"Интернационални мацки тук сме се събрали, всяка чака 2 чертички да удари"Над 35

  • 25 478
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Оппа Звезден прашец  Simple Smile newsm75 newsm79 newsm28

Звездичка радвам се за добрите новини  Hug

# 46
  • Мнения: 1 661
Ето ме и мен. wavey

Ели, темата е страхотна както винаги! Hug

Анкетата ще я попълня томороу:)

Звездичката, радвам се за хубавите новини!

Нега, успех! Била съм с Декапептил и не беше моят протокол, но се надявам да е успешният за теб!

# 47
  • Мнения: 398
Звездичка, радвам се за хубавите новини!  Hug

Нега, желая ти успех и стискам палци!  Praynig

Днес е хубав ден, сипе се и снежец и прашец в групичката ни  babydust7 babydust7 babydust7 Nature Snowman

# 48
  • Мнения: 1 679
Звездичката- много се радвам за теб, представям си сега как ти е леко на душата. Много да расте младежа  Heart Eyes
Малко прашец да смръкна от вас  newsm28 newsm79 newsm75
Лек ден мацкии

# 49
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Запис от мен...

# 50
  • Мнения: 2 168
Звездичке, много се радвам, надявам се да успееш да отпуснеш душичка  Hug
Нега, късмет Praynig

Много хубави кифлички и чайче, то времето е само за това, бррр....
(Ох, имам чувството, че някой ме пита нещо и забравих да отговоря, извинете ако е така Embarassed ще се върна назад да погледна)

Джи, как си, малко остана?

# 51
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Звездичке, поеми си дъх и се радвай  Hug

Ели, за тебе - гледка от предните прозорци и от задния прозорец /още не са ни мазани гаражите, дуварите и външните постройки, ще ме извините/
Скрит текст:
Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 3 406
Перу, страхотна гледка от вашите прозорци   bouquet
Дари, не знам за книжките, аз ги имам само в книжен вариант и то на английски. За Коледа ММ ми подари таблет, ама кой да има време да го разгледа  Rolling Eyes Иначе желанието ми е да си го направя таблета електронна библиотека. Така че тепърва ще се уча от къде да се сдобивам с електронни книжки за него.
Звездичката  Hug браво за страхотния резултат!

# 53
  • Мнения: 3 406
Момичета,
Аз имам питанки за сока от лимон… тъй като ми е по-вкусна салатата със сок от лимон вместо оцет. Ако си изцедя няколко лимона и си ги поставя в бутилка, ще си загуби ли сока качествата? Не мисля да цедя литри, ама да кажем 150-200мл, за около една седмица. Някой има ли опит с лимоните?


# 54
  • Мнения: 1 423
Звездичке, голяма тежест ти е паднала след такава процедура. Ще обера малко прашец, защото ме чака същия трънлив път  newsm28.

Нега,скоро да се похвалиш с  EFP. И да има конкуренция между тебе и другите девойки коя ПЪРВА ще се похвали.

Перу, двора ти е разкошен, равен като тепсия, само за басейн Grinning.

Tanzu, аз цедя лимон + мед + джинджифил на корен и издържа доста в хладилника. Също за таблета - като си взех, го дадох на един майстор да ми качи каквото трябва и платих 30 лева. И сега си имам ел. книга.

# 55
  • Мнения: 8 529
айде да се мушна и аз под прашеца!

Звездичката, браво на вас!

Танзу, мисля на киндъл имаше програма, която може да се инсталира и на таблет и да бъде като електронна книга. Единствено неудобното е, че таблета тежи повече от книгата. Не знам дали ще ти бъде удобно за четене. Щом четеш на английски - има доста книги във виртуалното пространство. Дори и за купуване - оня ден гледах по 1-2 долара в сайта на кобо. Което не са кой знае какви пари. За разлика от тия дето намерих към българските платени сайтове ......... то цената направо все едно е на хартия.
За сока от лимон - мисля може да си направиш експеримент (явно със захар няма да стане, щом е за салата). При всички положения трябва някакъв консервант и мисля успешно ще стане със сол! Просто после няма да слагаш сол в салата. Или ще бъде малко.

Перу, много снежно при вас .... щом не те го никой да ходиш на работа - стой си на топло в къщичката Simple Smile

# 56
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Вит. С се окислява бързо от въздуха. Таман прочетох, че може да се съхранява във формички за лед във фризера.

Даре, оняден направих нова доза от цвеклото - много е хубаво /ММ обаче не го близва  Thinking/.

# 57
  • Мнения: 8 529
ако го закъсаш - прати колет Simple Smile ММ ше го измези с ракията Simple Smile

аз пък правя зеленчуков борш сега - да има супичка, че е полезно

# 58
  • Мнения: 3 406
Трябва да отделя време да поразгледам за книжки, ама като все не мога да отскубна минутки за себе си ... Иначе таблета не е изобщо тежък, ама си няма дори и калъф още.

# 59
  • Мнения: 1 512
И при нас е много снежно. Да отговоря и аз на анкетата
Любими филми и жанрове? - историчеси, фентъзи, криминални. Конкретни филми не мога да се сетя сега
Имате ли хоби или по нестандартни интереси за свободното време? Хоби - сладкарство. Обичам да правя торти и други сладки неща, но се опитвам да не използвам оцветители и други химии. Готвенето и на соленички неща също ми е любимо занимание
Любими книги и автори? "Властелина на пръстените" и други фентъзи и исторически. За съжаление и аз напоследък нямам време за книги. Като Звездичка и амини ми се налага да чета закони и наредби
Как разпускате най-добре от натрупаните стрес, умора, напрежение...? Туризъм, ски, колело, домашни рок концерти
Обичате ли да танцувате? А любимия ви стил е ...... Много обичам да танцувам. Всичко без поп-фолк. Народните хората са ми любими
Колко често мъжът ви ви ядосва? Рядко

А колко често вие ядосвате мъжа си?  Рядко   

Общи условия

Активация на акаунт