АГ-комплекс Русе

  • 50 674
  • 369
  •   1
Отговори
# 75
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Някой знае ли как стоят нещата, когато постъпи болна родилка? Все още имам хрема и кашлица, още като постъпя ще им го кажа (подозирам ще е тези дни), не искам да заразя никого и се надявам да има начин да ме изолират.
Разбира се.
Точно в изолатора/малко е гадно на изказване/ постъпват родилки с остри внезапни неразположения;такива с кожновенерологически проблеми,а също и тези които нямат извършени определени изследвания задължителни за бременността.
Не се тревожи,всичко ще мине добре за теб и бебето  Hug

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 17:39 от devi4ca

# 76
  • Мнения: 4 841
Моя приятелка дори сподели, че в Изото и било много по добре. Бързо оздравяване и леко раждане ти желая  Hug

Не пиеш ли лекарства? Аз малко преди да родя също бях така, но Тавипек ме спаси. Все пак с лекарско предписание  Naughty

# 77
  • Мнения: 1 318
Благодаря за отговорите!  bouquet
Пия лекарства, но ако днес отида да раждам, все още съм хремава... и не искам да рискувам, като знам колко гаден е този вирус.

# 78
  • Мнения: 1 273
Shirley-Ann бързо оздравяване и леко и безпроблемно раждане!  Peace

Последна редакция: вт, 28 окт 2014, 09:04 от desi_yakova

# 79
  • Мнения: 1 318
О, вече съм по-добре, пък и нямам признаци за раждане... така че може и да не се наложи да ме изолират  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 14 133
О, вече съм по-добре, пък и нямам признаци за раждане... така че може и да не се наложи да ме изолират  Mr. Green
Радвам се.  Heart Eyes  Дано всичко да е наред и с раждането.   Praynig

# 81
  • Мнения: 1 318
Дай Боже!  Hug
Аз изчетох и предната тема, но никъде не видях - ако случайно реша да ползвам епидурална упойка, на момента ли трябва да им платя, или може на другия ден? Не мисля да си нося много пари в багажа...

# 82
  • Мнения: 14 133
Аз изчетох и предната тема, но никъде не видях - ако случайно реша да ползвам епидурална упойка, на момента ли трябва да им платя, или може на другия ден? Не мисля да си нося много пари в багажа...
Звънни в АГ-то и ги питай.  newsm78
Като се оперирах преди 2 г. не там, а в друго отделение на болница, платих всичко на изписването.
И аз имах същите съображения - да не нося много пари с багажа си.  Взех си само монети за телевизора и някой друг лев отгоре , за да си купя нещо за ядене или пиене.  Hug

# 83
  • Мнения: 2 352
Аз си носех парите и платих след раждането, но няма проблем и по-късно да платиш, едва ли ще ти откажат епидурална по тази причина. Просто казваш че искаш никой няма да ти каже - ставай сега от магарето с контракциите и бегом за парите.

# 84
  • Германия
  • Мнения: 511
Носи си парите в теб. Иначе не искат да слагат упойката, а докато някой ти ги донесе може да си минала сантиметрите и да няма нужда от упойка. Поне при нас беше така преди близо 4 години. Бяхме 3 родилки, аз си платих и тогава ми сложиха, но момичето до мен искаше, а нямаше парички и така си роди без. Не им   се рискува явно  ooooh!

В изолатора в старото АГ беше ужасно, но пък си сам в стая, никой не ти пречи, ТВ е на твое разположение.

# 85
  • Мнения: 14 133
Е, "хубава работа" - не им се рискувало.  #Cussing out Сигурно има много начини да си приберат парите след това, ако някой се опита да ги завлече.  newsm78
По тази логика не трябваше да ми сложат платно при операция от херния в една от хирургиите, защото не го платих предварително, а при изписването.  #Crazy

# 86
  • Германия
  • Мнения: 511
Може/силно се надявам/ нещата да са се променили вече.  Whistling
Колко е сега епидуралната, преди беше 120-130 лв?

# 87
  • Мнения: 2 352
Мен само ме питаха имам ли парите. 130 беше преди 2 години.

# 88
  • Мнения: 14 133
Мен само ме питаха имам ли парите. 130 беше преди 2 години.

И  ако ги нямаше в момента?  newsm78

# 89
  • Мнения: 58
Може/силно се надявам/ нещата да са се променили вече.  Whistling
Колко е сега епидуралната, преди беше 120-130 лв?

150лв е сега

Общи условия

Активация на акаунт