Нашите идеи и декорации за Великден

  • 82 641
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
# 241
# 242
  • Мнения: 282
Иска ми се да си взема черна боя за яйца и да ги направя със сребрист метален ефект, но никъде никъде няма такъв цвят Sad Все пак идеи, дали някъде се произвежда и разпространява?

# 243
  • София
  • Мнения: 681
Яница, виж някъде из нета за смесването на цветовете. Мисля, че трябва да има обяснено кой цвят с кой да смесиш, за да получиш черен.

# 244
  • Мнения: 282
Яница, виж някъде из нета за смесването на цветовете. Мисля, че трябва да има обяснено кой цвят с кой да смесиш, за да получиш черен.
Благодаря, Калина. Не се бях сетила за тази идея Simple Smile

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 204
Черния цвят е основен и не знам дали може със смесване да се получи.По скоро може да се опита нещо с естествени багрила,може би смрадлика,но едва ли ще стане толкова наситено.Ако открия нещо ще пиша.
Ето нещо и от моите неща.
Скрит текст:




# 246
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Денима,позравления  newsm10

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 204
Благодаря!Количествата са повечко /колкото успях/ тъй като са за благотворителен базар.От всичко съм направила минимум 4 броя.

# 248
# 249
  • Мнения: 5 508
Черна боя може да се постигне при смесване на червено, жълто и синьо, но цветовете трябва да са по-тъмни/наситени Peace Ако след изваждане яйцето е по-скоро кафяво може да се добави още синьо Peace

# 250
  • Мнения: 721
Аз съм чела(но не съм пробвала), че за да се получи ЧЕРЕН ЦВЯТ - трябва да се смесят по малко и постепенно червено, синьо, зелено и така докато го нагодиш.

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 16:00 от zllate

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Да споделя малката кошничка, която направих от козуначено тесто:

Скрит текст:




Не стана мн красива, но аз и не се старах. Оказа се, че е по-лесно отколкото си мислех, но трябва малко внимание и сръчност... а в 23 часа моите бяха изчерпани  Embarassed

Много добре се е получило, а аз да попитам, харесала съм си рецептата за лесни козунаци, дали и с нея ще стане кошница  Thinking

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Иска ми се да си взема черна боя за яйца и да ги направя със сребрист метален ефект, но никъде никъде няма такъв цвят Sad Все пак идеи, дали някъде се произвежда и разпространява?
Миналата година обърнах света, за да търся - е те такова животно няма hahaha Не и на нашия пазар Sad
Бои не съм смесвала, просто отпих яйцето в различните купички, докато получа черен цвят Joy
Скрит текст:

# 253
  • Мнения: 1 780
Много хубави са станали - яйца с очички, като че ли са с личица  Peace !

# 254
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Много хубави са станали - яйца с очички, като че ли са с личица

Личицата са от много популярната игра  Grinning - Angry Birds

Наистина е оригинална идеята и много сполучлива  Peace

Общи условия

Активация на акаунт