С какво мога да заменя "Бейлис"?

  • 12 225
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 251
Купих ирлансдкият ликьор, но докато се наканя да направя хапките, може и да не остане ...  Grinning

# 31
  • Мнения: 678
А ми ха Наздраве!

# 32
Благодаря Ви ,че ме подсетихте за него.Страхотен е.

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз към хапките да се върна, невероятно звучат! Като доизядем еклерите и ще спретна тези хапки. Аман покрай този форум ще се напомпам баш последните месеци от бременеенето. Crazy

# 34
  • Мнения: 252
Според ман можеш да го замениш с ПинаКолада ( шоколадова )

# 35
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз към хапките да се върна, невероятно звучат! Като доизядем еклерите и ще спретна тези хапки. Аман покрай този форум ще се напомпам баш последните месеци от бременеенето. Crazy

Аз не съм бременна, ама по тази същата причина рядко влизам в готварския и гледам само заглавията да чета  Peace. Че не е много добре изглеждащо напомпването  Laughing.

# 36
  • Мнения: 5 873
Ето и от мен един домашен Бейлиз:
И така рецептата:
Смесват се в блендер 1 кутия кондензирано сладко мляко, (400 гр), 400 мл концентрирано мляко ( аз използвах течна сметана),300 мл уиски (чудесно става и с водка, аз сложих именно това), съвсем малко канела,ванилия, 2 ч.л нес кафе, разбит на пяна 1 белтък.Веднага като се консумира има силно изразен вкус на спирт, авторката пише , че става идеален като престои една нощ.

Въпрос към djemma.Каква течна сметана-сладкарска или готварска?И ако е сладкарска-трябва ли да се бие(предполагам,че не ,но аз да попитам..)

# 37
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодара ви момичета, че споделихте с нас тези рецепти.  bouquet  bouquet  bouquet
Аз много обичам Бейлиз /то пък кой ли не обича Mr. Green/ и ще си го приготвя със сигурност. Ще изпробвам и двете рецепти.
Както и другите рецепти за ликьорите Hug

Общи условия

Активация на акаунт