Партньор, който е лош събеседник - съвети

  • 19 958
  • 279
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 262
ALIEN_CHILD в другата тема се оплакваше, че е била насилвана, а сега изкарва мен като насилен  Shocked Изобщо странни птици пишат тук  Wink Не ме обвинявайте за вашите недостатъци моля, защото въпреки вашите закачки, мненията ни един за друг нямат особено значение   Peace
Извинявай, но насилвана не съм била! Била съм възпитавана по твоите любими методи на строгост, суровост и наказание.



Споко, аз съм си избрал сериозна и отговорна партньорка, нали съм умник  Wink

Ако беше умник, щеше да си намериш жена на твоето ниво. Направил си грешен избор. Ако не го разбереш сега, ще е след време. (Най-"сигурните" и "сериозни" жени обикновено са най-склонни да си тръгнат - опит.)

# 91
  • Мнения: 1 262
Аз пък твърдя, че е преносен, защото е типичен мъж близнак.
По презумпция с подобни не разговарям, защото една подадена реплика и може да извъртиш "ииии, един мармот......" 300 пъти в главата си, преди тирадата да е приключила.
А, моля - бившият ми беше близнаци - на много високо ниво, но не е бил такъв комплексар и намирахме много общи теми!  Naughty Ако беше по-сериозен, можеше още да сме заедно - не сме имали проблеми с общуването.  Wink

# 92
  • София
  • Мнения: 3 452
Нали ви казах. Аналитик.

# 93
  • Мнения: 131
Ох, тъкмо се бях изморила от задачите със статистическа ориентираност, които трябва да решавам в момента, и погледнах в темата... Иииииии... мисля все пак да се върна към задачите  newsm78  Там накрая поне излиза нещо  Embarassed

# 94
  • Мнения: 317
мисля все пак да се върна към задачите  newsm78  Там накрая поне излиза нещо  Embarassed

Че то и тук може да излезе нещо... например някое яйце след толкова кудкудякане   Wink

# 95
  • Мнения: 131
мисля все пак да се върна към задачите  newsm78  Там накрая поне излиза нещо  Embarassed

Че то и тук може да излезе нещо... например някое яйце след толкова кудкудякане   Wink

Май не си толкова умен, за колкото се мислиш  Blush 
И на хората с аналитична мисъл определено не си им интересен. Може в това да е проблемът.
Но ако готвиш добре и пазаруваш редовно, както и ако се грижиш за организацията на забавлителната програма от рода на кино, малки екскурзии, излизания и т.н., бих се замислила дали все пак да не те задържа едно известно време, докато завърша, примерно.  Thinking

# 96
  • Мнения: 345
Grimm, половинката ти може да е по - умна отколкото си мислиш. Като гледам как не понасяш някой да ти говори по начин, който не ти е угоден и какъв ставаш, след това, сигурно е решила да си спести приказки от сорта: Ей, само кудкудякаш, а не казваш нищо... Laughing



# 97
  • Мнения: X
И все пак по-добре не се споделяй открито подобни подрбоности, в България може да е окей заради особеностите на местната култура, но навсякъде другаде правят лошо впечатление Wink

 smile3555  
Този е неспасяем!  Joy Май ни бъзика?!

A! Добрутро Joy

# 98
  • Мнения: 317


Май не си толкова умен, за колкото се мислиш  Blush  
И на хората с аналитична мисъл определено не си им интересен. Може в това да е проблемът.
Но ако готвиш добре и пазаруваш редовно, както и ако се грижиш за организацията на забавлителната програма от рода на кино, малки екскурзии, излизания и т.н., бих се замислила дали все пак да не те задържа едно известно време, докато завърша, примерно.  Thinking

Те две дами от темата вече се сложиха там, където не им е мястото без да ми дават думата, тъй че ще си изчакаш реда на опашката  hahaha Но хипотетично, ако имаш данните да си ми симпатична бих те пробвал няколко пъти и дотам, а ти как ги мислиш тия сметки не знам Wink  Laughing

# 99
  • Мнения: 131


Май не си толкова умен, за колкото се мислиш  Blush  
И на хората с аналитична мисъл определено не си им интересен. Може в това да е проблемът.
Но ако готвиш добре и пазаруваш редовно, както и ако се грижиш за организацията на забавлителната програма от рода на кино, малки екскурзии, излизания и т.н., бих се замислила дали все пак да не те задържа едно известно време, докато завърша, примерно.  Thinking

Те две дами от темата вече се сложиха там, където не им е мястото без да ми дават думата, тъй че ще си изчакаш реда на опашката  hahaha Но хипотетично, ако имаш данните да си ми симпатична бих те пробвал няколко пъти и дотам, а ти как ги мислиш тия сметки не знам Wink  Laughing

Ох, ама ти и на тази тема ли си комплексиран  Tired

# 100
  • София
  • Мнения: 35 236
Кво пък! Поне разговорите ви ще бъдат изпълнени със съдържание! hahaha
Грим, върви при постните чушки и остави каките на мира. Видяло се е, че тук лаври няма да обереш. Сори, кака, ама не се котираш при нас. Като вода за уста ставаш. Mr. Green

# 101
  • Мнения: 317
Ох, ама ти и на тази тема ли си комплексиран  Tired

Пак добре си е ориентрала към задачки в университета, че с тези "добри" аргументи като горенаписаното щеше да си една приятна екзотика сред студенти по право, бизнес или реклама.  Rolling Eyes Успех на изпита  Peace

Като вода за уста ставаш. Mr. Green

Кака, вода за уста обикновено се използва от хора с лош дъх или след практикуване на орален секс. Не ща такова no  Laughing Laughing Laughing По-добре да съм си комплексар  bowuu

И накрая едно голямо сори на Северина за техническата грешка Simple Smile Все пак щеше да е добре да ме поправиш - все пак и деца четат този форум Grinning

-----------------------------------------------------------------------------------

Хайде и аз едно въпросче да задам  Embarassed Embarassed Embarassed

Представете си един ерудиран човек от противоположния пол, който ви е достатъчно близък, но по някаква причина не сте имали възможност да разговаряте от години. Освен обичайните фамилиарности, които ще си размените за какви теми конкретно ще ви е приятно да разговаряте? Ще говорите ли повече по теми, по които се чувствате компетентни или ще навлезете в област, която не ви е сила с целта да научите нещо интересно?

Тук е ясно, че ще има и различни отговори, но ще е интересно какво ще излезе като цяло. Разбира се, ще съм благодарен на вашата искреност и отделено време за това допитване.

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 00:25 от Grimm

# 102
  • Мнения: 131
Ох, ама ти и на тази тема ли си комплексиран  Tired

Пак добре си е ориентрала към задачки в университета, че с тези "добри" аргументи като горенаписаното щеше да си една приятна екзотика сред студенти по право, бизнес или реклама.  Rolling Eyes Успех на изпита  Peace

Като вода за уста ставаш. Mr. Green

Кака, вода за уста обикновено се използва от хора с лош дъх или след практикуване на орален секс. Не ща такова no  Laughing Laughing Laughing По-добре да съм си комплексар  bowuu

И накрая едно голямо сори на Северина за техническата грешка Simple Smile Все пак щеше да е добре да ме поправиш - все пак и деца четат този форум Grinning


Студенти по бизнес  Joy  Апропо, и там се учат задачи, поне така съм чувала.  Wink Иначе аз университет отвътре не съм виждала, не знам как ме нареди там и изобщо с някакви си изпити Shocked

Не знам за каква техническа грешка говориш, но няколко пунктуационни в едно изречение мисля, че вече не минават за техническа грешка. Така де, като си решил да се излагаш  Laughing Хуманитарни науки, викаш...   chef

# 103
  • Мнения: 46 567
Кака, вода за уста обикновено се използва от хора с лош дъх или след практикуване на орален секс. Не ща такова no  Laughing Laughing Laughing

Не правиш на приятелката си орален? Че тя затова не ще да ти говори. Иди, поправи се и ела да кажеш проговорила ли е  Mr. Green

Относно водата за уста (да ти кажа, за да си знаеш, когато се наложи да разширяваш нечии хоризонти) - освен за освежаване, което е по-скоро козметичен ефект, ползва се за предпазване образуването на плака, зъбен камък, с/у кървене на венците и т.н.

Представете си един ерудиран човек от противоположния пол, който ви е достатъчно близък, но по някаква причина не сте имали възможност да разговаряте от години. Освен обичайните фамилиарности, които ще си размените за какви теми конкретно ще ви е приятно да разговаряте? Ще говорите ли повече по теми, по които се чувствате компетентни или ще навлезете в област, която не ви е сила с целта да научите нещо интересно?

Ако наистина не сме се виждали от години, доста време ще ни отнеме само запълването на празнините през това време. Като се мине през всичко, което ни е сполетяло и важни моменти, които са насочили живота ни в една или др. посока, както и неизбежните разсъждения в/у тях, после минем през старите спомени, които пък ще ни подсетят за общи познати, чиито съдби ще зачекнем... та силно се съмнявам да остане време за др. области.

Иначе като цяло има теми, които са ми скучни и правя всичко възможно да избегна - политика, спорт, техника, суеверия. Няма сила, която да ме накара да не направя опит да насоча разговора към друга тема, а ако не успея, просто го прекратявам. За всичко др. съм склонна да говоря и да научавам интересни неща.

# 104
  • София
  • Мнения: 8 002
В това е чара на спонтанните отношения, че темите не се мислят предварително, те просто възникват. С едни хора ми е приятно да говоря за филми, с други - за професионални интереси, с трети - просто да си помълча. Не считам за постижение чепкането на специфични теми пред човек, който хабер няма от тях, макар и с уговорката, че му разширявам кръгозора. В един момент от съжителството това става досадно за човека, чийто кръгозор се опитват да разширяват.

Общи условия

Активация на акаунт