Азиатска козметика и грим 2

  • 137 330
  • 757
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 936
Много е добро почистващото олио на DHC! Аз го купувам от Escentual и от Feelunique.
Става и за очи, не люти, не дразни, страхотно е  Heart Eyes

# 616
  • София
  • Мнения: 1 544
Една позната се скъса да хвали почистващото олио на DHC. Погледнах я марката, че не я бях чувала - японска, известна била иначе, но не и на мен. Тъй като си имам в момента почистващо олио, някой има ли отзиви за други продукти на тази марка, че ми стана любопитно и ми се иска да пробвам нещичко.
Много е хубаво олиото на DHC. В помента ползват това: http://www.palmers.bg/Cocoa-Butter-Formula-Ultra-Gentle-Facial-C … ng-Olil-5-122.htm и също съм много довона. Имива грим идеално и оставя кожата свежа и подхранена.

# 617
  • Мнения: 19 014
Благодаря за отзивите! А някакви други продукти на марката да сте ползвали? В единия сайт от двата посочени има безплатна до България при поръчки над 30 паунда, в другият пък доставката е 4.95 паунда, обаче при поръчка за 40 паунда продукти на DHC дават някакъв подаръчен комплект от 3 мини опаковки DHC (Extra Nighttime Moisture 8g, DHC Concentrated Eye Cream 4g, DHC Velvet Skin Coat 5g), та се изкушавам заради подаръка да взема още нещо до 40 паунда, въпреки платената доставка.

# 618
  • Мнения: 6 555
Най-накрая и аз се записвам в темата. Отдавна се каня. Heart Eyes
С интерес ще следя отзиви за азиатската козметика и ще видим кога ще направя и аз поръчка. Peace

# 619
  • Мнения: 1 027
Някой ползвал ли е хиалуроновата киселина на Мизон. Дали има резултат?

# 620
  • Мнения: 19 014
Някой ползвал ли е хиалуроновата киселина на Мизон. Дали има резултат?

Ползвала съм серум с хиалуронова киселина, но на друга марка, имаше резултат, макар че използвах 5-6 мостри, не цяла опаковка.

# 621
  • Мнения: 1 110
Взех най - накрая m magic cushion mishha с фактор 50. Много ми харесва покритието в началото ( прикри добре петна и пъпки), но след два часа съм лъснала тотално, а уж е подходящ за по - мазна кожа. Днес не е кой знае колко топло и съм в това състояние, а представям си в жегата как ще съм  Crazy Crazy Днес го сложих след златната база на Герлен, от която имах тестер. Може от нея да се получи ефекта добре намазнен тиган bowuu утре ще го пробвам върху идеалист на Ести

# 622
  • Мнения: 1 174
Взех най - накрая m magic cushion mishha с фактор 50.
И аз го харесвам, но единствения коментар за него, когато си го бях сложила, беше от една приятелка "много бледа ми изглеждаш, добре ли си?"  Grinning  Confused
И на мен ми лъсва...

# 623
  • Мнения: 1 110
Взех най - накрая m magic cushion mishha с фактор 50.
И аз го харесвам, но единствения коментар за него, когато си го бях сложила, беше от една приятелка "много бледа ми изглеждаш, добре ли си?"  Grinning  Confused
И на мен ми лъсва...

Кой номер взе? Аз съм с 23, който ми идва една идея по - тъмен сега, но за лятото би бил супер ако не лъщях така, но пак казвам може проблема да е от базата  Peace

# 624
  • Мнения: 1 174
Взех най - накрая m magic cushion mishha с фактор 50.
И аз го харесвам, но единствения коментар за него, когато си го бях сложила, беше от една приятелка "много бледа ми изглеждаш, добре ли си?"  Grinning  Confused
И на мен ми лъсва...

Кой номер взе? Аз съм с 23, който ми идва една идея по - тъмен сега, но за лятото би бил супер ако не лъщях така, но пак казвам може проблема да е от базата  Peace
21, идва ми наистина една идея по-светъл от моя си цвят, сега пролетта и лятото няма да го ползвам, въпреки, че не планирам да почернявам на лице. Есента може да пробвам да го смесвам с малко по-тъмен, че не искам да правя впечатление на призрак.

# 625
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Записвам се да следя темата Peace
 Съвсем отскоро,но съм вече голем фен на Missha Perfect cover n.23!!! Това ми последно откритие толкова много ме радва,че вече три-четири дни откакто съм в отпуска и почти по цял ден навън,съм само с него. Скоро нищо не ме е грабвало толкова!
 За информация съм на 32,все още с упорито комбинирана кожа и понякога с разни "несъвършенства" за скриване Blush . Мисля да се огледам за хидратиращ или матиращ продукт на марката, който да ползвам като основа. Понеже обичам да са ми в комплект нещата Blush Ако някоя от вас има идеи или ползва нещо тяхно такова,ще се радвам да ме "светне".
 В полезрението ми са също да опитам на DHC почистващотo олио,както и измивната им пудра за лице. А също са ми любопитни и сапуните-яйчица на Holika Holika. Може би и лепенките за нос...

Сега се връщам назад да ви изчета bouquet

# 626
  • Мнения: 1 110
Записвам се да следя темата Peace
 Съвсем отскоро,но съм вече голем фен на Missha Perfect cover n.23!!! Това ми последно откритие толкова много ме радва,че вече три-четири дни откакто съм в отпуска и почти по цял ден навън,съм само с него. Скоро нищо не ме е грабвало толкова!
 За информация съм на 32,все още с упорито комбинирана кожа и понякога с разни "несъвършенства" за скриване Blush . Мисля да се огледам за хидратиращ или матиращ продукт на марката, който да ползвам като основа. Понеже обичам да са ми в комплект нещата Blush Ако някоя от вас има идеи или ползва нещо тяхно такова,ще се радвам да ме "светне".
 В полезрението ми са също да опитам на DHC почистващотo олио,както и измивната им пудра за лице. А също са ми любопитни и сапуните-яйчица на Holika Holika. Може би и лепенките за нос...

Сега се връщам назад да ви изчета bouquet
Ползвала съм черното яйце сапун на холика, като по спомен не беше нищо особено, а ароматът е твърде натрапчив Peace още ми се мотка едно сапунче в шкафа с резерви, защото в комплекта бяха два.
Пак на холика взех комплект лентички за нос в три стъпки - ами и тук нищо магическо не се случи Peace
И на мен ми харесва този бб крем!
Да докладвам за cushion - а. Попитах със салфетка мазнотията от лицето си и не лъснах пак, а покритието си стои.

# 627
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Искам да си поръчам мостри,но не пише колко мл. е една мостра,да се ориентирам заслужава ли си цената,ако някой знае ще съм благодарна да сподели

https://www.aliexpress.com/item/MIZON-All-In-One-Snail-Repair-Cr … 8a9d-84a5aedbe262

# 628
  • Мнения: 19 014
Искам да си поръчам мостри,но не пише колко мл. е една мостра,да се ориентирам заслужава ли си цената,ако някой знае ще съм благодарна да сподели

https://www.aliexpress.com/item/MIZON-All-In-One-Snail-Repair-Cr … 8a9d-84a5aedbe262
http://www.ebay.co.uk/itm/MIZON-All-In-One-Snail-Repair-Cream-Sa … sd%3D141527528385

По 1 мл са тези мостри. Мисля, че съм си поръчвала от същия крем, но версията му в тубичка, а не в бурканче, беше евтин.

# 629
  • Мнения: 83
Момичета,
Препоръчайте ми моля серум за суха кожа.
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт