Интимна кола маска?

  • 6 558
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 977
Neolita , амм какво значи "интим+дупе" , т.е. частта с дупето нещо не я разбирам?

дайте добър козметик за Варна, на по-нормални цени?

# 16
  • Мнения: X
"Дупе" ще рече анус и областта около него в случая.

# 17
  • Мнения: 1 977
ахааа, ясно, извинете ме  Blush

и колко вървят цените на този тип кола маски?  newsm78

# 18
  • Мнения: X
При моята козметичка (София) е 12 лв.

# 19
  • Мнения: 1 977
ииии последно- колко трябва да са дълги косъмчетата? защотоооо с това бръснене и постоянен човек до себе си ми е някак абсурдно ходенето по няколко дни с косми дълги  #Crazy

# 20
  • Мнения: 56
ииии последно- колко трябва да са дълги косъмчетата? защотоооо с това бръснене и постоянен човек до себе си ми е някак абсурдно ходенето по няколко дни с косми дълги  #Crazy

Изчакай цикъла- 3-4 дни преди него 1-2 след него, може и да стане.... Болката е много по- поносима след мц, но ефектът си заслужава - трае значително по- дълго и аз за 12 години редовно обезкосмяване така, съм " оредяла" наполовина   Embarassed

# 21
  • Мнения: 1 977
Добра идея наистина за цикъла... но реших да заложа на лазера..определено по-добър вариант според мен  Naughty

# 22
  • Мнения: 56
Добра идея наистина за цикъла... но реших да заложа на лазера..определено по-добър вариант според мен  Naughty

Супер! Идея за милиони, май и аз мога да  ooooh! newsm78
Успех!

# 23
  • Венера
  • Мнения: 858
Момичета, да ви предъпредя винаги веднага след интимна кола маска и такава на мишници слагайте задължително пудра, защото иначе рискувате да ви се получат кафеви петна на кожата, на които им отнеме месеци да се заличат напълно. Аз получих такова последният път като не послушах козметичката и се намазах само с олио и вече на интима си имам петно, което вече избледнява. Това се получава от изпотяване непосредствено след колата.

# 24
  • Мнения: 765
Ох,тъкмо се чудех къде да питам,добре,че видях темата. ooooh! Онзи ден като си махах косъмчетата над горната устна (мустаците  Mr. Green) , мястото доста се зачерви,но очаквах след няколко часа да мине.Сега,обаче е станало нещо като петънце,раздразнено е.Притеснявам се това петно да не си остане...

# 25
  • Мнения: 1 977
След епилация / лазерна, фото или кола/ се маже зоната, която се излага на светлина, с фотозащитен крем  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт