"Интернационални мацки тук сме се събрали, всяка чака 2 чертички да удари"Над 35

  • 25 479
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 758
И ние много играехме на ластик, народна топка, на стражари и апаши. Постоянно се телепортирахме. Аз имах оранжево балканче  Blush Магнитче, умори ме с твоя пръстен Joy

# 721
  • Мнения: 120
 Simple SmileТова не беше ли нещо като пръстена на Арабела (помните ли го)

# 722
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Като цветята на Летящият Честмир - помирисваш ги и знаеш всичко  Mr. Green Страхотни детски спомени  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 2 501
Момичета, благодаря!  Hug
Много ми е тежко, защото мислех, че този път е станало, усещах го. За пръв път интуицията ми ме подведе. Много боли.
Продължавам обаче.
Предстои ми 3-ти опит. Вече записах час за преглед. Сменям клиниката, обаче. Не съм се отказала от старата, но решихме с половинката този път да пробваме в Плевен.
За всички вас  Heart Eyes

# 724
  • София
  • Мнения: 10 703
Simple SmileТова не беше ли нещо като пръстена на Арабела (помните ли го)
Неее,няма общо с този пръстен,онзи беше с извънземен произход Mr. Green всъщност беше част от цип на раница,счупен Laughing
И ние правехме театро, аз играех клоун-имах такъв костюм, обикновено представленията бяха във входа между етажите, а публиката сядаше на стълбите Simple Smile и да,колко художествена гимнастика играехме и пред блока и в домовете ни....банда BMX  също....беше хубаво,ходехме и да дразним баба котка като тропаме по една катерушка, бабата слизаше да ни гони с едни тояги,голям купон и адреналин ни беше Mr. Green

# 725
  • Мнения: 120
Simple SmileТова не беше ли нещо като пръстена на Арабела (помните ли го)
Неее,няма общо с този пръстен,онзи беше с извънземен произход Mr. Green всъщност беше част от цип на раница,счупен Laughing
И ние правехме театро, аз играех клоун-имах такъв костюм, обикновено представленията бяха във входа между етажите, а публиката сядаше на стълбите Simple Smile и да,колко художествена гимнастика играехме и пред блока и в домовете ни....
Хмм извънземен значи Whistling Whistling
Кей миличка Hugстискам палци.А аз си чакам заповедта .1 ви опит ще ми е

# 726
  • Мнения: 3 404
Много детско и весело тука,ще врътна едно завойче и аз със синьото ми балканче и ви каня на
Кей хубаво е,че вече имате нов план.Моите наблюдения са,че Надежда е най-добрата клиника в БГ,има момичета с Н-на брой опити там,в смисъл небиха я сменили с друга.А тези,които сменят се ориентират към чужбина.Просто споделям мнението си.При кой док беше,смени него,ако желаеш.

# 727
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Да ви изненадам с нова тема и да ви пожелая да я напълним с много хубави новини http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=767008.new#new

Общи условия

Активация на акаунт