"Интернационални мацки тук сме се събрали, всяка чака 2 чертички да удари"Над 35

  • 25 497
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Кей, съжалявам, следващият път  Hug

Абе на Джони линкът не ми се отваря, вие си правите веселба, а аз нищо не виждам  Crossing Arms

# 691
  • Мнения: 3 404
Аз пък не видях дори линк,и викам тия кво им стана  hahaha
Кво да ям,все по  салата рупам  вечер  ooooh!
Магнет мерси и на теб,малеее каква опора сте ми  Hug

# 692
  • Мнения: 2 603
Кей, съжалявам много, следващия ще е успешен, няма да се предаваш, ей  Hug
Магнетче, мерси, аз теб съм те признала за най-здравите нерви  Mr. Green, при тея резултати дето си ги видяла на БХС-то..., от замерванията ли дойде тоя резултат или от плацентарните кръвни изследвания. Просто си за статистиката, че вяра на БХС много не трябва да се има  Peace
Пиаф, радвам се за добрите новини  Hug Ама вие вярно със Звездата сте на едни седмици  Simple Smile
Аз с моминското име - чевръстият весел тапир  Joy, после ставам зомбайо  Mr. Green, а мъж ми е абсурдният хаплив зомбайо  Laughing Джони, поразсмя ни добре  Hug
Адаш, ти таз напитка за Перуто я сложи, нали, не за теб  Wink, тъкмо щях да търся нещо, за вечеря, че за обяда нещо раничко си беше за твърдо гориво.
Скрит текст:
И аз имам моите бременни лудости, кое къде ме сърби, боли, дразни, ама тъй ще е, трая бабо за хубост  Crazy

# 693
  • Мнения: 3 758
Кей, ела да те гушна Hug
Звезди, благодаря за бонбонките Hug Фуtболист ли ще го правите момчето? Другият детокс е на следващото пълнолуние, долу горе след месец, но не съм мислила дали да го правя newsm78
Джи, голям господин си имаш вече Hug
Креми и твоята госпожица е голяма вече, щоm прави фрешове на мама!
Мира, дано бързо отминат притесненията Hug
Дидка, добре дошла! Дано ти предстоят само хубави мигове!
Звездичке, много се радвам на твоите резултати Hug
Пиаф, браво и на твоят младеж!
Звезди, аз миналия век бях бременна, много ми се схващаха прасците. Събуждала съм се нощем от силна болка. Спасяваше ме рязкото притискане на стъпалото към крака напред.
Наздраве, аз съм на розе Drunk Много добре ми влиза Blush

# 694
  • София
  • Мнения: 10 704

Магнетче, мерси, аз теб съм те признала за най-здравите нерви  Mr. Green, при тея резултати дето си ги видяла на БХС-то..., от замерванията ли дойде тоя резултат или от плацентарните кръвни изследвания. Просто си за статистиката, че вяра на БХС много не трябва да се има  Peace

Да и от дупката в сърцето и обратен кръвоток, все неща които се оправих слава Богу. Praynig ooooh!
Благодарение на добрите ЧХГ и плацентарен протеин в БХС- то си отдъхнахме...но излетях със свинска газ при Сигридов веднага щом имах резултата...е и ревах де,то е ясно...

# 695
  • Мнения: 13 973
Кей, съжалявам мила Sad

Аз за съжаление няма с какво да се похваля, и затова само ви чета и съпреживявам.

Не мога да се възползвам и от хубавото време, по цял ден в офиса...

# 696
  • Мнения: 2 603
Магнетче, много си преживяла  Hug, но затова сега ти е толкова скъпоценно съкровището, изстрадано, изплакано, но слава Богу с добър край и здраво! Целувки за Лили  Heart Eyes  Ако решиш някога, може да ни я представиш  Hug Честно в такива моменти си мисля, как има хора, които нямат ни проблеми със забременяване, ни с износване, ни трепети, ни неуспехи, ... и с какво ние сме "заслужили" по трудния начин да ставаме родители.

# 697
  • Мнения: 3 404
Ааааа,бъркам чат-пат в  бутилката с пръст  Embarassed  и как го изсмуквам с кеф  Joy   #Crazy
аз за малкия де  Naughty 

# 698
  • Мнения: 1 679
Добро утро от Хрупкавият Весел Пън (моя милост) Joy

Само за малко да се отчета, че такава рработа ме гони...не е истина Simple Smile Нашите от Бургас пътуват за София, а трябва и да се готви нещо. Ще помоля учтиво ММ, така и така той гледа днес Кари, да измисли нещо за готвене  Blush
Снощи си търсех анцунг да си купя- е обиколих целия Спорт Депо и накрая се забих на детския щанд и си излязох с детски комплект (за мен ) Joy но другите все нещо не ми одисват , та и този ми харесва, какво да се прави  Blush
Кей-че spoko много се надявам теста да е грешен или да е било твърде рано  Praynig
Звездичката-  много се радвам за теб! Супер си  Hug
Иначе и аз съм имала някои други схващания по време на бременността по нощите , но нищо не съм взимала и аз като Патето съм си придърпвала крака и помагаше помня  Peace

# 699
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Абе само при мен ли е така - като отворя темата и постнатите снимки ми излизат първо огромни, а после се смаляват. Така беше със снимката на Ели вчера и сега. Леле, като ми се облещи една голяма купа с мармалад и едни кроасанища, мама миа  Crossing Arms


Хааа, на работа ми се отвори линка, поздрави от Мързеливият Бъбрив Котак /по момински - Бандит  Mr. Green/. Тази сутрин изпратих на работа Лукавият Космат Котак  Joy

Последна редакция: чт, 20 фев 2014, 09:21 от perunika

# 700
  • Мнения: 1 512
Кей  Hug  spoko  другият път ще стане

# 701
  • Мнения: 13 973
Кремика с теб сме почти роднини по пънска линия Grinning
само дето аз не съм толкова миролюбива (лудият скандален)  Joy

# 702
  • Мнения: 398
Даре, да носихме и акта за раждане. Ние сме уникални - ММ, малкия и аз сме с три различни фамилии  Grinning Няма такова фемили... На ММ фамилията преди 10 години е транскрибирана от руски по идиотски начин и съответно никога не я изписват правилно. За да си спестя това главоболие си запазих фамилията. А на малкия дадохме за фамилно име бащиното на ММ, че е по-универсално. В момента сме подали искова молба, за промяна транскрипцията на фамилията на ММ, което дело ще се точи поне 3 месеца. Голяма олелия с тези имена.
Отснемането на Лео за паспорт беше голям смях - на първия кадър спеше, после се прозя и след 3-4 опита се получи снимка.  Laughing
Пиаф, Звезда, радвам се за хубавите резултати!
Кей... стискаме палци, ако не този - скоро да има един голям ПЛЮС! Бременелското списъче в темата ни трябва да расте, ей!  Praynig
Аз крампи нямах за щастие. Магнезия по-добре да се избягва, освен ако не е много наложително. Това разбира се е моето непрофесионално мнение. Особенно ако има желание за естествено раждане, с прекомерното приемане на магнезий по-скоро ще се обърка естествения ход на процеса...
За лежането по гръб и аз не мисля, че е проблем. Лежах си и на ляво и на дясно и по гръб през цялото време. Е в 9-ти вече беше изпитание да се лежи по гръб, за сметка на което пък след раждането поне една седмица само по гръб се спеше... Wink Лесно няма

# 703
  • Мнения: 2 168
Кей, мила  Hug
Леле, Магнет, аз това за твоите резултати не съм го видяла, много ти мина през главата наистина - да нацелуваш Лили Heart Eyes
Уанче, ние след 7-8 месеца опити и неблестяща СГ, бяхме получили направление за репродуктивна клиника и щяхме да започнем с инсе, но в месеца в който направихме всички изследвания стана натурално Simple Smile
Даре, помня, че много го обичахме Седморката на Блейк, но нищо не помня от самия филм, само че играехме с едни гривни и викахме " Прехвърли ме, Джена" Mr. Green и благодаря за мнението за Ендър, аз се чудех тъкмо дали да го гледам и да не се разочаровам, че книгите са ми любими
Джи, много сладък Лео се снима за паспорт :

Последна редакция: чт, 20 фев 2014, 12:51 от mimche

# 704
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Аз пък играех Джена в игрите  Blush

Общи условия

Активация на акаунт