Красотата на земята сме събрали в цветята! Зима-Тема 65

  • 57 196
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Честито дипломиране, ДевичкаHug

 Желая ти късмет и успешна реализация! Дано да работиш това, което ти харесва и да намериш добри приятели.  Peace

 На Мариетка газаниите ме грабнаха. Нали си ги обичам, а пък цветът им... Heart Eyes

# 31
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета, прекрасни сте, плача за кой ли път днес...благодаря!

Девичица, честито дипломиране  bouquet! Пожелавам ти да се реализираш в трудната ни професия, да имаш будни и любознателни ученици, разбрани родители и добър колектив!

# 32
  • Мнения: 4 841
Девичка Честито! С много любов да си работиш по професията  Hug Като започнеш някъде задължително сподели, че да си прехвърля детето (сега или някога) при теб  Hug

# 33
  • Мнения: 945
Какво хубаво начало на темата! Grinning Рожден ден, дипломиране, торта, бонбони! Мммм, красота!
Много здраве, професионални успехи и лично щастие желая на Мариета и Девичка! Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 22 739
Охооо, нова тема, красиви цветя и хубави новини! Какво по-хубаво от това!  Hug
mari_eta, Честит рожден ден!   bouquet  
devi4ca, радвам се за теб! Честито дипломиране!   bouquet

# 35
  • Мнения: 1 826
Днес си нагледах градинката и понеже е хубаво времето игликите си отидоха по местата.Засадих ги в  двора.Та ето снимки ,освен на тях и на други изненади. Mr. Green

Скрит текст:



  -горски минзухари.

   ето и пъпките на кукуряка. Heart Eyes
и най-голямата изненада-оцеляло циганче. newsm78 Laughing

Има и една петуния зелена,но не стана снимката. Crossing Arms  и поникнали лаленца
Скрит текст:

# 36
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
 Grinning а на нашия двор има половин метър сняг  Grinning

сложихме сланина и семенца за синигерите. изглежда и котките са разбрали за храната  Laughing вижда се къде са ходили и гледали нагоре

# 37
  • Русе
  • Мнения: 1 843
devi4ca, честито!Много късмет и професионални успехи ти желая! Hug
pisenxeto, ярки свежи иглики,направо греят на страницата!
Мариетка, много разцъфнала класна стая си имаш!
 При мен разцъфна спатифилума,радвам му се,защото отдавна не го беше правил!

# 38
  • SA
  • Мнения: 3 196
Здравейте, момичета! Аз често разглеждам красивите цветя, които споделяте. Все още сьм много начинаеща в тази област, но надявам се някой ден да се осмеля да публикувам снимки и на моите цветя.  Embarassed
Имам голяма молба - кажете ми как се казват ето тези цветя от снимката на matze ?



Миналия ден ги показах на майка ми и тя сьщо ужасно много ги хареса, но така и не успях да открия името им. И да попитам matze , дали могат да се отгледат от семена, или е по-добре да се купят готови растения?

# 39
  • DE
  • Мнения: 971
*sve*, много е хубав цвета! Колко дълго се задържа?
pisenxeto, отваря градинския сезон Hug
devi4ca , почерпих се с бАнбонка. Честито, и дано намериш сега бързо работа Hug
kameloth , не виждам снимката...за кое цвете питаш?
Нели, снимковия сезон тепърва започва-има доста време до другата тема.
Латинки има сега в колажите Hug
---------------
Аз само на дъра-бъра съм пак днес Mr. Green
Ако има някой на пейката тази вечер-ще намина и аз Peace

# 40
  • Schwarzwald
  • Мнения: 17
Здравейте, Дружина!

Matze, както винаги прекрасно оформена първа страница, благодаря!
 
На кой е цветето в бялата саксия от цветния колаж най-долу вляво  Thinking

Ами като за нова тема, да се отчета и аз:
със снимка на теменужка

и ... ако си спомняте грозните грудки на Crosne-то, към днешна дата са толкова големи:


Успешна нова седмица за всички!

# 41
  • Мнения: 945
На кой е цветето в бялата саксия от цветния колаж най-долу вляво  Thinking

Мойто, мойто    Hands Clap
Това е Мин Чо Красавец, а Laughing

Много интересни листа има теменужката ти Grinning
А зеленото долу ми прилича на маточина(може и да бъркам името, но на едно растение, на което му миришат добре листата).

*sve* , и моят се кани да цъфти, но е още малък. Твоят е много хубав!
pisenxeto , пролетта идва, а Laughing

Последна редакция: нд, 09 фев 2014, 18:16 от Izma

# 42
  • Мнения: 4 841
Миналия ден ги показах на майка ми и тя сьщо ужасно много ги хареса, но така и не успях да открия името им. И да попитам matze , дали могат да се отгледат от семена, или е по-добре да се купят готови растения?

Аз да помогна с публикуването на снимката само   Hug


# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 855
HAda, влюбих се в твоята теменужка! Листата й са също толкова красиви, колкото и самите цветове.
Аз днес се сдобих съвсем неочаквано с тези двечките цветенца - мисля да ги аранжирам заедно с още едно друго цвете трите в една кашпа, но не зная нищо за тях.Как се казват, какви грижи изискват, изобщо, ако знаете нещо за тях, моля, споделете.

# 44
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте, момичета! Аз често разглеждам красивите цветя, които споделяте. Все още сьм много начинаеща в тази област, но надявам се някой ден да се осмеля да публикувам снимки и на моите цветя.  Embarassed
Имам голяма молба - кажете ми как се казват ето тези цветя от снимката на matze ?



Миналия ден ги показах на майка ми и тя сьщо ужасно много ги хареса, но така и не успях да открия името им. И да попитам matze , дали могат да се отгледат от семена, или е по-добре да се купят готови растения?


Не съм Матце,но да помогна...Ако греша,да ме поправи.... Blush
Чичко Гугъл казва Немезия:
http://idom.bg/read/1138/Nemezija-samodivsko-ogledalo-Nemesie

Благодаря ви момичета..еуфорията още ме държи от вчера..... Crazy
Агнесана,то хубаво ми даваш Зар за ученик,ама има да почака доста докато стане 5 клас поне..... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт