Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 59

  • 90 059
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе, София
  • Мнения: 245
Момичета, пак да попитам, накой се беше похвалил, че е пазарувал от bonprix.de. Не ми приема картата, може ли да споделите какви карти приема сайтът?

# 721
  • Варна
  • Мнения: 323
Момичета, привет!

Един познат ме помоли да проверя на друг познат пратката къде е, но аз не намирам нищо.

Доколкото разбрах поръчката е от Дисни, Англия. Дадоха ми този номер: 3STJPK3769113.

Имате ли представа как изпращат до тук, с обикновена поща ли?

Предварително благодаря!

ps Намерих пратката!

Последна редакция: вт, 23 дек 2014, 11:06 от vanyaes

# 722
  • Мнения: 28
Мога ли да платя с БГ карта поръчка от http://www.zalando.co.uk/  newsm78
На първа страница не намерих инфо... Thinking
Благодаря предварително  Hug

Пуснах поръчка от Заландо на 17.12.2014, изпратена е и получена на англ. адрес. Платих с пейпал (бълг.карта).

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 454
От Tesco Direct може ли да се пазарува с бълг.карта? Имам виртуална Виза на ДСК.

# 724
  • Мнения: 1 668

Аз пазарувам точно с нея.

# 725
  • Мнения: 68
Здравейте, искам да поръчам нещо от forever 21, но не намирам фирма превозвач, която може да превозва от Англия за България за този магазин. Вие знаете ли такава, ще ми бъде много полезно!

# 726
  • Мнения: 12
Цитат
Boots     Cheap Smells   Clothing at Tesco - плаща се успешно само с КРЕДИТНИ карти, с ДЕБИТНИ не става.

И Boots и Clothing at Tesco приемат БГ дебитни карти. Аз съм пазарувала с Visa Electron на ПИБ. От Boots поръчвах пролетта (до UK адрес), а от Tesco преди няколко години до UK адрес и този месец веднъж до България и веднъж до UK адрес. Наблюденията ми са, че дори и някъде да пише, че приемат само кредитни карти, ако приемат Visa, приемат и Visa Electron.

# 727
  • София
  • Мнения: 23 165
странно, в Clothing at Tesco всеки път опитвам с виза електрон на пиб и всеки път не става, приема ми само кредитната  Rolling Eyes

# 728
  • софия
  • Мнения: 25 478
странно, в Clothing at Tesco всеки път опитвам с виза електрон на пиб и всеки път не става, приема ми само кредитната  Rolling Eyes
Пазарувам съвсем спокойно с виртуална маестро на ДСК.

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Здравейте, искам да поръчам нещо от forever 21, но не намирам фирма превозвач, която може да превозва от Англия за България за този магазин. Вие знаете ли такава, ще ми бъде много полезно!

Превозвачите превозват всичко, без значение от къде е поръчано. Друг е въпросът , ако искаш асистирано пазаруване - в този случай трябва да си избереш превозвач и да видиш дали условията му те устройват.

# 730
  • Мнения: 62
Здравейте,искам да Ви попитам,може ли да се разплаща с BG карти в currus.co.uk и diy.com
Предварително благодаря и Весели празници !

# 731
  • София
  • Мнения: 208
Здравейте, знаете ли как е доставката в Англия и после със съответен превозвач по празниците? Харесала съм разни неща, които сега са намалени, но ако ги поръчам, нямам идея дали ще ги доставят преди 1.01 в Англия, а и при доставчика, та се чудя какво да правя newsm78

# 732
  • Мнения: 149
И Boots и Clothing at Tesco приемат БГ дебитни карти. Аз съм пазарувала с Visa Electron на ПИБ. От Boots поръчвах пролетта (до UK адрес), а от Tesco преди няколко години до UK адрес и този месец веднъж до България и веднъж до UK адрес. Наблюденията ми са, че дори и някъде да пише, че приемат само кредитни карти, ако приемат Visa, приемат и Visa Electron.

Теско не приема бг дебитни карти,пробвала съм скоро около 4-5 пъти

# 733
  • Мнения: 2 122
вече няма превозвач, който да работи според мен Simple Smile)
така или иначе, по-рано от след 2 седмици не чакай доставка, ако поръчаш сега
виж- на адресите в Англия може би има хора, които да приемат

# 734
  • софия
  • Мнения: 25 478
И Boots и Clothing at Tesco приемат БГ дебитни карти. Аз съм пазарувала с Visa Electron на ПИБ. От Boots поръчвах пролетта (до UK адрес), а от Tesco преди няколко години до UK адрес и този месец веднъж до България и веднъж до UK адрес. Наблюденията ми са, че дори и някъде да пише, че приемат само кредитни карти, ако приемат Visa, приемат и Visa Electron.

Теско не приема бг дебитни карти,пробвала съм скоро около 4-5 пъти
Само където пазарувам от там с виртуална карта, която си е чиста дебитна по същество Laughing
Много пъти е писано. Няма кредитна/дебитна. Въпросът е какъв е типа на картата - виза, мастер, маестро и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт