"Интернационални мацки тук сме се събрали, всяка чака 2 чертички да удари"Над 35

  • 25 498
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 404
хай,шушулкииии  
Аз за втори скрининг не мисля да правя,ако док не ми каже де,само ФМ.Абе нещо като мускулна треска имам,първо уж на пръсците и си мислех,че е от това мое хукване по улуците като невидяла.Обаче 2-ри ден ми се схващат краката от дупето,сутрин като стана и блокаж.  newsm78 и така 2-ри ден не излизам да разбера причината.
Дидка горе главата,мисли по-позитивно,срещай се с положителни хора,късмет.
адаш любимата ми салата, веднага давам пиенето,без сван ще ударя една чашка  за добрите новини

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 6 226
Звезде, липсва ти магнезий, посъветвай се с док и пий. Аз имах ужасни крампи по време на бременността, сега всичко изчезна. Магнерот изписват на бременните, и контракциите намалява, но понеже твоят случай е по-специален, най-добре се консултирай.

# 677
  • Мнения: 8 533
Невъзможната Шумна Шишка и Невидимият Весел Капитан Simple Smile

На ММ добре му се получава, а?

# 678
  • Мнения: 3 404
Звезде, липсва ти магнезий, посъветвай се с док и пий. Аз имах ужасни крампи по време на бременността, сега всичко изчезна. Магнерот изписват на бременните, и контракциите намалява, но понеже твоят случай е по-специален, най-добре се консултирай.
вечер ми е кошмар,ако съм по гръб и усещам стягането на матката,усещам май контракции.Още броени дни до прегледа.мерси  Hug
Кога ще пием по едно Даре А Rolling Eyes на морска територия,та каква група  се сформира ,охооо

# 679
  • Мнения: 2 501
Момичета, теста ми е отрицателен.  Cry

# 680
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Звездичка радвам се за хубавите новини  Hug

Джони, много весело това - ние сме Абсурдният Бъбрив Дракон и ММ е Приказливият Шумен Дракон, а бе с две думи сме говорещи дракони  Joy

Кей, миличка  Hug да не е бил рано?

# 681
  • Мнения: 2 501
За съжаление, не е рано. Поплаках и сега съм по-добре, животът е хубав и продължаваме напред  Hug

# 682
  • Мнения: 3 404
Кей точно за твоя тест се върнах да проверя,ееее  #Cussing out  изплачи го,знаеш как е след поредния минус  Sad когато се съвземеш пиши по -подробно,ако желаеш . Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 670
Кей, може би трябва да повториш след ден-два? Praynig Дидка, и аз не мога да се похваля с весел живот допреди да срещна ММ, но повярвай - чудесата се случват. Трябваха ми поне три години докато свикна с това, че съм щастлива - толкова да ми беше непривично това състояние, не знаех как да го изживея и почувствам, но и това преминава...Пожелавам ти само хубав живот от тук нататък!

Аз днес съм цял ден по улиците, кръста ужасно ме заболя. Но, новините са добри - младежът е добре, всичко му се видя вече и не беше рано за ФМ. Аз съм си променила термина още след първата ФМ, тъй като тогава ми казаха, че върви със седмица напред по размери, та това не се е променило.
Хубава вечер на всички!

# 684
  • Мнения: 6 925
Звезда, ти може би знаеш, но и аз да кажа - трябва да спиш/лежиш на ляво през бременността (по гръб, не). И както ти е писала Тинтина, може би имаш липса на Магнезий (и аз имах, изписаха ми, пих). Косултирай се с доки.  Hug

Кей, пожелавам ти следващия месец да е твоят.  Hug

# 685
  • Мнения: 683
Кей, Hug Hug Hug. Звездичка, прекрасно е,че всичко е наред, Hug. Jhony,ik moet terug in Nl.Jamer. Hier is zo lekker warm. Ik hou niet van Nl. Groerjes, Hug. Ели,страхотни изкушения, може пък и да сложа някое килце. Момичета - всички сте големи душички.  Hug  bouquet Hug

# 686
  • Мнения: 356
Оооо Кей, голям гуш и от мен   action032 Защо бе на добрите хора такива изпитания?

ММ е Хрупкавият Космат Генерал  Joy. По превод и името на баща му по средата, че те нямат бащини имена.
Даре, ти баш пък шишката ли уцели.
Ели вие сговорливи шумни дракони, ама гледайте огън да не хвърляте  Grinning

Аааа Дидка, затопляме се и тука. Бавно чорбаджийската...  Simple Smile

# 687
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Кей поплачи си мила и после пълен напред че на кучовците им трябват приятелчета да ги тормозят и да си играят  Hug

Пиаф радвам се за хубавите новини  Hug

Ама сериозна мъжка серия си имаме  Heart Eyes

# 688
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Кей  Hug Hug Hug
Пиаф чудесни новини  Hug
Ние сме Железният Бъбрив Звяр а ММ е Чудовищният Космат Шеф  Grinning  за мен само бъбрив не ми подхожда а за ММ чудовищният  Laughing Laughing

# 689
  • София
  • Мнения: 10 704
Кей,съжалявам..

Звезда,няма да се плашиш,стискай зъби с крампите/трай бабо за хубост/, аз също бях така,чак се будех нощем и стисках зъби да не викам от болка #Crazy,че Жорко спи до мен, то коя бременна не е,рядко да няма крампи, Магнезий не ти препоръчвам да пиеш без нужда, не си струва заради едни крампи, моят беше на долна граница и д-р Сигридов не ми го изписа. Peace
Отделно,че не трябва да се лежи по гръб е леко мит вече, всичко си зависи от бременната и как се чувства Peace аз до последно спях предимно по гръб Peace всъщност го казва, че ако спиш/стоиш легнала по гръб се притиска вена Кава.

*Звездичката*  радвам се  за добрите новини от амниото!
piafff и на твоите добри също.

Общи условия

Активация на акаунт