АГ клиника Селена гр. Пловдив- 12!

  • 99 687
  • 759
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, има ли как да видя кой лекар кога е дежурен в Селена?

На вратата на 9 ти кабинет има график.Това е на 4 я етаж,мед център Плама.Петрова там води ЖК то си

Той има малко маниер: "Сега защо да ги даваш тези пари". Все едно той ще ги плаща.  Mr. Green Ако е преценил, че имаш всичко, което върши работа, попретупал те е.  hahaha

Направо се чувствам претупана  Hug Акушерката му,Марианчето,е отнесе от вихъра.Но пак по-добре от акушерката на Петрова,Василиса Прекрасная.Тази не си поплюва.Такъв тон държи на Петрова,че ми е било неудобно,че съм в кабинета.

Да похваля Минев и Матев,той му партнираше при операцията,за зашиването.Почти не ми опъваше и болеше.Чувствах се много добре още от началото.Много бързо се възстанових.А това ми е трето рязане на коремната стена и матката.Очакваше се да е доста хард постоперативното възстановяване

# 646
  • Мнения: 1 883
Листчетата, които др.Минев дава за изследвания са за ПКК, урина и кр.захар. Когато наблюдава бременност, държи тези показатели да се изследват всеки месец, без изключения, като няма претенции къде се изследват. Само препоръчва по възможност да са на едно място.
Аз направление за хоспитализация не съм носила, не са ми и искали, но си следих цялата бременност в Селена /не по ЗК/

# 647
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Зълва ми роди нормално преди дни, но и тя имаше листче с изследвания за операция от д-р Минев. На кантар бяха нещата. По спомен: кръвна група, ПКК, ДКК, кръвна захар, протромбиново време, фибриноген, урина с някакви показатели, урея май и общ белтък и още нещо...... Имаше е някакви наименования не на български, не ги помня, някакви четирибуквия  Laughing .....Билирубин.....това не помня имаше ли го..... Thinking


Да същите изследвания, всякакви видове бяха.

# 648
  • Мнения: 1 266
Здравейте,аз днес бях на ЖК и ми пуснаха влагалищен секрет,кръв и урина. Сега съм в 34 седмица и бебка е 2,020 гр. Казаха,че е ок. Та това били изедванията и после от 36 се ходи всяка седмица и така.

# 649
  • Мнения: 278
Здравейте,искам да попитам дали сте имали гъбички по време на бремеността и с какво ги лекувахте?

# 650
  • Мнения: 110
Elfi, този график при 9ти кабинет в за дежурствата в родилна зала и т.н., или за прегледи?

# 651
  • Мнения: 142
НБ звънни по телефона на регистратура, момичетата са много любезни Simple Smile

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Elfi, този график при 9ти кабинет в за дежурствата в родилна зала и т.н., или за прегледи?

Имаше две графи и отгоре е надписано за кое се отнася.Обаче сега не мога да си спомня точно.Пък и го гледах с бременните си очи и мозък  Laughing Та пълна мъгла.Но ми направи впечатление,че началото на месеца се обявява графикът

Здравейте,искам да попитам дали сте имали гъбички по време на бремеността и с какво ги лекувахте?

Обикновено предписват Макмимор глобули и Гиназол крем.Но не успоредно,а или,или

# 653
  • Мнения: 278
Значи Макмирор глобулите са подходящи за бременни?

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Значи Макмирор глобулите са подходящи за бременни?

Да.Какви гъбички имаш?Кандида?

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Половината бременност изкарах с Кандида. Няма спасение. Това е заради промененото рН на средата. На първия преглед след раждането, нямаше нито една гъба. Минев поне гледа нативен препарат под микроскоп и веднага разбираш. И днес пак държа той да гледа, макар да нямам оплаквания. Обучил е акушерката, но не, благодаря.......Макмирор слагах 10 дни преди раждането. Но той изписва на всички превантивно.

# 656
  • Мнения: 278
Да,Кандида.Според вас Макмирор или Полижинакс са по-добри?

# 657
  • Мнения: 142
Момичетата които са раждали скоро секцио и имат време биха ли споделили спомени как минава първия ден / приемане, преди операция, след това...
Колко човека присъстват на операция, кога се видяхте с таткото и бебето...
Мерси преварително и спокойна вечер

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичетата които са раждали скоро секцио и имат време биха ли споделили спомени как минава първия ден / приемане сутринта в 6 се явих в болницата-тонове,ехограф,кардиограма,подпис на документи,слагане на болнична нощница.След това ме настаниха в стая.Дъра бъра с другото момиче и ме викнаха за реанимация горе.Цакър,цакър с асансьора.Пак лежане,система,взимане на кръв,тестване с антибиотик.Идва ти реда,слагаш чехлите за операционата и влизаш.Сядаш на операционата маса и ти слагат упойката,лягаш,мятат чаршафа и те почват.Аг тата са двама+операционни сестри,един анестизиолог+анестизиологична сестра.Водят бебето,преглеждат го,показват ти го и носят долу.Теб те зашиват и те изкарват в реанимация пак.Лежиш до към 16.30,когато те раздвижват,сменят ти нощницата и те мятат на инвалидна количка,с която те карат до стаята.А има и тоалет преди раздвижването.Бебето го показват след като го изкъпят веднага на входа на родилното.Близките ти да чакат ще ги извикат.След това таткото и ако имате други деца се качват при теб в реанимация-цуни,гуни.Споделяте какво прекрасно бебе сте си направили.Тръгват си и ти си лежиш до 16.30 .Като те свалят в стая пак може да те посетят.Този път повече хора.
Лежиш си в стаята,където ще идват да ти мерят кръвно,слагат обезболяващо и т.н.Дават лека вечеря-мляко с бисквити.Сменят торбичката на катетъра.Система.Спиш.Сутринта в 5 часа пак тоалет,кръвно,инжекция.Идва каката с червената коса да те раздвижва.Маха катетъра и вече си на собствен ход.Носят бебето,обясняват ти разни неща,разясняват за кърменето и така
, преди операция, след това...
Колко човека присъстват на операция, кога се видяхте с таткото и бебето...
Мерси преварително и спокойна вечер

# 659
  • Мнения: 142
Мнооого благодаря Elfita за информацията  Hug Hug Hug
Така описано не изглежда много страшно, дано и при мен мине всичко така лесно и бързо  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт