"1001 НОЩ" И СЛЕД ТОВА, ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР ПРЕД КАМЕРАТА И ЗАД КАДЪР- ТЕМА 230

  • 59 160
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 617


           







   
    А като не могат да се справят с Махир, ще се справят с Кенан. Shocked


 
       http://www.kizlarindunyasi.com/2014/01/31/kenan-imirzaliogluna-17-yil-hapis/

Сега остава да влезе и госпожа Фериде  Joy Joy Joy Joy

     Ето това е супер идея! Grinning  Joy Joy

# 46
  • Мнения: 23 408

 


   Varna, това нали е само предложение на прокуратурата. Няма решение на съда. Звучи много страшно!

       http://www.kizlarindunyasi.com/2014/01/31/kenan-imirzaliogluna-17-yil-hapis/

Няма страшно. Съдия по делото е Фериде Шадолу.  Joy
Пък и обвиняемият трябва да е на линия за трети сезон, а и народът го иска в игрален филм с Бергита. Все сериозни основания и смекчаващи вината обстоятелства.  Joy

# 47
  • Мнения: 617


Няма страшно. Съдия по делото е Фериде Шадолу.  Joy
Пък и обвиняемият трябва да е на линия за трети сезон, а и народът го иска в игрален филм с Бергита. Все сериозни основания и смекчаващи вината обстоятелстваJoy
 
  Убедително  , съкрушително , оневиняващо    доказателство!!! Laughing Laughing Laughing

# 48
# 49
  • Мнения: 11 116


От сета на КД

Скрит текст:
"bu foto eski galiba..." Joy

# 50
  • Мнения: 11 116
От многобройните клипчета с Махир и Фериде, избрах това за феновете на КД.
Надявам се по-следващия понеделник да ни поднесат  още по-нежни сцени.

# 51
  • Мнения: 5 718
 wavey Hug Hug Hug


Mydream , клипчето е чок гюзел!
Аз чакам папараците в почивните дни да снимат Халит и Берг. Grinning

# 52
  • Мнения: 11 116


Mydream , клипчето е чок гюзел!
Аз чакам папараците в почивните дни да снимат Халит и Берг. Grinning

Нашите почивни дни за тях понякога са работни... Hug
Но всичко е възможно. Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 14 571
Момичета,искам да се изповядам пред вас. Simple Smile Много,много обичам Берг и Халит!Следя всичко-лични,семейни ,професионални и обществени прояви...Радвам се на професионалното им израстване,награди и т.н. Simple Smile
Но не гледах сериозно нито "Безкрайна песен",нито сега - "Карадайъ". Гледах няколко от първите епизоди,чета темата тук,опитах и по ТВ7. Знам за хубавия рейтинг в Турция! Но мен не ме увлича!
 newsm78
Стигнах до извода,че си представям Берг само до Халит! "Езел" го харесвам с Джансу Дере,но не и с Берг.
А Халит го харесвам и с Мерием!   Grinning
Можете ли да ми поставите диагноза? newsm78 newsm78 newsm78

# 54
# 55
  • Мнения: 485
Момичета,искам да се изповядам пред вас. Simple Smile Много,много обичам Берг и Халит!Следя всичко-лични,семейни ,професионални и обществени прояви...Радвам се на професионалното им израстване,награди и т.н. Simple Smile
Но не гледах сериозно нито "Безкрайна песен",нито сега - "Карадайъ". Гледах няколко от първите епизоди,чета темата тук,опитах и по ТВ7. Знам за хубавия рейтинг в Турция! Но мен не ме увлича!
 newsm78
Стигнах до извода,че си представям Берг само до Халит! "Езел" го харесвам с Джансу Дере,но не и с Берг.
А Халит го харесвам и с Мерием!   Grinning
Можете ли да ми поставите диагноза? newsm78 newsm78 newsm78


vera17, и аз имам твоето заболяване, но един от симптомите ми е различен от твоя, аз не харесвам и Халит с Мерием. Май моето заболяване е по сериозно. newsm78

# 56
  • Мнения: 11 116
Момичета,искам да се изповядам пред вас. Simple Smile Много,много обичам Берг и Халит!Следя всичко-лични,семейни ,професионални и обществени прояви...Радвам се на професионалното им израстване,награди и т.н. Simple Smile
Но не гледах сериозно нито "Безкрайна песен",нито сега - "Карадайъ". Гледах няколко от първите епизоди,чета темата тук,опитах и по ТВ7. Знам за хубавия рейтинг в Турция! Но мен не ме увлича!
 newsm78
Стигнах до извода,че си представям Берг само до Халит! "Езел" го харесвам с Джансу Дере,но не и с Берг.
А Халит го харесвам и с Мерием!   Grinning
Можете ли да ми поставите диагноза? newsm78 newsm78 newsm78


Каква диагноза?! Просто въпрос на вкус.

Преди време изобщо не си представях, че Берг ще ми хареса без Халит на екрана. Но сега изобщо не мога да се развълнувам на сцените от ББГ по онзи начин. Много повече ме вълнуват сцените от КД. Пускам си клипчета. Чакам с нетърпение понеделниците. И много се радвам, че това се случи, защото дълго време не можех да гледам други филми изобщо. А така човек губи много приятни мигове с други сериали, актьори.
За сметка на това нито една сцена на Халит с Мерием/гледах само първи сезон и малко от втори на ВВ/ не можа така да ме развълнува, да не говорим за повторения на епизоди. Не помня такова нещо.
Кенан много го харесвах с Джансу. Но КД го гледам не заради Кенан под влияние на "Езел", а заради Берг. Знам, че сериалът не е нещо изключително, но го гледам заради Фериде и Махир.Химията е очевидна. Истински са ми. Въздействат ми. 

Много хора не харесват и Бюлент Инал, но на мен ми харесва. Харесвах ги с Берг и в БП, но сценарият беше адски измислен и много се радвам, че го спряха. Радвам се и затова, че поне си изкараха сезона, не както други сериали, които свалиха за тези няколко години на 6-та или 13-та серия.
Като гледам Бюлент колко фенове има в ИГ, наистина се убеждавам, че за всеки има място под слънцето и това е най-хубавото. А сериали - бол, за всеки вкус. Освен това най-рейтинговите са в различни дни.
И още нещо...За много хора Бурак/Бали бей от ВВ/ е първи красавец. За мен е симпатяга - да, но толкова. А, между впрочем много харесвам приятелката му.
Така, че няма диагноза.  Grinning Grinning
Защо трябва да гледаме нещо, което не ни привлича?!

# 57
  • София
  • Мнения: 508
А къде гледате преведените епизоди на КАРАДАЙЪ?
Аз съм го гледала до 42 епизод.
Относно Бурак Йозчивит, гледате ли ЧУЧУЛИГАТА?
Сериала е страхотен, а той и Фахрие Евджен(тя също е ФЕРИДЕ) според мен
са номер едно!

Последна редакция: сб, 01 фев 2014, 18:56 от Bqla breza

# 58
  • Мнения: 2 411
Вере ,аз точно като теб.Не ме увлича  Карадай ,а за БП да не говорим.Още повече,че преводите на Карадай много се бавят.Но сцените между Кенан и Берг ги гледам с удоволствие.Не мога да кажа,че съм гледала всички сцени,но най-интересните съм гледала. В интерес на истината от -  до съм гледала само два турски серияла:1001 нощ,и ВВ. Няколко други от време на време т.е. не ги следя стриктно.Обикновено започват интересно, а после стават досадни и ги зарязвам.
Обичам да си правя колажи,но не ми идва от вътре да правя такива с Берг и Кенан,а с Мерием и
Халит съм правила много.Но най -обичам с Халит и Берг.
Така,че няма защо да търсиш диагноза.Човек прави това,което му доставя удоволствие
Ето виж Bqla breza смята Бурак и Фахрие за двойка номер едно.Аз Бурак по-харесвам от Кенан,но пък Берг за мен е много по-хубава от Фахрие.Така ,че според  мен пък Берг и Кенан са най-хубавата двойка на турския екран.

# 59
  • Мнения: 5 718
Цитат
За сметка на това нито една сцена на Халит с Мерием/гледах само първи сезон и малко от втори на ВВ/ не можа така да ме развълнува, да не говорим за повторения на епизоди. Не помня такова нещо.
Кенан много го харесвах с Джансу. Но КД го гледам не заради Кенан под влияние на "Езел", а заради Берг. Знам, че сериалът не е нещо изключително, но го гледам заради Фериде и Махир.Химията е очевидна. Истински са ми. Въздействат ми.  
newsm10
Tрудно бих си представила по подходящ партньор за Берг от Кенан.


Общи условия

Активация на акаунт