(Пред)пролетHa ... шекерено-бонбонена - ТР ТЕМА 57

  • 96 589
  • 749
  •   1
Отговори
# 630
  • Берлин
  • Мнения: 4 561
Добрютрууу
Момичета, празнувате ли Св.Валентин?

# 631
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Аз, празнувам......Трифон Валентинов Wink
лИбоФФ и винУ, винУ и лИбоФФ- кО повече да иска човек newsm47 Това най-добрата комбинация!

# 632
  • Берлин
  • Мнения: 4 561
Делтич, хомеопатията винаги води до полезност  hahaha
Аз за първи път ще подарявам на ММ подарък по-значителен и ми е много смешно. Пазим си празниците, романтичните дати...Но толкова материално не съм подхождала за Св.Валентин. Днес теглих някаква томбола в мол-а и спечелих шоколодави сърца в копринена торбичка. Ми...хубаво ми стана.
Само аз сама си развалих моята изненада. ММ ми купил 2 комплекта секси сутиен с гащи /нарочно я написах тази дума,защото е една от класиките в българския/  Grinning Скрил ги човека в небрежна торбичка в багажника на колата. Та сутринта реших аз да си изчистя предното стъкло и ...ми намерих ги. Що ли ми трябваше да чистя по никое време. Ама,на. Утре ще трябва да инсценирам изненада. Дано ми се получи  newsm78

# 633
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Щастливке, и от тук, да ви е жива и здрава сладуранката! Много да папка и да спинка! На теб бързо възстановяване, а на тати бързо навлизане в родителството Simple Smile

Папурче, радвам ви се! Все така да се обичате Simple Smile пък аз ако съм ще си призная че съм ги намерила, за да може следващия път да ги скрие по-добре.

Ние сме много зле откъм подаръци, даже за РД рядко си подаряваме неща. По принцип за св. Валентин аз получавам шоколади и цветя или само едното, но не винаги. А, верно, миналата година ме изненада с някаква дрънкулка и пръстенче. Тази година обаче празникът съвпада хем със Задушница, хем със Житния режим и аз определено няма да празнувам. Отгоре на всичко имаме приятели-гости от чужбина така че е абсурд да се откопчим само двамата на някъде.

# 634
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДжордE,
Карай тогава само Трифон бе какчИ. А и с гоститУ още по весело ще е. Голяма работа, че е житен режим. Люсни една малка винена хомеопатия, ко толкУС Hug

Папурец,
Днеска точно това си мислех....за гащите де Laughing И на мене хич не ми харесва тази дума Laughing Така, че любезнУ им казвам ...гащички.  А пУ време но социализЪма като имаше и дума "пликчета" за този артикул, а Wink

Абе, на турски как е гащи???

Иначе рЮмантика винаги трябва да има, не само един ден в годината. .....Някои са по-малко романтични, други повечко. Романтиката я имам като смазочно маслУ за лИбУФтЪ Wink

# 635
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Кюлот бе, Делте! Кърмъзъ кюлот как ти звучи, а? Simple Smile

# 636
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Анжилоти,
Душко, кюлоти е на френЦки. Wink Или казваш, че може би е станало международно и сЪ ползва и в турския? newsm78....
Помниш ли санкюлотите какчИ? За тях се сетих като спомена, кюлоти. Laughing Санкюлотите, бастисват Бастилията Wink

# 637
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
А, че все едно турската дума за "спронцовка" не е френското "сьоринж"! Вземали и адаптирали и си го натаманявали както им се хареса.

# 638
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
не може бе Делте, нали е пост! ще изтрая толкоз, като съм се хванала да го играя Simple Smile

турците имат две думи за долно бельо. мъжко е дон, а женско, както казва Анджи - килот. а бельо като цяло е чамашир, което също значи и пране. мисли му ако не ти е изпрано бельото!!! Simple Smile))

# 639
  • Берлин
  • Мнения: 4 561
Всичко може да си имат турците, ама нямат ли си гащи, потник и камизолка - не ми ги хвали  hahaha  hahaha  hahaha
Джорди, мерси за пожеланията и на всички да е такъв прекрасен животът с половинЪТ

# 640
  • Мнения: 58
здравейте момичета, много ви благодаря за пожеланията към Алис и към мен.  Heart Eyes ние сме добре, заети сме с бебешки задачи и се надявам в неделя да ни изпишат, за да сме си вкъщи на по-спокойно. благодаря ви още веднъж за хубавите пожелания тук и във фб.

# 641
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Респект Джорди за постенето!!!

Аз, нали съм грешница................... Rolling Eyes Embarassed

# 642
  • Истанбул
  • Мнения: 310
*Ама ние сме женени.не сме влюбени!Айде сега по комерсиалната свирка на потребителското общество ще тръгнем да играем!То СВ.Валентин стана известен и почна да се празнува преди около 15 години*бисерите на ММ. Mr. GreenНие може би ще излезем някъде тримата .обаче е абсурд утре в тарапаната,може би в неделя.

Сега тук в ТР има тенденция думите ,които са със западен корен и произход да бъдат заменени с турски.Страхувам се .че и в медицинската терминология ще започнат да навлизат думи от османски турски,арабски фарси и тогаз хептен ще я овапцам.Тъй .че енжектьор току виж станало шърънга или фъшкъртъджъ.Ужас!

Мис Хепи,бързо възстановяване.!

# 643
  • Венера
  • Мнения: 858
haksev, тази тенденция със заменянето на чуждиците има ли смисъл да питам от кого е провокирана?
Миналата година с ашкъмчето си разменихме дребни подаръци за Св. Валентин, тази му предложих да не си купуваме нищо и той каза, че това било най-хубавият подарък за него.... но си мисля, че все пак ще ме изненада с нещо дребно....

# 644
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
че то шърънга не идва ли от сириндж пак?
нещо като драсни-пални-клечица, а?

ММ съм сигурна че няма да ме изненада с нищо Simple Smile) даже тази вечер е забегнал с аверите, че са се събрали на едно място за първи път от доста време...

Общи условия

Активация на акаунт