Интимна кола маска?

  • 6 555
  • 25
  •   1
Отговори
  • Венера
  • Мнения: 858
Мили момичета, предстои ми първото интимно обезкосмяване с кола и да ви кажа малко ми е притеснено. Знам, че звучи инфантилно, но много ме е страх от болката и за това толкова години отлагах. Чувала съм, че някой жени се мажели с ледокаин преди процедурата с цел намаляване на болката. Вие пробвали ли сте? И ако знаете някакви други трикове, моля споделете.  Praynig

# 1
  • Мнения: X
Не съм се мазала с нищо, болката не е нещо особено. Стегни се.  Peace

# 2
  • Мнения: 56
Обърни внимание как се чувстваш в различните периоди спрямо мц. При мен е много болезнено преди, в друго време-няма проблем....
Страхът от болката е по- голям от самата болка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 004
Да, веднага след цикъл е най-добре да отидеш. Първите 1-2 пъти може да боли повечко, но после се свиква.

# 4
  • Мнения: 2 052
С нищо не съм се мазала. Боли, но се търпи, не се притеснявай Simple Smile Първият път ходих на козметик, защото ме беше страх сама да си направя, след това вече сама си правих. Изтрай първите няколко пъти, после ще боли по-малко.

# 5
  • Мнения: 46 545
Не виждам с какво ще помогне лидокаинът. Той е за лигавици, на кожата няма никакво действие.
Аз съм пробвала веднъж и то на малка част, за да видя ефектът. Не съм доволна. Не изкара и 2 седмици напълно гладко, а после докато пораснаха до необходимата дължина за нова кола, пак си ходиш космата.
Единственият начин за напълно гладко нон стоп, който намерих, е всекидневен бръснач, под 1 мин. ми отнема при душа вечер. Не е най-доброто решение, но това е положението. Пък и не боли  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 052
Единственият начин за напълно гладко нон стоп, който намерих, е всекидневен бръснач, под 1 мин. ми отнема при душа вечер. Не е най-доброто решение, но това е положението. Пък и не боли  Mr. Green
Колкото и гладко да се бръсна все си боцка. Аз ли не мога да боравя с бръснача  Mr. Green След секциото не ползвам кола маска и още не мога да свикна с бръснача...  С колата си става като бебешко дупе  Mr. Green Е, наистина е неприятно, че после чакаш да пораснат...

# 7
  • Мнения: 46 545
С бръснач става като с кола на 1 ден, т.е. абсолютно гладко Simple Smile
Никакво боцкане Peace

# 8
  • Мнения: 1 095
Не съм се мазала с нищо, болката не е нещо особено. Стегни се.  Peace
Точно така е. Ще калиш характер!

# 9
  • Мнения: 5 004
С най-голямо удоволствие бих заменила колата с бръснач, но се опъпчвам жестоко.
На мен ми изкарава по 3 седмици гладка кожата, след втората бременност ми растът значително по-бавно и ходя на коло 40дни.

# 10
  • Венера
  • Мнения: 858
Аз имам подозрения, че след първото намазване и дърпане ще стана и ще си тръгна  Laughing
Благодаря ви за отговорите, ето сега вече знам, че няма смисъл да се надявам на лидокаина.

# 11
  • Мнения: 1 976
и аз все се каня, но след толкова години бръснене се притеснявам,че ще боли доста повече...

# 12
  • Мнения: 1 324
Ох, и аз от години бръсна  Confused Става гладко ако не съм се бръснала известно време. Иначе си боде и косъмчетата чернеят под кожата.  Confused Сега правя опити за епилация. Пробвах първо само отстрани с епилатор. Ужас  #Crazy Болка, кръв и после подкожни. Последния път като ходих на кола на краката пробвах частично и на триъгълника. Не издържах дълго. Болката беше толкова силна и пареща, че имах чувството, че ще ми се отлепи кожата. Може би защото косъмчетата не бяха много дълги. Но съм твърдо решила лека полека да мина на кола. На повечето ми приятелки космите почти са изчезнали от системното скубане. А останалите са тънки и меки. Аз на втория ден съм като телена четка.
Колко трябва да е дължината на косъмчетата, за да се отскубват лесно и да не боли толкова?

# 13
  • Венера
  • Мнения: 858
Момичета, аз се престраших. Уцелих супер козметичка доста ме болеше и то на венерения хълм (противно на очакванията ми) направих си пълен интим + дупето. Козметичката ми каза, че ако са ми дълги космите боли повече, предупреди ме, че щом до сега съм се бръснала първите 2-3 пъти може да ми излязат малки пъпки, да не се мия с гореща вода до следващият ден и по възможност да не правя секс въпросната вечер и като цяло да пазя мястото. Колата, която използва очаквах да е гореща, но не беше. Също така използваше еднократни ръкавици и стерилна шпатула, която отвори и изхвърли пред мен, което много ми хареса. Колата миришеше на ягода. Общо взето определено ще повторя. Каза след около 10 дни да ида пак, защото има косъмчета, които не са излезли още и да дръпнем и тях, като ми гарантира, че ще боли по-малко. Сега за след това. До другия ден зоната ми беше зачервена и чувствителна на допир, след 2-3 дни се появиха пъпчиците, които след 2 дни изчезнаха сами. Сега съм с редки наболи косъмчета, които не бяха се показали още при колата и след като ми свърши мензиса отивам пак.

# 14
  • Мнения: 46 545
Бръсненето не променя по никакъв начин косъма, нито увеличава бройката.
Просто заостря края му и затова се усеща боцкане.
При кола/епилатор го няма това заостряне и затова са меки. При тези начини растат на етапи, а не едновременно като при бръсненето, което създава усещането за това, че са намалели.

...косъмчетата чернеят под кожата.  Confused...

Това е минусът на тъмните косми, но пък са най-подходящи за трайната епилация, което е добра възможност. Моите са много светли и нямам никакъв шанс там Tired

Neolita, честито Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт