За Джаро ми е кофти. За мен най-добрата актьорска игра в сериала беше на Билалов. Брилянтен! Определено ще ми липсва.

# 742
  • Мнения: 2 545
Само се надявам М. Вълев, като сценарист, да спре да лансира героя си и да го вкарва в някакви безумни сцени без смисъл.  Харесвах Куката в началото, сега ми е абсолютно без смисъл участието му в сериала, никак не ми е интересен вече, голямо преиграване.

На мен Куката повече ми харесва сега отколкото във времето, когато пиеше коктейл след коктейл и говореше простотии. Сега има някаква достойна цел, която има намерение да преследва до дупка - отмъщението над Фарук. В определен смисъл Куката е поредният Попов във сериала, като за  разлика от него няма какво да губи, освен себе си.

С това съвсем не искам да кажа, че героят му е кой знае колко интересен...

# 743
  • Мнения: 6 833
Това, че Куката има някаква цел е хубаво.. Много ми беше мъчно като даваха за сейството му.. обаче  поведението му понякога идва малко в повече.. В болницата, например, когато отиде да убие Али изглеждаше като изваден от някой цирк... Иначе Куката ми е един от любомите герои  Peace

# 744
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Интересни снимки на Михаил Билалов-

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=673050206088752&set= … ype=1&theater

# 745
  • София
  • Мнения: 11 472
Какъв пети сезон бълнувате бе, хор.... то не останаха артисти, не остана и някой под прикритие, не остана и завръзка кой знае какво.
А който и за миг - само за МИГ дори, е повярвал на онази Въшлясала статия за петте сезона, пусната на Първи април, извинявайте, ама.......

Жалко, сериалът, а и актьорите, имаха много мегдан още!

# 746
  • Мнения: 6 833
Какъв пети сезон бълнувате бе, хор.... то не останаха артисти, не остана и някой под прикритие, не остана и завръзка кой знае какво.
А който и за миг - само за МИГ дори, е повярвал на онази Въшлясала статия за петте сезона, пусната на Първи април, извинявайте, ама.......

Жалко, сериалът, а и актьорите, имаха много мегдан още!

Мисля, че продуцентите официално обявиха, че ще има пети сезон  Peace

А за Под Прикритие: Зомби едва ли някой е повярвал  hahaha

# 747
  • Мнения: 8 526
Какъв пети сезон бълнувате бе, хор.... то не останаха артисти, не остана и някой под прикритие, не остана и завръзка кой знае какво.
А който и за миг - само за МИГ дори, е повярвал на онази Въшлясала статия за петте сезона, пусната на Първи април, извинявайте, ама.......

Жалко, сериалът, а и актьорите, имаха много мегдан още!
Никой не бълнува,в неделя след филма в Нощни птици продуцентите го казаха

# 748
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
...

По-възможно ми се струва Ния да започне да помага на Мартин и да се случи нещо между тях, след като Зори вече я няма. Ще бъде интересно, ако Марто отново "забърше" поредното гадже под носа на Иво . Преди време Иво харесваше и Съни, която се оказа по-късно в двойка с Марто. Няма да се учудя, ако сценаристите нагнетят по този начин отношенията между двамата.

Много бих се радвала, още в началото на този сезон ми се искаше там нещо да пламне  Heart Eyes

# 749
  • Мнения: 58
Дано авторката не ми се сърди, но пуснах нова тема
Нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт