Ноемврийски мами 2014 Чакаме ви с нетърпение!!!

  • 28 873
  • 722
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 481
maggi4ka напълно подкрепям мнението ти  Peace
На мен това ми е първа бременност, но съм се оставила изцяло на сигналите на тялото си. Нищо не правя на сила и не се ограничавам на сила.
В началото ми казаха риба да избягвам, цитруси... ми риба си хапвам като ми се яде, портокалчета си хапвам, лимони много ми се ядат... и т.н. Това само като пример давам. И аз мисля, че повече на тялото си трябва да вярваме.
С риск да ме помислите и за немърлива, ще кажа, че самаси спрях едните витамини от които не се чувствам добре - пренатал. Знам, че съдържат много и полезни неща, но аз се чувствам зле когато ги пия.
В крайна сметка ние сме бременни а не болни.

# 721
  • Мнения: 2
Здравейте! По отношение на ограниченията и аз да се включа. Преди да видя положителен тест за бременност си бях пушачка от дълго време с много неуспешни опити да откажа цигарите. Още преди да си направя тест и да видя  EFP обаче нещо не ми се пушеше. Някакси при мисълта, че пушейки тровя бебето си стопираше всякакво желание за цигарка. И така повече от 1 месец не съм пушила и не ми се е искало да си пална. Иначе се ограничавам и в пиенето на алкохолни и газирани напитки, кафета и чайове ... май съм малко крайна, но не се изтезавам а просто мога и без тях. Не е така обаче по въпроса на сладките храни - там винаги съм имала проблем - склонна съм към злоупотреба  Embarassed.
За мен е важен балансът не само по време на бременност - и в някой направления ми е много трудно да го постигам. Все пак  се старая да се пазя по отношение на моето здраве, за да е комфортно и на бебчето  Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 1 609
Момичета, пускам новата тема сега - https://bg-mam.ma/t/773451 - утре сутрин имам работа и докато си дойда, ще сме изписали тази. Имам още малко за дооформяне Wink Ако някой вижда неточности или не се вижда изобщо - пишете ми. Лека вечер!

Последна редакция: пт, 04 ное 2022, 14:44 от russev

Общи условия

Активация на акаунт