"Щъркели от Юг долитат, две чертички като мартеници сплитат"– Бъдещи мами над 35

  • 31 858
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 88
Чудесна нова темичка! Дано Баба Марта или поне някой щъркел ни донесе добрата новина! Късмет, момичета!

# 16
  • Мнения: 13 944
"Дама" и викахме и ние, но тази игра се играеше много пред блока, на село повече търчахме, попропуснала съм я Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 603
"Дама" викахме на една игра, дето е в комплекта с "Не се сърди, човече", ама като се замисля, май и на това съм чувала така да се казва  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 758
Ели, темата е прекрасна  bouquet
Ние на "каракинда" й казвахме "куцанка" Joy

# 19
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
леле, Лудогорец води Лацио  ooooh!
тука бая  народ се вдигна със самолета за Рим

# 20
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ели  Hug  bouquet ! Много пролетна тема, тук се събудихме с сняг тази сутрин.
Ще се връщам да чета старата тема първо какво съм изпуснала и утре ще попълня анкетата.
Сладки сънища на всички  Hug !

# 21
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Ели благодаря за новата тема  bouquet късмет момичета Hug

# 22
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Добро утро Simple Smile

Перу и ние снощи гледахме мача (нали на ММ му е тръпка вашият град и отбора Simple Smile ) - коментатора и той се пукна от кеф  Mr. Green За Морско момиче, аз я следя Simple Smile живот и здраве ще я впишем при мамите в другата тема Simple Smile

Да отговоря и аз на анкетата Simple Smile

1.   Ако можехте да избирате, къде бихте живяли? - в Австралия
2.   Ако имаше машина на времето, кога и къде бихте искали да се пренесете? - в епохата на динозаврите
3.   Как си представяте идеалния дом? - пълен с хора които обичам и ме обичат, голяма градина и детски смях
4.   Kой герой/героиня от роман или филм бихте искали да бъдете? - Индиана Джоунс в женски вариант  Mr. Green
5.   Ако имахте шапка невидимка за един ден, какво бихте направили? - щях да правя номера на корейските си шефове  hahaha
6.   С кой приказен герой бихте искали да се срещнете? - котарака в чизми
7.   С коя известна личност бихте искала да прекарате няколко часов диалог? (може и да не е сред живите) - Далай Лама
8.   Бихте ли си променила настоящата професия и ако да - с какво бихте се занимавала? да искам да съм туристически агент Simple Smile

# 23
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Само Лудогорец!!!Само Лудогорец!!!Само Лудогорец!!!Само Лудогорец!!!

# 24
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301

# 25
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Добро утро  Hug,

Какво е станало с Лудогорец Flutter?
Тук вали сняг на парцали, ама вали не спира, което не е лошо защото отиваме на ски следобед тук другата седмица е спортна ваканция  Simple Smile.

Кей  Hug  Hug ! Не знам какво кажа освен да стисна палци и да пожелая успех другия път!!!!

Вчера голямо миткане по магазините направих, но беше приятно.
1.   Ако можехте да избирате, къде бихте живяли? - в някое малко село отдалечено от големите градове по нашите ширини, иначе Сан Франциско.
2.   Ако имаше машина на времето, кога и къде бихте искали да се пренесете? - в 50 години на миналия век. 
3.   Как си представяте идеалния дом? - с любимия човек,  уют и топлина и малката ми мяукаща принцеса Heart Eyes.
4.   Kой герой/героиня от роман или филм бихте искали да бъдете? -  Скарлет Охара
5.   Ако имахте шапка невидимка за един ден, какво бихте направили? -  Бих посетила, специални за мен хора, които са далеч.
6.   С кой приказен герой бихте искали да се срещнете? - Емил от Льонеберия
7.   С коя известна личност бихте искала да прекарате няколко часов диалог? Крон Принцеса Виктория
8.   Бихте ли си променила настоящата професия и ако да - с какво бихте се занимавала?  Ако бях по млада бих станала зъболекар.

Сега една кралска новина, принцеса Маделин снощи е родила момиченце, имаме ме си още една принцеса Heart Eyes !

# 26
  • Мнения: 1 512
Ели благодаря за уникалната тема! Как ги измисляш от хубави по-хубави! Браво  smile3501
 newsm75  да си посъбера и аз от прашеца, че ми трябва
Много ме развеселихте със спомените от детството
Браво на футболните фенове. Ели емотиконите са  много яки
Уанче честита ви малка принцеса и благородно ви завиждам за снега. Ние ще ходим на Беклемето, но няма сняг за ски. Най-гадното ще бъде ако завали и дъжд и на разходка няма да можем да излезем.
За анкетата
1.   Ако можехте да избирате, къде бихте живяли? - в някое малко село в планината, може би в по-уредена държава от нашата
2.   Ако имаше машина на времето, кога и къде бихте искали да се пренесете? - в древна Гърция
3.   Как си представяте идеалния дом? - малка къщичка в планината с градинка
4.   Kой герой/героиня от роман или филм бихте искали да бъдете? - елфка от "Властелина на пръстените"
5.   Ако имахте шапка невидимка за един ден, какво бихте направили? - номерца
6.   С кой приказен герой бихте искали да се срещнете? - Хитър Петър
7.   С коя известна личност бихте искала да прекарате няколко часов диалог? (може и да не е сред живите) - Мирзакарим Норберков
8.   Бихте ли си променила настоящата професия и ако да - с какво бихте се занимавала? - пътешественик, фотограф или сладкар

# 27
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Уанче Лудогорец биха Лацио 1:0 в Рим Simple Smile

Честита ви принцеса и приятна спортна ваканция  Hug

# 28
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Момичета благодаря от името на кралското семейство  Hug !
Лени приятна разходка  поне ако не можете да карате Simple Smile !
Браво на Лудогорец  bouquet  bouquet !

# 29
  • Мнения: 356
Добро утро!

Ели, благодаря за темичката, хубавото оформление и прекрасното име!   bouquet
Ще се отъркалям и аз в прашеца и всички да се стягаме за средния списък. Какво ми се помотавате Simple Smile

Браво на Лудогорец!
Уанче, какъв сняг бре?! Ти пък ме уби. Аз за първа зима видях само 2 половин часови прехвърчания и туй то  Crossing Arms

Веднага давам отговори на анкетата, че предишната я пропуснах май.

1.   Ако можехте да избирате, къде бихте живяли? - На морето.
2.   Ако имаше машина на времето, кога и къде бихте искали да се пренесете? - В Ренесанса с една разкошна фуста да кърша снага из някой замък  Flutter
3.   Как си представяте идеалния дом? - Много уютен, изпълнен със сутрешна слънчева светлина, любимия до мен и смехът на две, три деца  Heart Eyes
4.   Kой герой/героиня от роман или филм бихте искали да бъдете? - Джулия Робъртс в Хубавата жена ми хрумна първо.
5.   Ако имахте шапка невидимка за един ден, какво бихте направили? - Нищо не ми хрумва... Номерца и аз най-вероятно
6.   С кой приказен герой бихте искали да се срещнете? - Ще препиша от Лени Хитър Петър, а също и с всички от руските приказки, Ледената кралица и т.н.
7.   С коя известна личност бихте искала да прекарате няколко часов диалог? (може и да не е сред живите) - Стивън Кинг. Отивам му веднага на гости и ако не ме изгони, бих си говорила с него и няколко дена дори.
8.   Бихте ли си променила настоящата професия и ако да - с какво бихте се занимавала? - Фотография. И ще го направя. Време и опит само ми трябва.

Общи условия

Активация на акаунт