Ноемврийски мами 2014 Чакаме ви с нетърпение!!!

  • 28 874
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 931
Ехаааа първа Ноемврийка 2014,

katerinaatan пожелавам ти безпроблемни 9 месеца, здраво бебе на термин и много усмивки и прекрасни моменти през цялото време :*

# 31
  • Мнения: 427
Здравейте и от мен.....Днес си направих тест... EFP За наша голяма изненада.Според калкулатора термина ми е 04.11.2014....Имам една прекрасна дъщеря на 1.8 месеца...И сега стискам палци дано да е момче...  Praynig,но каквото дал Господ,само да е живо и здраво.

# 32
  • Мнения: 931
Охоооп,
добре дошла и на теб емсичка, безпробемна и на теб, и дано да ги нашарите децата.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 170
Привет, тъкмо ми беше самотно. Според калкулатора съм за 22-ри и се чудих как няма някой друг...

# 34
  • Мнения: 427
  bouquet Катерина,този термин е спрямо последният ми МЦ,но аз съм 100% убедена че е станало доста след това,така че и датата на термин ще се измести.....Не знам като ида на лекар другата седмица ще видя.Аз и първият път с Радостина си направих теста седмица преди МЦ и ми показа положителен,та за това и сега..то пък хоооппп  Shocked

# 35
  • Мнения: 427
Пепита,благодаря,дано,дано.... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 36
  • Мнения: 39
emsi4ka - и моя термин беше 04.11.2013, а така желаните две чертички,  видях на същия ден /21.02.2013/ като теб Simple Smile Ех, спомени,спомени колко хубаво ми беше тогава, а сега ми е още по-хубаво Heart Eyes Party

Желая ти, едно прекрасно момченце на термин baby_neutral

# 37
  • Мнения: 29
Добре дошли на първите две щастливи ноемрвийки! Желая ви лека бременностт, мили момичета, и прекрасни малки везнички или скорпиончета! Бъдете живи и здрави и се радвайте на тези прекрасни месеци! Аз ще ви впиша на първа страница, но в ммента съм през телефон и ми е трудно. Ще го направя когато използвам лап топа.
Хайде очакваме следващите щастливи бъдещи мами

# 38
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
Здравейте момичета, с голямо удоволствие се присъединявам към отбора, на ноемврийски мами  newsm44 . Вчера на 23.02 от яд си направих теста за бременност( беше последен ), от яд го изхвърлих в коша , буквално на 10 секунда като видях контролната линия. И незнайно защо , бръкнах да видя теста. ИИИИ  #Shocked, буквално имаше втора чертичка която исках от доста дълго време,бях толкова шокирана че не вярвах.
Радвам се, щастлива съм и пожелавам на всяка жена да осети тръпката и радостта.
Главата ми е пълна с хиляди въпроси , ама знам че има време и всико ще си дойде на мястото.
Искам да попитам компетентните мами.Ако отида на 1.03 на доки , дали ще се види нещо.Последна,т.е 1 ден от последната менструация е  26.01 продължителност на цикъла 30 дни ( от декември 2013 ) преди това 3 години 24 - 26 дни.Където и да изчислявам, ми излиза че Овулацията ми е на 9,но ние тоя месец  имахме само един щастлив ден и това беше 8.Та въпроса ми е дами има шанс нещичко да се види. ММ има рожден на 1 и много ми се иска да му направя този подарък , на рождения си ден да се установи бременността.
Сори за дългия пост  Grinning

# 39
  • Мнения: 1 298
Честито и на трите нови ноемврийки, много се радвам и с вълнение изчетох постовете ви  Hug  bouquet. Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност.
otiroz, много не можах да пресметна, но ми се струва малко рано за преглед

# 40
  • Варна
  • Мнения: 170
Според мен е хубаво да изчакаш още две седмици.

# 41
  • Мнения: 97
Честито,момичета! Много ме развънлуваха постовете ви! Като ви четях и си припомних моите трепети и вълнения след като видях  EFP
Пожелавам ви прекрасна бременност,лека и безпроблемна,много усмивки и много ритничета Simple Smile
Предстоят ви едни невероятни 9 месеца,изпълнение с всякакви вълнения и емоции. Наследете им се максимално!!!
Относно първия преглед и аз смятам,че трябва малко да се изчака. Иначе рискувате да не се види нищо и да си причините излишни притеснения. Вълнението е огромно,но моят съвет е да изчакате Simple Smile
Пожелавам ви да изпълните темата с много положителни емоции и след 9 месеца да се радвате на красив и пухкав финал!

# 42
  • Мнения: 191
Ехаааа..лека полека взе да се пълни с бъдещи ноемврийки  Hug

otiroz аз отидох на преглед около 20дни след овулацията и се видя миниатюрна точица, след 14 дни отидох пак и вече имахме тупкащо сърчице..отговаряше на 6г.с и 4дни Simple Smile  Та от твоите изчисления разбирам,че на 01.03 ще са минали също около 20 дни ако наистина е била на 9-ти овулацията ти и предполагам,че при хубав ехограф ще се види точица Wink Стискам ти палци всичко да е наред и мъничето да се е хванало здраво за мама  Hug

# 43
# 44
  • Варна
  • Мнения: 170
Малко ми прикапва кръв и имам напрежение в корема от следобяд. Чудя се дали е притеснително и дали да звъня на доки. По принцип в събота ще ми е първия преглед. Мисля си и дали не е от малката-вчера я вдигах малко повече и докато я вдигах ме болеше корема.

Общи условия

Активация на акаунт