Красотата на земята сме събрали в цветята! Зима-Тема 65

  • 57 201
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 204
МариеткаЧестит рожден ден мила!!!
Пожелавам ти всичките ти цели,мечти и желания да се сбъднат!!!Весел празник!!!

Последна редакция: сб, 08 фев 2014, 13:11 от denima

# 16
  • Мнения: 4 785
Здравейте!

Имам проблем с една пахира - до тук си растеше повече от добре, дори избуя доста. Но мисля че я преполяхме, не я поливам много внимавам, но мъжът ми минал и я полял.... аз понеже не го очаквах минах след него и полях обилно (не беше поливана скоро). Но днес видях, че положението е доста зле - листата й пожълтяха, а почвата е много мокра (поливана е преди 5 дена). Да я отписвам ли или има някакъв шанс? Растението е голямо.

# 17
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Идвам да поздравя една прекрасна жена и страхотен и любящ приятел - Мариета!

Мариетко, дори името ти като изписвам, се просълзявам. Обичам те!!!  Heart Eyes
 А как не идват думите, които искам да ти кажа...
 
Желая ти здраве, силен дух  и дано да запазиш любовта в семейството си в този й вид! Много си всеотдайна, радвай се на обичта на най-близките си. Да са здрави всички около теб, децата да те разплакват постиженията си.

   

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Денима, Нели, зарадвахте ме рано-рано, благодаря ви от сърце, приятели!
Ето, почерпете се за мое и на сестра ми здраве/тя също е рожденичка, но със 7 години повече отбелязва/:

Торта /тематична Wink/ и бонбонки-рози - нека идва вече пролетта...




И нещо за душата:
Скрит текст:
Добро утро, Живот! Поседни на раздумка.
От кафето горещо отпий.
Не горчи. Подсладих го с надежда,
С щипка вяра  и с много мечти.

Аз от твоето  пих – и горчиво, и черно.
Но до дъно, с усмивка го пих.
В дни на радост,  и в мъка безмерна
всяка сутрин отварях очи.

Всяка сутрин посрещах  зората
и приветствах те тебе, Живот.
Посред зимите зли, посред лято,
не живеех -  горях от любов.

И простих ти,  Живот, че опита
моя огън без свян да гасиш.
Като феникс отново политах
и  разгарях отново искри.

Не си тръгвай, Живот, днес празнувам.
Днес пораствам с година една.
И децата си пак ще целувам,
и  мечтите си пак ще градя.
   
Остани, ще ти сипя отново.
Имам  толкова много кафе…
Имам още какво да говоря,
пълно с обич е мойто сърце…

Добро утро, Живот, добро утро…

8 февруари 2014

# 19
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Мила Мариета, Честит рожден ден на теб и сестра ти! Да сте живи и здрави, обичани и обичащи, много щастливи мигове, слънчеви усмивки и късмет! Весел и усмихнат празник!  newsm51 newsm67

# 20
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Включвам се и аз, за да честитя Рождения ден на Мариетка! Бъди жива, здрава, обичана и обичаща! Стихотворението е невероятно, позволих си да го запазя. Респект!
Танче, вчера видях, че мини теменужката, която ми изпрати вече има две миниатюрни листенца показващи се от земята newsm44 Много съм "хепи"! Embarassed

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 610
Мариетке и сестричка!! Честит Рожден ден много здраве и щастие ви пожелавам!Весело изкарване на празника днес!  Simple Smile и много подаръци и усмивки

# 22
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Стихотворението на Мариета е толкова живо, истинско и прочувствено...

 Дано Животът ти да е като една приказка, скъпа приятелко!  Hug

 Честит празник на милата ти сестричка, да е здрава и силна като теб!   bouquet

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 855
За кой ли път ще се повторя: много позитивизъм и уют струи от темата, момичета. Сигурна съм, че това се дължи на големите Ви сърца. Hug
Макар и да не я познавам така отблизо като вас, позволявам си да отправя най-сърдечни благопожелания за рожденичката и нейната сестричка. Бъдете здрави! А стихотворението- докосна ме. Запазвам си го с ваше позволение. Peace

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Нели, Поепи, Ванюшева, Дончева, Даскал, благодаря ви отново за прекрасните думи и милите пожелания, без вас просто нямаше да е същото Heart Eyes  bouquet Hug...

Даскал, включвай се по-често, добре си дошла  bouquet!

И да ви покажа част от моята класна стая, през прозорците искри снега, а зад тях е пролет:

 

 

 

# 25
  • DE
  • Мнения: 971
Мариетка, честит празник!
Бъди здрава и щастлива!
-------------------
Благодаря за почерпката Hug

# 26
  • Мнения: 4 841
Мариетка   bouquet Честит Празник и от мен  Hug Желая ти живот пълян с цветя и рози  Hug

# 27
  • Мнения: 1 826
Мариетка, Честит Рожден Ден!!!  Heart Eyes Hug  love001

Желая на теб и сестра ти много  здраве и късмет!!! nbirthday

# 28
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Идвам специално да те поздравя и тук,мила Мариетка!   bouquet
Честит рожден ден!
Пожелавам ти от сърце да имаш силата да мечтаеш и търпение да сбъдваш мечтите си!
 Бъдете живи и здрави двечките със сестричката!

Поздрави и прегръдки на всички вас,момичета! Hug Hug Без снимка се записвам,а снимах в интерес на истината,но нямам време да сваля в момента!Ще си платя данъка утре!  Mr. Green

# 29
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Мила Мариета,честит празник на теб и сетричката ти с малко закъснение   bouquet
Бъдете здрави,винаги опора една до друга и много щастливи  Hug

Прекрасен стих,душата ти е нежна струна и от нея се излива  мелодия в думи....!!!
Адмирации за това!
За теб от сърце:

-------------------------------------------------------------------------------
Благодрности на Матце за новата тема   bouquet
И аз се мъдря с моите мини сентполиии там.. Blush Снимки вече имам,но тези дни..обещавам.
Агнес,време беше да се появиш.....стига си се крила  Naughtyнаминавай по-често  Peace
Денима,много нежен цвят,много.... Heart Eyes
Писенце,домът ти е грейнал окъпан от слънце с тези цветенца.... bowuuСтоплиха ми душата... Heart Eyes
Табакова,прочетох аз ,че си ме споменала предната тема към празнуващите,но мина моя празник... Simple Smile беше на Игнажден,което не пречи пак да почерпя.... Wink

Сега..черпя...наистина сериозно,макар само виртуално де....
Днес беше много важен ден за мен,успешно защитих своята дипломна работа и вече съм магистър-педагог....  Blush Сериозен повод да ви почерпя от душа.... Hug
Хайде от мен по един бонбон,да ми е сладко от тук нататък и дано се реализирам успешно.....

Общи условия

Активация на акаунт