Покажете си хола :)

  • 72 926
  • 193
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 11 626
Според мен и двата цвята са много натрапчиви и не си пасват (поне на картинката), а и цикламена стена...... Мисля, че цикламената стена ще иска по-нежен цвят за дивана.

# 181
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Според мен и двата цвята са много натрапчиви и не си пасват (поне на картинката), а и цикламена стена...... Мисля, че цикламената стена ще иска по-нежен цвят за дивана.
Цвета на стената ще е по убит и по тъмен,не толкова ярък като този на дамаската  и с венецианска мазилка.Ще покажа като боядисат.
 

# 182
  • Мнения: 11 626
Според мен и двата цвята са много натрапчиви и не си пасват (поне на картинката), а и цикламена стена...... Мисля, че цикламената стена ще иска по-нежен цвят за дивана.
Цвета на стената ще е по убит и по тъмен,не толкова ярък като този на дамаската  и с венецианска мазилка.Ще покажа като боядисат.
 
Е това е друго. Важен е и размерът на стаята, какво ще има в нея, колко е осветена..... Ще чакаме снимки.

# 183
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Здравейте.Предстои ни ремонт на хола.
Според вас пасват ли си сивото и цикламата.Едната стена ще ми е в циклама и искам дивана да има едн две възглавници в такъв цвят.
Ето тези двата съм избрала.

Привет, много хубаво ще се получи! Лично на мен много ми допада тази комбинация.

Успех Simple Smile ще очакваме снимки

# 184
  • Мнения: 2 810
Пасват си. Но ако сложиш повече от на 1 стена може да се получи малко тъмен хол. Супер си го решила с възглавниците.

# 185
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Пасват си. Но ако сложиш повече от на 1 стена може да се получи малко тъмен хол. Супер си го решила с възглавниците.
Само едната стена ще е тъмна тази на която ще е телевизора и модулите.Останалите ще са бели.

# 186
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Пасват си. Но ако сложиш повече от на 1 стена може да се получи малко тъмен хол. Супер си го решила с възглавниците.
Само едната стена ще е тъмна тази на която ще е телевизора и модулите.Останалите ще са бели.
Понеже никой не е писал се цитирам.Да покажа как става хола ми.Не е готово все още.Още веднъж ще минат с полираща паста.
Дивана е по тъмно сиво от това което се вижда на снимката.Ще показвам пак когато свършим,кога ще е само съдбата знае.😢

Последна редакция: вт, 24 юли 2018, 15:34 от daviz

# 187
  • Мнения: 1 787
Според мен много сте затворили визуално стаята, като сте боядисали и тавана в цикламено. Подът и мебелите (освен дивана) в какъв цвят ще са?

Пожелавам ви успех с ремонта, дано приключите бързо! Времеемко и непредвидимо си е, спор няма.

# 188
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Според мен много сте затворили визуално стаята, като сте боядисали и тавана в цикламено. Подът и мебелите (освен дивана) в какъв цвят ще са?

Пожелавам ви успех с ремонта, дано приключите бързо! Времеемко и непредвидимо си е, спор няма.
Мебелите ще са бели а паркета е бял с леки сиви нишки.

# 189
  • Мнения: 1 787
Бялото определено ще олекоти нещата. Ще следя с интерес, успех!

# 190
  • Мнения: 10 691
Интересно и смело решение. Прозорецът, доколкото разбирам е вдясно.
Има ли друг срещуположен на стената?

# 191
  • Мнения: 11 626
Успех с ремонта и от мен.
Скрит текст:
На мен това нещо на тавана ми идва много в повече....Някакви красиви лампи биха придали повече стил и уют на помещението

# 192
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Благодаря.От близките ми се одобрява и харесва .Но всеки си има различен вкус.

# 193
  • Мнения: 3 070
Здравейте.Предстои ни ремонт на хола.
Според вас пасват ли си сивото и цикламата.Едната стена ще ми е в циклама и искам дивана да има едн две възглавници в такъв цвят.
Ето тези двата съм избрала.

Малко тежки, тъмни цветове.

Общи условия

Активация на акаунт