"1001 НОЩ" И СЛЕД ТОВА, ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР ПРЕД КАМЕРАТА И ЗАД КАДЪР- ТЕМА 230

  • 59 166
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 640
Мелиса има ли някакъв здравословен проблем? Може да сте писали и аз да съм пропуснала ,затова извинете.

# 31
  • Мнения: 23 412


Ако това, което се случва вътре в тялото ви, се случваше и отвън, щяхте ли да продължите да пушите?

Кой поставя този въпрос?  Peace Grinning Grinning Grinning

И как му отговаряте вие?



В края на деня да дам отговор на въпроса-закачка, който предизвика небивал интерес в темата.  Grinning

Въпросът е зададен от Халит.

Отговорът е различен за всеки.

# 32
  • Мнения: 640
Цитат
Въпросът е зададен от Халит.
Нали и Бергюзар пуши. Сигурно трябва и тя да е отговорила на този въпрос. Интересно какво!

# 33
  • Мнения: 11 116

В края на деня да дам отговор на въпроса-закачка, който предизвика небивал интерес в темата.  Grinning

Въпросът е зададен от Халит.

Отговорът е различен за всеки.


 Grinning Grinning Grinning

# 34
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262


Ако това, което се случва вътре в тялото ви, се случваше и отвън, щяхте ли да продължите да пушите?

Кой поставя този въпрос?  Peace Grinning Grinning Grinning

И как му отговаряте вие?



В края на деня да дам отговор на въпроса-закачка, който предизвика небивал интерес в темата.  Grinning

Въпросът е зададен от Халит.

Отговорът е различен за всеки.


Варна, ти следиш ли им профилите в Pondr?
Разбрах, че е приложение само за айфони, но дали не може да се наблюдава и от PC, както Инстаграм примерно?!  newsm78

# 35
  • Мнения: 11 116
Цитат
Въпросът е зададен от Халит.
Нали и Бергюзар пуши. Сигурно трябва и тя да е отговорила на този въпрос. Интересно какво!

Предполагам, че  Халит знае нейния отговор.
Все едно да не знам съпругът ми, който е пушач, какво мисли по въпроса. Или обратно.
Снимката е доста стресираща.
Хубав въпрос, няма давност. Но, както писах, пушачите също се замислят
и си обещават често, знаейки фактите, да не го правят.
Между другото, имаше едно изследване какви са най-честите пожелания,
които отправят хората към настъпващата нова година. "Да спра цигарите" беше
на едно от челните места.  Grinning

# 36
  • Мнения: 14 571
Изгледах с удоволствие 1 част от 121 еп. с БГ суб.- пореден хубав епизод! Peace Страхотна игра на актьорите . Режисьорската-също на високо ниво! Жалко,че остава малко до финала! Ще ни липсва любимият филм! Cry

# 37
  • Мнения: 617
Втори сезон "Другите съпруги" ... Grinning Grinning Grinning

   Vera, благодаря! Hug





Цитат
Въпросът е зададен от Халит.
Нали и Бергюзар пуши. Сигурно трябва и тя да е отговорила на този въпрос. Интересно какво!

Предполагам, че  Халит знае нейния отговор.
Все едно да не знам съпругът ми, който е пушач, какво мисли по въпроса. Или обратно.
Снимката е доста стресираща.
Хубав въпрос, няма давност. Но, както писах, пушачите също се замислят
и си обещават често, знаейки фактите, да не го правят.
Между другото, имаше едно изследване какви са най-честите пожелания,
които отправят хората към настъпващата нова година. "Да спра цигарите" беше
на едно от челните места.  Grinning


    И Халит пуши! Освен, ако вече е отказал цигарите. Спомням си, че имаше снимки на Халит и Берг с цигара в ръка от Белград или от Загреб? newsm78
    Възможно е Халит да е написал това, за да се мотивира сам! Simple Smile Знаете, колко трудно е да откажеш цигарите! ooooh!

# 38
  • Мнения: 617


                                   

                  Защо тези мнооого горещи сцени не предизвикаха турския СЕМ да се намеси??? Може би са станали по-либерални? Wink Wink Wink Спомням си, че във ВВ, султана го разкъсаха от критики за къде по-безобидни дейности? Wink Laughing А има примери и за наложени наказания в други сериали. Очаквах, че след тези епизоди ще има сериозни наказания. ooooh! Не че искам да ги наказват, просто се учудих на търпимостта на СЕМ и реших, че са променили законите! Wink

# 39
  • Мнения: 617
Мелиса има ли някакъв здравословен проблем? Може да сте писали и аз да съм пропуснала ,затова извинете.


Скрит текст:
Мисля, че да. Но не съм наясно точно какъв. Тя се роди много трудно и беше задържана по-дълго в болницата от обичайното.   

# 40
# 41
  • Мнения: 23 412


                                   

                  Защо тези мнооого горещи сцени не предизвикаха турския СЕМ да се намеси???

Защото и на тях са им харесали.  Joy

В 58-ми епизод се очакват нови. Предварителна подсказка от сценаристките.

# 42
  • Мнения: 11 116


                  Защо тези мнооого горещи сцени не предизвикаха турския СЕМ да се намеси??? Може би са станали по-либерални? Wink Wink Wink Спомням си, че във ВВ, султана го разкъсаха от критики за къде по-безобидни дейности? Wink Laughing  Wink

Защото Сюлейман е султан, а Махир - обущар. rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Освен това е и побойник, хулиган, страх ги е.   rotfImao rotfImao rotfImao

# 43
  • Мнения: 617


                                  

                  Защо тези мнооого горещи сцени не предизвикаха турския СЕМ да се намеси???

Защото и на тях са им харесали.  Joy

В 58-ми епизод се очакват нови. Предварителна подсказка от сценаристките.

 Joy  Grinning Heart Eyes


Защото Сюлейман е султан, а Махир - обущар. rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Освен това е и побойник, хулиган, страх ги е.   rotfImao rotfImao rotfImao

    Това е сериозно основание! rotfImbo rotfImbo rotfImbo

    А като не могат да се справят с Махир, ще се справят с Кенан. Shocked


   Varna, това нали е само предложение на прокуратурата. Няма решение на съда. Звучи много страшно!

       http://www.kizlarindunyasi.com/2014/01/31/kenan-imirzaliogluna-17-yil-hapis/

# 44
  • Мнения: 11 116





  
    А като не могат да се справят с Махир, ще се справят с Кенан. Shocked


  
       http://www.kizlarindunyasi.com/2014/01/31/kenan-imirzaliogluna-17-yil-hapis/

Сега остава да влезе и госпожа Фериде  Joy Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт