Лидл ::40::

  • 71 594
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 241
За шлифера взех си тъмно син и аз съм 173 и съм 56 килограма хаххх. Заспа ми даже ми е леко широк в областта на талията ама стягам повече колана Simple Smile.

Кой номер взе? Бързо казвай  Grinning

# 676
  • Мнения: 32
За шлифера взех си тъмно син и аз съм 173 и съм 56 килограма хаххх. Заспа ми даже ми е леко широк в областта на талията ама стягам повече колана Simple Smile.

Кой номер взе? Бързо казвай  Grinning

38 тъмно син Simple Smile

# 677
  • Мнения: 32
Искам само да похваля пицата с моцарела от редовния асортимент май 3.60 ли беше или нещо такова. От много време не съм яла толкова хубава замразена пица.Има си всичко и е вкусна Simple Smile Heart Eyes.

# 678
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Искам само да похваля пицата с моцарела от редовния асортимент май 3.60 ли беше или нещо такова. От много време не съм яла толкова хубава замразена пица.Има си всичко и е вкусна Simple Smile Heart Eyes.
Веднъж съм купувала, но много ми хареса. Стоеше някак си сочна, за разлика от другите с колбас Peace

Нещо да кажете за косачката? Какво ли означава, че е 2в1 - на страницата им не намирам инфо за нея  Rolling Eyes
Значи, сега я разгледах по-подробно. Според мен това не е косачка. В хартиената брошура пише "градински уред" с аераторен и скарификационен валяк и с 3 регулиращи се дълбочини на обработка. Ей това с удебеления шрифт според мен е 2 в 1. Валяците са показани отдолу.

# 679
  • Мнения: X
Много фирми вече правят такива халати за баня, дори се водят по- скъпи от традиционните хавлиени халати, с които сме свикнали. Аз също предпочитам хавлиен памучен, но...всеки си купува, каквото му харесва  Peace
Тренча /шлифера/ много ми харесва, но...купих си вече такъв от другаде...
Май ще ходя да видя постелката за баня.

# 680
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Момичета, стелките за баня са от този тип, най обикновени гумени стелки, но бяха във вълнообразна форма.
Скрит текст:
В каталога са едноцветни, а в Ловеч вчера видях, че са шарени, в смисъл лилаво с бяло, синьо с бяло, някакви преливащи.

# 681
  • Мнения: 4 841
Че то през изхода може ли да се влиза, вратите ще се отворят ли?  newsm78

ми принципно може.

Има ли нова брошурка или още е рано?


Не може. Пробвах онзи ден, че оставих чантите в колата и ходих да ги вземам. Чаках от вън някой да излезе, че да се отворят вратите (две под ред) за да вляза аз.


На мен нищичко не ми хареса от новата брошура  Confused

# 682
  • у дома
  • Мнения: 7 171
Много ми е неудолно,защото и преди я исках ,но пак не мога да намеря къде към я забутала рецептата за донъти с формичката от лидъл,но тази от форума,ни лидълската  Embarassed Ако може някоя добра душа да ми е пусне на лични да не спамим темата,защото в неделя имам РД и съм решила да ги направя,за да почерпя....

# 683
  • Мнения: 1 716
Много ми е неудолно,защото и преди я исках ,но пак не мога да намеря къде към я забутала рецептата за донъти с формичката от лидъл,но тази от форума,ни лидълската  Embarassed Ако може някоя добра душа да ми е пусне на лични да не спамим темата,защото в неделя имам РД и съм решила да ги направя,за да почерпя....

Купих уреда за понички. Правих вече два пъти по две различни рецепти. Първо пробвах тази от книжката - не излязоха много сполучливи. Тези три яйца ми идват в повечко. Втория път пробвах с една рецепта от нета - суууупер се получиха, надуха се доста и сместа не изтича. Като цяло сместа трябва да е по гъстичка и се пълни почти до ръбчето на формичката. Изпекоха се втория път и от горе - абе имаха равномерен тен  Mr. Green. Та ако някой иска да пробва това е рецептата:
1 ч. ч брашно, половин ч.ч захар, 1 супена лъжица бакпулвер; половин ч.ч прясно мляко, едно яйце, ванилия и 4 с.л олио. Първо се разбъркват сухите съставки, прибавят се мокрите и се бърка около 1 минута, после се прибавя и олиото и се бърка още една минута. Намазнява се формата само първия път. Страшни са, опитайте.

# 684
  • у дома
  • Мнения: 7 171
Много ми е неудолно,защото и преди я исках ,но пак не мога да намеря къде към я забутала рецептата за донъти с формичката от лидъл,но тази от форума,ни лидълската  Embarassed Ако може някоя добра душа да ми е пусне на лични да не спамим темата,защото в неделя имам РД и съм решила да ги направя,за да почерпя....
Та ако някой иска да пробва това е рецептата:
1 ч. ч брашно, половин ч.ч захар, 1 супена лъжица бакпулвер; половин ч.ч прясно мляко, едно яйце, ванилия и 4 с.л олио. Първо се разбъркват сухите съставки, прибавят се мокрите и се бърка около 1 минута, после се прибавя и олиото и се бърка още една минута. Намазнява се формата само първия път. Страшни са, опитайте.

Благодаря-по спомени точно това е рецептата,аз ги заливам отгоре и с шоколадовата заливка от лидъл  Peace

# 685
  • Мнения: 284
Момичета, стелките за баня са от този тип, най обикновени гумени стелки, но бяха във вълнообразна форма.
Скрит текст:
В каталога са едноцветни, а в Ловеч вчера видях, че са шарени, в смисъл лилаво с бяло, синьо с бяло, някакви преливащи.
Има и от двата вида.... Peace

# 686
  • Мнения: 284
Да се похваля и аз с едни червени джегингси  Party 36 номер ми заспаха,само дето, както казахте са леко широки горе в ластика,ама ще го преживея като за 15лв  Wink Пък може и да изчакам да видя тези розовите другата седмица и евентуално да ги сменя  Thinking
И да ви питам нещо - имаше едни самобръсначки,по-точно 1,с много сменящи се глави. В Лидъла,в който си пазарувам отдвна ги търся и все ги няма  Rolling Eyes Да не са ги махнали от асортимента?  newsm78
Тези халати според мен са да си ги облечеш върху пижамата или нещо от сорта  Mr. Green Не знам дали стават за бърсане  Rolling Eyes
Има си ги все още тези самобръсначки.... PeaceНамират се на 2 рафт след пастите за зъби Peace

Последна редакция: сб, 08 мар 2014, 16:21 от ekita

# 687
  • Мнения: 110


Gergana_Stamboliyska, от кои точни  джегингси си си взела? Аз съм 56 килограма и 173 висока и си мислех 38 да взимам, но така като те чета може и да са ми големи.
Норе, аз си купих снощи 2 чифта от модела на 14,99 лв ( има ги в цвят светло син, тъмно син и червен ) от сините варианти, най-вече защото плата им ми се стори много по-мек от този на червените. Пък и червеното не ми е страст. За твоите килограми, си отвсякъде за 36, и аз самата се очудих че влязох в тях, но 38 биха ми били огромни. Висока съм 168 см. Все пак, и да не се окаже твоят размер, винаги можеш да идеш за следващия. А, забравих да кажа и че съм раждала, при това със секцио, но не усещам никакво неудобство и прорязване от джегингса. Успех Норе

# 688
  • София
  • Мнения: 44 310
Искам само да похваля пицата с моцарела от редовния асортимент май 3.60 ли беше или нещо такова. От много време не съм яла толкова хубава замразена пица.Има си всичко и е вкусна Simple Smile Heart Eyes.
И аз я харесвам, нея, с прошутото и саламито(но тя е леееко лютичка)

# 689
  • Мнения: 6 021


Нещо да кажете за косачката? Какво ли означава, че е 2в1 - на страницата им не намирам инфо за нея  Rolling Eyes
Значи, сега я разгледах по-подробно. Според мен това не е косачка. В хартиената брошура пише "градински уред" с аераторен и скарификационен валяк и с 3 регулиращи се дълбочини на обработка. Ей това с удебеления шрифт според мен е 2 в 1. Валяците са показани отдолу.
Благодаря, Вики  Hug Аз защо реших, че е косачка  newsm78Ще кажа на мъжо да погледне довечера какво ще да е точно туй чудо, ама каквото и да е ,май всичко ни трябва на на с за двора  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт