Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 фев. 2014, 18:25 ч.

Бял списък на хотели в страната - Тема 3

• 295 371
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • София
Началото на юли бяхме в хотел Фламинго в Слънчев бряг. Голям озеленен двор, детски басейн и хубав детски кът. Много вкусна храна. Минусът е, че гледа към главния път, но при затворени врати нищо не се чува.
Другата ми препоръка от края на миналото лято е отново в СЛънчев бряг - хотел Алба. Детски кът със забавни игри и аниматори, много близо до плажа и детски водни пързалки с голям детски басейн. Много вкусна и разнообразна храна.
Тази година ще бъдем в хотел Каменец, Китен и Искър, Слънчев бряг. Ще видим как е и ще пиша отзиви.

# 751
Началото на юли бяхме в хотел Фламинго в Слънчев бряг. Голям озеленен двор, детски басейн и хубав детски кът. Много вкусна храна. Минусът е, че гледа към главния път, но при затворени врати нищо не се чува.
Другата ми препоръка от края на миналото лято е отново в СЛънчев бряг - хотел Алба. Детски кът със забавни игри и аниматори, много близо до плажа и детски водни пързалки с голям детски басейн. Много вкусна и разнообразна храна.
Тази година ще бъдем в хотел Каменец, Китен и Искър, Слънчев бряг. Ще видим как е и ще пиша отзиви.
+ 1 за Алба
Много сме доволни

# 752
Здравейте!Много бих искала да чуя мнения от тази година за хотел Елизабет Дю Бутик -Несебър.Детето си го е избрало за догодина,а близките години не съм ходила в Несебър.Ще съм много благодарна и на други хубави мнения за хотели там от тази година.Да оточня-искаме тихо място ,подходящо за  дете,близко до центъра.Благодаря!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт