Азиатска козметика и грим 2

  • 137 311
  • 757
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 302
Аз корейска козметика поръчвам само от Айхърб. Но няма мнооого марки. Купувам предимно Мизон и Инисфрий. Сигурна съм за произхода

# 556
  • Мнения: 18 998
Аз май не съм попадала на продукти, от които съм недоволна, но повечето съм си ги купувала по един път и нямам много база за сравнение, освен с мострите (ако съм получила мостра за съответния продукт). То напоследък и почти нищо не съм купувала, защото повечето продукти са им доста икономични. Май единствено за кушъните и за кремовете за ръце бих казала, че свършват сравнително бързо. Но пък кремовете им за ръце са чудни - леко скъпички като за крем за ръце, обаче попиват много бързо, без следа и възстановяват кожата много добре. Много мразя усещането да си намажа ръцете с крем и след това, дори и след няколко часа да е, като си намокря ръцете с вода, да чувствам лигава и мазнееща консистенция на крем.

# 557
  • Мнения: 267
jolse.com
cosmetic-love.com
И двата магазина с с безплатна доставка, поръчвала съм многократно и от двата и съм много доволна.
Тестер-кореа е с глямо разнообразие,но доставката е скъпа.

# 558
  • София
  • Мнения: 6 268
Скрит текст:
Здравейте  Hug, включвам се с моят 1 корейски крем Nature Republic Aqua Super Aqua Max Fresh Watery Cream. Пише, че е хидратиращ за смесена и мазна кожа. Още не съм го започнала, тъй като довършвам друг.
Бях се наканила да поръчам серията на Мизон с охлювения екстракт и като се зачетох в едни коментари за фалшификати ... Та мисълта ми е откъде да се поръчва корейска козметика, че да сигурно на 100%, че са оригинали?
Един хубав сайт за съставките на продуктите - http://www.cosdna.com/eng/ , тъй като на много от продуктите не е даден съставът или е на корейски, то тук може да се провери. Дадени са и степените на безопасност на съставките, дразнене/алергии. Не знам дали сайтът е даван тук. Хубаво е да го има на 1-ва страница.
Това, което открих за фалшивата козметика:
Скрит текст:
Статия за бума на китайски фалшификати на корейска козметика
Списък с проверени продавачи в ebay обаче в коментарите на купувачите има за тези продавачи негативни мнения, че получените стоки са ментета.
Примерно за f2plus1 , който е ebay магазин на beautynetkorea.com : "It's fake. It's totally different to the one I bought before in other stores." , "This cream is fake. Went to websigth for Mizon and corners on tube is diffrent." ,  "The product is fake, doesn't come in a box. ; Fake cream, this product has high lead and mercury content. DO NOT BUY. ",   "fake? egg different" .
За rubyruby76: продава фалшиви продукти историята тук в края от потребител chang win heng , в интернет има и други такива негативни мнения за продавача.
За roseroseshop - преди това с името RubyRuby76 (ebay магазинът на www.roseroseshop.com): - изпращали са ползвани продукти - The item is used! there was bumps and lumps showing usage. NOT NEW;  Not sure if it's new,half the content is missing.Didn't have usual sticker cap. ;  с изтекъл срок на годност feel disappointed, the product was dated 2014!;  фалшив продукт  "Product i received was false" ,    "A fake.Very perfumed and feels different from full sized bottle I own." и т.н.
След като в ибейските магазинина roseroseshop.com и beautynetkorea.com се продават ментета , то тогава и в самите магазин може да продават???  newsm78
Кои магазини са с ефтина доставка до България и е сигурно, че продуктите, които продават са оригинални?
(Хубаво е да ги има на 1 страница, ще бъде голямо улеснение за всички)

Имам 2 доставки от roseroseshop и сега получих от f2plus1... честно казано не мога да кажа, че са фалшиви продуктите. Всичките са в оригинални кутийки, добре опаковани и запечатани... Честно казано от един негативен коментар някак си е трудно да се отпише даден сайт/продавач. Този продавач от йбей е с 76 хил. положителни коментара...

# 559
  • Мнения: 83
Предлагам в новата тема да си включим всички сайтове/продавачи, от които пазаруваме и сме доволни. Аз лично поръчвам от roseroseshop, iherb и ebay, винаги нещата са били много добре опаковани и с много добро качество.  Peace Иначе сайтчето, което е пуснала Vesika, е много добро, проверявям всичко там, включително и бебешката козметика. Simple Smile
Да се похваля с новите придобивки:
Steblanc Aqua Fresh Gel, Steblanc bb cream, Lanеige Water Sleeping mask (взех си две малки опаковки), ампулките за коса Lador (по препоръка на Rusalka), Petitfee, Hydro Gel Eye & Spot Patch. Всичко съм пробвала до сега, с изключение на ампулките, и е УАУ!!! Особено съм впечатлена от пачовете, много освежават погледа и кожата под очите. Simple Smile
Хубав ден, момичета!  bouquet

# 560
  • Мнения: 302
Ербориан откъде може да се порчъча, освен ибей? Линк, може ли, ако сте попадали..

# 561
  • Мнения: 18 998
Ербориан откъде може да се порчъча, освен ибей? Линк, може ли, ако сте попадали..

По аптеките има, ако искаш на място да погледнеш: http://erborian.bg/49203

В Сефора също ми се върти, че ги има. Ако не държиш да ги купиш магазин, може да се поръчат от сайтове като ензо.бг и пр. Ако се интересуваш от конкретен продукт, просто му напиши името в гугъл и цена (на български или на английски, в зависимост от чужди или бг сайтове искаш да поръчваш) и ще ти излязат резултати за него.

# 562
  • Мнения: 302
Ербориан откъде може да се порчъча, освен ибей? Линк, може ли, ако сте попадали..

По аптеките има, ако искаш на място да погледнеш: http://erborian.bg/49203

В Сефора също ми се върти, че ги има. Ако не държиш да ги купиш магазин, може да се поръчат от сайтове като ензо.бг и пр. Ако се интересуваш от конкретен продукт, просто му напиши името в гугъл и цена (на български или на английски, в зависимост от чужди или бг сайтове искаш да поръчваш) и ще ти излязат резултати за него.
да, за бг сайтовете знам. Реших,че може да ги продават в някои корейски сайтове, макар,че май само името им е корейска козметика, мисл,че е френска фирмата.

# 563
  • Мнения: 1 110
Момичета, пробвали ли сте missha m magic cushion? Четох, че има пудра в него, която според производителя абсорбира себума и изпотяването. Азиатските тонирани продукти, които съм ползвала имат dewy финиш, което при моята мазна кожа е равно на  Sick  искам хем да е хидратиращ, защото и от това имам нужда, хем да не е твърде мазнеещ на кожата ми, а пък фактора 50 си е плюс.

# 564
  • Мнения: 83
А има ли ползващи Ербориан? Тук ги продават в една дрогерия и много им се чудя, точно защото за корейско-френски, пък цените им не са от най-ниските. Иначе не съм ги срещала в корейски сайт.

# 565
  • Мнения: 166
Пепина, Много харесвам Ербориан! Ползвала съм бб и сс крема - много естествено стоят и са ми фаворити - изобщо други марки не искам и да пробвам! Все едно нямаш нищо но реално изравняват много добре тена и придават за мен много хубав естествен завършък на лицето. Ако обаче се нуждаеш от висока покривност каквато имат фдт и искаш да прикриваш множество пъпки, белези и т.н. то тогава тези два продукта не са подходящи. Аз ги купувам от Ремедиума - гледам няма ги на много места в София - ти къде си ги гледала в коя дрогерия?

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Момичета, пробвали ли сте missha m magic cushion? Четох, че има пудра в него, която според производителя абсорбира себума и изпотяването. Азиатските тонирани продукти, които съм ползвала имат dewy финиш, което при моята мазна кожа е равно на  Sick  искам хем да е хидратиращ, защото и от това имам нужда, хем да не е твърде мазнеещ на кожата ми, а пък фактора 50 си е плюс.
Първо си купих M MAGIC CUSHION MOISTURE и останах очарована от него. Поръчах още един, но се оказа M MAGIC CUSHION. Не бях обърнала внимание на разликата. Оказа се, че първият е за суха кожа, каквато е моята, а вторият - за нормална и мазна. http://www.ebay.com/itm/MISSHA-M-Magic-Cushion-15g-Magic-Moistur … -PA-/371269717186. Страхотни са  Heart Eyes И двата са ми № 23. Просто ще си добавя във втория малко хидратиращ крем и озаряваща основа. Наистина първият стои сочно и озарено, а вторият, който би бил подходящ за теб, стои сухо /за мен/. Влюбена съм в тези кутийки. Толкова бързо и перфектно се нанася бб кремчето  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 12:02 от Rusalka:)

# 567
  • Мнения: 1 110
Момичета, пробвали ли сте missha m magic cushion? Четох, че има пудра в него, която според производителя абсорбира себума и изпотяването. Азиатските тонирани продукти, които съм ползвала имат dewy финиш, което при моята мазна кожа е равно на  Sick  искам хем да е хидратиращ, защото и от това имам нужда, хем да не е твърде мазнеещ на кожата ми, а пък фактора 50 си е плюс.
Първо си купих M MAGIC CUSHION MOISTURE и останах очарована от него. Поръчах още един, но се оказа M MAGIC CUSHION. Не бях обърнала внимание на разликата. Оказа се, че първият е за суха кожа, каквато е моята, а вторият - за нормална и мазна. http://www.ebay.com/itm/MISSHA-M-Magic-Cushion-15g-Magic-Moistur … -PA-/371269717186. Страхотни са  Heart Eyes И двата са ми № 23. Просто ще си добавя във втория малко хидратиращ крем и озаряваша основа. Наистина първият стои сочно и озарено, а вторият, който би бил подходяш за теб, стои сухо /за мен/. Влюбена съм в тези кутийки. Толкова бързо и перфектно се нанася бб кремчето  Heart Eyes
Благодаря ти много!  bouquet

# 568
  • Мнения: 83
lilis, благодаря за мнението!  bouquet Ще взема да пробвам бб или сс, като свърша наличностите. Гледам в Marionnaud, но аз съм в Чехия. Имат доста техни неща. Чудя се за ето този есенс http://uk.erborian.com/dongbaek-camellia-essence,7,1,472,4038.htm Simple Smile Пробвала ли си го?

# 569
  • Мнения: 5 366
Пепина, къде живееш?
Аз също съм в Чехия от скоро.

Общи условия

Активация на акаунт