Ноемврийски мами 2014 Чакаме ви с нетърпение!!!

  • 28 948
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 88
момичета , най-накрая и аз имам час за събота , две седмици след закъснението , какво ще се види  newsm78

# 646
  • Мнения: 1 080
Здравейте мами,
Малко да ви се оплача, вчера бях на лекар и каза, че имам фарингит и за сега да се лекувам с чай. Аз съм притеснена според вас това ще навреди ли на бебето.
Фарингита няма да навреди на бебето, аз съм с хроничен такъв. От чай няма да ти мине. На мен ми е забранено студено, газирано и горещо   Simple Smile

Габи, в нета пише и за лайката и за мащерката, че не са подходящи при бременност. За спането и на мен много ми се спи и отспивам бая  Embarassed За запек знам, че е добре вечер да се яде 1-2 кивита и ако е много зле положението има сироп Дуфалак, който е разрешен. За майчинството, предполагам, че ще е за една година ако си безработна към момента на раждането.

Последна редакция: ср, 26 мар 2014, 17:19 от mims11

# 647
  • Мнения: 692
Валя, със сигурност ще видите плодно сакче със жълтъчно мехурче, пък знае ли се - стискам палци и за сърчице  Grinning
Gabi_84, много неприятно това със запека  Confused Освен стандартните съвети с прясно мляко, овесени ядки сутрин с мляко и повече плодове и зеленчуци. Иначе и на мен мнооооого ми се спи....по цял ден съм на комп и от 14 ч. нататък си мечтая за леглото и само се прозявам. Много е кофти...По въпроса за майчинството, може да попиташ тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=767946.0
maggi4ka  Hug Супер това с килограмите  Grinning Пожелавам си го и аз. Ама както казваш - каквото - такова. Само живи - здрави, пък другото ще го борим някак си после  Laughing

# 648
  • Мнения: 481
Да кажа за фарингита, понеже и аз страдам от него и даже вече преживях един път по време на бременността. На мен много добре ми действа сироп  от червено цвекло.
Една глава се настъргва и поръсва със захар. В стъклен съд преседява един ден до 24 часа в хладилник. Пуска си сока за това време. След това се прецежда през марличка и аз съхранявам в едно шишенце от сироп в хладилник. От една средна глава цвекло излиза около 100гр. сироп.
Това се пие по няколко пъти на ден по 2-3 с.л. (колкото пъти се сетите).
За фарингит е вълшебно, може да се пие дълго време и даже повлиява добре на хемоглобина.
За чайчетата - единствените позволени са шипка (неограничено може да се пие) и липа но от време на време. Нищо друго.

# 649
  • Бургас
  • Мнения: 88
дано се види сърчице , ще се похваля  Hug

# 650
  • Мнения: 0
Благодаря ви много мами, вече съм по-спокойна Hug

# 651
  • Мнения: 172
Мимс, Ирен благодаря за бързите отговори.  newsm51

# 652
  • Мнения: 3
Добре дошли на новите мами и от мен
Жи чрд на патерици ,много здраве ти пожелавам ,защото другото се постига Laughing
Пандекова честито и на теб,това си е изненада :lol
:Днес и аз бях на лекар ,но ми каза ,че е много малка точка и след 3 седмици пак.Поне си имам снимка да и се радвам Laughing
А за пола на мен ми се иска да е момиче,защото си имам момченце,но каквото доиде Joy

# 653
  • София
  • Мнения: 770

За чайчетата - единствените позволени са шипка (неограничено може да се пие) и липа но от време на време. Нищо друго.
А плодови чайчета предполагам може. Аз пия всеки ден от касис, праскова, ягода и т.н.

# 654
  • Мнения: 2 358

За чайчетата - единствените позволени са шипка (неограничено може да се пие) и липа но от време на време. Нищо друго.
А плодови чайчета предполагам може. Аз пия всеки ден от касис, праскова, ягода и т.н.

Виж дали не са с черен чай  Wink , ако са не прекалявай с тях

# 655
  • Мнения: 11
Момичета, какви Ви бяха лековете против повръщане, че при мен става страшно. От понеделник насам живея само на компот от вишни, разреден с вода, всичко друго връщам 5 мин. след попадането в стомаха. От време на време задържам по някоя солета. За една седмица съм отслабнала с 2 кг, а като споделих с лекарката, тя ми каза- "Няма страшно, ембрионът се развива, а на теб добре ще ти дойде да свалиш някое килце". То аз си знам недостатъците, ама като ми ги каже някой друг ми става гадно  Embarassed

# 656
  • Мнения: 99
Здравейте мами,
да се запиша и аз към ноемврийските мами Grinning. Вчера бях на доктор - 5 седмици и 5 дена. Това ми е трета бременност Simple Smile . На всички бременни мами пожелавам лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 657
  • Мнения: 0
Добре дошли на новите мамии!! Леко бременеене ви желая!
  bouquet
Момичета, това, което казвате за чайчетата малко ме притесни  newsm78 Аз от 10-на дни се мъча със зачервено гърло и изпивам в обилно количество чай протв грип, от лайка, плодови и тн... Сега ще се разгледам в нета да видя какво има по въпроса.


Относно това за повръщането и гаденето - за сега почти нямам, но доколкото знам може Деган да пиеш. Консултирай се с доки и пробвай, дано ти помогне  Simple Smile

# 658
  • Мнения: 0
Здравейте мами,
да се запиша и аз към ноемврийските мами Grinning. Вчера бях на доктор - 5 седмици и 5 дена. Това ми е трета бременност Simple Smile . На всички бременни мами пожелавам лека и безпроблемна бременност   bouquet

Браво!!! Ти си поредната мама тук, която чака трето детенце!! Адмирации! Simple Smile

# 659
  • Мнения: 3
Здравей мама ми,колко се радвам да видя човек от Петрич мислех ,че съм единствена Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт