Партньор, който е лош събеседник - съвети

  • 19 950
  • 279
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 231
Един джентълмен не обсъжда жена си дори и в анонимната среда на някакъв форум. Това, което правиш, е изключително грозно. Ако наистина проумяваш колко сериозни са проблемите във връзката ти (а те са, повярвай ми), би работил върху тях заедно с момичето. Обсъждането им с непознати жени във форума не е път към някакво решение, особено пък, когато другата страна във връзката е изолирана от твоите "опити" да я подобриш. Явно ти е толкова скучно с това момиче, че си готов да ставаш градския палячо тук, само и само да си интересен някому (защото явно на нея не си й).

Или имаш нужда да си унижаван, мачкан, потискан психически и доминиран от жена..., а твоята не е този тип. Защо иначе би се поставял в положението куп непознати жени да се отнасят с теб като тотален загубеняк и дори открито да ти казват как "ако ми беше приятел, нямаше и 10 минути да седя с теб"...??? Много си объркан. Искрено се надявам да не си по-голям от 22-23 г. Тогава е простимо.

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 14:50 от nofelet

# 256
  • Мнения: 6 624
...Впрочем, физическото ми влечение към нея е намаляло драстично от няколко месеца - не знам дали заради вкисването на отношенията ни или заради това, че тя се поддържа значително по-малко от преди. На фризьор стъпва два пъти годишно, грим не слага никакъв, по-рядко се епилира, предпочита вече по-практично облекло пред по-секси дрешките. Омърляви се значително, не знам защо, старая се да приемам някои от нещата, които не разбирам и не проумявам, но това е друга тема.

Според мен, в цитата горе се крие разковничето и е отговор на въпросите ти Нофелет Wink

# 257
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Ω Θεε μου! Crazy

Вие пък ще казвате на човека какво да пише и с кого да коментира. ooooh! Като не ви харесва, не го четете.
Аз съм съгласна, че някои от изказванията му са доста гръмки, ама след всеки негов пост да връхлита гнездо
усойници, съскащи и осмиващи - хич не върви. Минимум "не е джентълменско". Whistling

# 258
  • Мнения: 3 231
Ω Θεε μου! Crazy

Вие пък ще казвате на човека какво да пише и с кого да коментира. ooooh! Като не ви харесва, не го четете. Аз съм съгласна, че някои от изказванията му са доста гръмки, ама след всеки негов пост да връхлита гнездо усойници, съскащи и осмиващи - хич не върви. Минимум "не е джентълменско". Whistling
Човек не научава особено много за този живот, ако за всяко изказване му се ръкопляска. Не мисля, че вреди да се види и от друг ъгъл. От моя ъгъл авторът изглежда жалък. Имам право на това мнение. А че поведението му не е джентълменско, не е. Малко уважение поне няма ли към тази жена?! Как ще се почувства тя, ако разбере, че разправя на каките в някакъв форум как напоследък "не съм особено сексуално привлечен към нея"? Фаина, и ти си ползвай акъла, като праскаш по клавиатурата. Ако твоят Фаин почне да раздува по форумите как напоследък единственият начин да го вдигне с теб, е ако си мисли за Джесика Алба, ще си горда ли с него? Иначе като го прави Грим, всичко е ОК, а?

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 15:29 от nofelet

# 259
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
                                         SIR, YES SIR!


# 260
  • Мнения: 6 624
 smile3506 smile3506 smile3506

Фаина изкара тежката артилерия.

# 261
  • Мнения: 204
nofelet, радвам се, че има мъже, които мислят като теб. Автора ако не престане да се приема като манна небесна за нещастната си, неговореща и мърлява приятелка, много скоро май ще падне от високо.

# 262
  • Мнения: 317
Един джентълмен не обсъжда жена си дори и в анонимната среда на някакъв форум. Това, което правиш, е изключително грозно. Ако наистина проумяваш колко сериозни са проблемите във връзката ти (а те са, повярвай ми), би работил върху тях заедно с момичето. Обсъждането им с непознати жени във форума не е път към някакво решение, особено пък, когато другата страна във връзката е изолирана от твоите "опити" да я подобриш. Явно ти е толкова скучно с това момиче, че си готов да ставаш градския палячо тук, само и само да си интересен някому (защото явно на нея не си й).

Или имаш нужда да си унижаван, мачкан, потискан психически и доминиран от жена..., а твоята не е този тип. Защо иначе би се поставял в положението куп непознати жени да се отнасят с теб като тотален загубеняк и дори открито да ти казват как "ако ми беше приятел, нямаше и 10 минути да седя с теб"...??? Много си объркан. Искрено се надявам да не си по-голям от 22-23 г. Тогава е простимо.

Много задълбочена психоанализа, колега  Laughing
Аз си пожелах психолог в тема през предишното си мнение и той се материализира  Laughing
За съжаление грешиш още в първото си изречение. Аз не съм джентълмен и не претендирам да бъда.  Wink
Оттам нататък - заключенията си ги вадиш на базата на някакъв стереотип.

Колкото до това кой какво казвал - мисля, че отдаваш прекалено много внимание на това.
Аз се интересувам само от мнението на интересните за мен хора и умея да филтрирам ненужното. Ако гореспомената дама не може да ме изтърпи и 10 минути това си е нейн проблем, тъй като с това изказване тя се изяви малко като неканен гост.  Rolling Eyes
Моята дейност в тази тема е да се допитвам до до аномимни мнения, някои от които да са ми полезни, а не да градя някакъв имидж. Ако съм ти отнел вниманието на дамите е било неумишлено  Peace

Относно останалото ; тъй като си мъж, знаеш, че във футбола играеш дотолкова, доколкото съпреникът ти позволи. В отношенията важи същия принцип - работиш върху проблемите във връзката си доколкото партньорът ти позволи. Надявам се ме разбра, защото няма да ти се обяснявам втори път.

Надежда, здравей душа Hug


Фаина, няма смисъл да пишеш. Народът си е озлобен от смяната на часовете преди няколко дни  Laughing И аз СЪЩО, крадат ни цял час сън.  Imp

# 263
  • Мнения: 6 624
Надежда, здравей душа Hug
Hug Laughing
Ти що си още на тоя хал. Не го ли реши проблема с половинката? И кви са тия керемиди, направо ме срази ooooh! Laughing

# 264
  • Мнения: 317
Китайците са за шамари, че още бавят подаръка-телефонче за 8ми март  Twisted Evil
Докато не дойде така ще е все - керемиди и летящи чинии (и тенджери) Laughing

# 265
  • Мнения: 3 231
Много задълбочена психоанализа, колега  Laughing

Във футбола играеш дотолкова, доколкото съпреникът ти позволи
Ако наистина ти стискаше да седнеш пред един психоаналитик, сега със сигурност нямаше да си толкова изгубен. Но не ти стиска. Значително по-лесно е да разкажеш за проблемите си във форума. Може пък някое анонимно мнение изведнъж да ти даде такъв джокер, че връзката ти да цъфне и от утре пак да искаш да чукаш приятелката си. Може, имаш огромни шансове за успех... особено като гледаш на житейския си партньор като на футболен съперник. Направо си спечелил мача от съблекалните...

# 266
  • Мнения: 2 850
Един джентълмен не обсъжда жена си дори и в анонимната среда на някакъв форум. Това, което правиш, е изключително грозно. Ако наистина проумяваш колко сериозни са проблемите във връзката ти (а те са, повярвай ми), би работил върху тях заедно с момичето. Обсъждането им с непознати жени във форума не е път към някакво решение, особено пък, когато другата страна във връзката е изолирана от твоите "опити" да я подобриш. Явно ти е толкова скучно с това момиче, че си готов да ставаш градския палячо тук, само и само да си интересен някому (защото явно на нея не си й).

Или имаш нужда да си унижаван, мачкан, потискан психически и доминиран от жена..., а твоята не е този тип. Защо иначе би се поставял в положението куп непознати жени да се отнасят с теб като тотален загубеняк и дори открито да ти казват как "ако ми беше приятел, нямаше и 10 минути да седя с теб"...??? Много си объркан. Искрено се надявам да не си по-голям от 22-23 г. Тогава е простимо.
Е те това е!

# 267
  • Мнения: 2 650
Grimm,изчетох всичко  в темата ти и ще се опитам да бъда кратка. От прочетеното разбрах,че имаш прекрасно същество до себе си, много по-мъдро от теб, за да изтърпява логорейната ти пристрастност мълчаливо (което ти разбираш като липса на комуникация) Напротив липсата на такава е при теб - ти не я виждаш каква е . Била нешлифован диамант,ама ти нали великия шлифовчик ще я накараш да заблести,  нямала интереси да оправя световния мир,според  инфармоцаионното безмислие с което се заливаш сам, а сигурно и нея.Занемарила се била, щото стоейки вкъщи, трябва да е нон стоп секси предразполагаща кукла за Великия мастър, който я унижава дори пред непознати. Подаряваш керемиди, щото дори за осми март не си се подготвил  както трябва, ама тя нямала чувство за хумор...Честно да ти кажа, това момиче все някога ще си отиде от теб, дано само не си отиде съвсем съсипана.

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Grimm, тичай вкъщи и бързо прегърни и нацелувай съкровището, което имаш.  Heart Eyes Повярвай ми, изпуснеш ли тази мацка, друга, която да те търпи, едва ли ще намериш така лесно.  Mr. Green Доста от нас вече ти го казаха.  Laughing

# 269
  • Мнения: 6 624
Китайците са за шамари, че още бавят подаръка-телефонче за 8ми март  Twisted Evil
Докато не дойде така ще е все - керемиди и летящи чинии (и тенджери) Laughing

Е колко месеца пътува тоя телефон Rolling Eyes Трябвало е по-рано да го поръчаш. Дано поне да се зарадва и да не е някой ментаж. Каква е марката и модела?

Общи условия

Активация на акаунт