Кои са кърмещите майки?

  • 230 008
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 2 490
  • Мнения: 121
Отново да се включим и ние ,кърмим се с пълна сила по 4 пъти на ден и до сега не сме боледували.   bouquet

# 2 491
  • Мнения: 12
И аз сред кърмещите майки! Peace

# 2 492
  • Варна
  • Мнения: 618
Плахо да се включа и аз.
С каката бяхме на смесено от самото начало, поради моята несигурност в кърменето и лошите съвети на околните /от сорта детето гладно-дай добавка за по-сигурно/.
Сега с Маги сме изцяло на кърма след като се върнахме от болницата. Още се притеснявам дали се храни достатъчно, но другата седмица като посетим педито за мерене и теглене ще стане ясно. Решила съм този път да не се отказвам лесно и да се мъча докрай да сме си само на кърма.

# 2 493
  • Мнения: 1 192
Плахо да се включа и аз.
С каката бяхме на смесено от самото начало, поради моята несигурност в кърменето и лошите съвети на околните /от сорта детето гладно-дай добавка за по-сигурно/.
Извинявай,но докога се кърмихте с каката?(защото и аз кърмих смесено и все още кърмя-моят е на 11месеца)

# 2 494
  • Мнения: 55
И аз да се включа .
Кърмим се вече 6 месеца и се справяме успешно-9кг. 72см.
Не желаем да ядем друга храна за сега.
Цоцкаме през 2-3 часа включително и нощем Sad.Нищо не помага.
 Hug

# 2 495
  • София
  • Мнения: 792
 Здравейте, искам и аз да се вкюча към кърмещите мами! Вече 2 месеца съм горда и щастлива, че давам на детето си най-доброто, въпреки че минах през някои препятствия. Искам да кърмя детето си, докато то желае и ще направя всичко възможно това да се случи Simple Smile

# 2 496
Здравейте, реших първата ми публикация да бъде в тази тема. И така, госпожица Елица бе кърмена успешно до една година и четири месеца, като първите шест месеца е била изцяло и само на кърма.

# 2 497
  • Мнения: 42
Ние с моята феичка се кърмехме до 7мия месец  Grinning

# 2 498
  • Мнения: 83
за съжаление не можах да кърмя Cry

# 2 499
  • Мнения: 1 102
Да се включа и аз, и ние сме само на кърма. Peace

# 2 500
  • Мнения: 98
И ние си похапваме само кърма Simple Smile
Само,че въпреки крехката възраст ни растат зъбки...надявам се да не стане много болезнено кърменето,защото със сигурност няма да се откажа

# 2 501
  • Мнения: 49
И ние вече 6 месеца се кармим интензивно и сам много горда сас това в момента сме 8 кила и 62 см  love001

# 2 502
  • София
  • Мнения: 12 229
  Хайде отново в дружинката, ще видим колко време ще изкараме с новата прицнеса, каките ги кърмех малко над две годинки  Simple Smile

# 2 503
  • Мнения: 44
Здравейте и от нас  Grinning И ние сме само на кърма. С баткото се кърмихме до 8 месеца - за съжаление нямаше кой да каже на мама, че като храни със шише при разходките бебо може да го домързи да суче от гърдата  Sad
Но сега се надявам да се кърмим по-дълго  Laughing

# 2 504
Здравейте ит от нас: мама Албена и бебе Борис. И ние сме само на кърма вече почти 4 месеца, и се надявам това да продължи още дълго Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт