Пухкав сняг на вън се сипе и за мамите от ИБ, времето с децата шеметно отлита!

  • 19 320
  • 768
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 698
F.a.t.e.  във всяка добре заредена аптека има пастата Ненедент и четки за подходящата възраст.

# 46
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Бамби по-скоро имат предвид, че не осигуряват жените на пълния размер от заплатата им, а на много по-ниска ставка, при което се вземат 90% от нея и майчинството излиза едно голямо няма нищо ..

# 47
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Фейт, аз ползвам паста Ненедент - синята, без флуор. Купувам я от аптека. Четка можеш да купиш от всеки супермаркет, за възраст 0-3 год.

Магнитчето ме изпревари, ама няма да трия  Mr. Green.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 122
Момичета (Софиянки), а и не само Wink Дали някой е излизал да каже как е времето и става ли за излизане с детето?
Много се чудя дали да не я изведа, че от 3 - 4 дни не сме излизали и направо вече откача и аз заедно с нея  hahaha hahaha hahaha hahaha мисля малко да я разходя с количката и да се приберем.

# 49
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
аз нИ съм сУфиянка, ама Ема я изведохме за 1 час с количката и дъждобрана .. то всъщност ние не сме спирали, защото откачането се осъществява още в същия ден, в който не сме излезли Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 4 122
аз нИ съм сУфиянка, ама Ема я изведохме за 1 час с количката и дъждобрана .. то всъщност ние не сме спирали, защото откачането се осъществява още в същия ден, в който не сме излезли Mr. Green

 newsm10 newsm10 newsm10

# 51
  • Мнения: 2 802
Фейт, аз ползвам паста Ненедент - синята, без флуор. Купувам я от аптека. Четка можеш да купиш от всеки супермаркет, за възраст 0-3 год.

Магнитчето ме изпревари, ама няма да трия  Mr. Green.

Мерси момичета, значи ще взема от аптеката  Hug

# 52
  • Мнения: 7 118
моята мома пак има нещо като храчка в гърлото и се чудя как да го разкарам това от там  Close Пръскам й Африн, защото сме на парно у нас и се страхувам да не би да й идва сух въздуха (въпреки че все има някое висящо на сушилнята пране). С Африн-а обаче явно не се получава. Имам еднократни дозички ампули Маример и се чудя дали да пробвам и с тях..но по колко да й накапя  Thinking Пратих мъжо да ми купи помпичка за нослето, въпреки че тя в нослето като гледам няма нищо..изобщо тъмна Индия  Joy

# 53
  • Мнения: 2 802
Зу, защо не пуснеш една МБ ако нещо те притеснява  Thinking

# 54
  • Мнения: 7 118
Фейти, нищо не ме притеснява. Бебетата нямат изградена носоглътка и от там идва цялата работа

# 55
  • Мнения: 2 802
Фейти, нищо не ме притеснява. Бебетата нямат изградена носоглътка и от там идва цялата работа

По принцип е така, а и все още сигурно се чисти от околоплодните води  Heart Eyes
Пръскай и Африн и ще се оправи  Hug

# 56
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
според мен отиди педиатърката ви да я прегледа, щото може да е някой заден секрет от носа .. аз до оня ден изобщо не ми беше хрумвало, че като носа на детето видимо е добре, пак е възможно наличие на секрети, пък и за жалост стрептококите, са най-обичайните спътници на децата след болничния престой, а те се врат къде ли не Crossing Arms Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 2 802
пък и за жалост стрептококите, са най-обичайните спътници на децата след болничния престой, а те се врат къде ли не Crossing Arms Crossing Arms

Това исках да кажа и аз с МБ, ако има нещо, ще се разбере  Hug
Малкия до четвъртия месец си е носил стафилококи  ooooh! колко ходихме при педи, все нищо и нищо, докато накрая на своя глава пуснах МБ и изскочи зайчето  Mr. Green

# 58
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
ъгххх мда и стафилококите и те са в тоя кюп .. ся не мога да се сетя Ема кога за пръв път почна да й сълзят гадории от оченцата - зелено-жълти и гъсти .. май на 20 дни беше ..

# 59
  • Мнения: 2 843
Oпа  Mr. Green
Не е задължително да са стрептококи  Naughty Моята буба също подхъркваше до третия месец поне, аз също правих МБ и нямаше нищо. Просто още са им тесни каналчетата и се чува това хъркане. Зуз, аз й чистих нослето като капех физ.разтвор, ако имаше някое секретче го махах с клечка за уши  Hug
Ох, при нас е хубаво времето, но имам много къщна работа  ooooh! Утре ще се качим на планина, та май днес ще си останем вкъщи  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт