Лидл ::40::

  • 71 547
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 102

Тези халати според мен са да си ги облечеш върху пижамата или нещо от сорта  Mr. Green Не знам дали стават за бърсане  Rolling Eyes

Права си, това е халат, никой не се бърше с халат  Laughing За тази цел има хавлиени кърпи в различни размери

# 661
  • София
  • Мнения: 3 439
Я виж ти, никой не се бършел с халат!  Crazy

Всъщност на опаковката пише "попиващ и бързо съхнещ" и затова го купих, но ще го връщам така или иначе.

# 662
  • Мнения: 2 453
И на мен ми направи впечатление, че пишеше, че попива добре. Какво ще попива ако не е за баня?

# 663
  • Мнения: 19 523
И на мен ми направи впечатление, че пишеше, че попива добре. Какво ще попива ако не е за баня?
Значи аз един единствен пък си сложих такъв изкуствен халат след баня, че моята хавлия беше мокра. Такова гадно чувство...не мога да го опиша. Въобще не попи, а ми се полепи по кожата. Адски неприятно беше. Оттогава - само с памучни хавлии и халати се бърша. Та аз не бих си взела микрофибър за попиване след баня.

# 664
  • Мнения: 2 453
И на мен ми направи впечатление, че пишеше, че попива добре. Какво ще попива ако не е за баня?
Значи аз един единствен пък си сложих такъв изкуствен халат след баня, че моята хавлия беше мокра. Такова гадно чувство...не мога да го опиша. Въобще не попи, а ми се полепи по кожата. Адски неприятно беше. Оттогава - само с памучни хавлии и халати се бърша. Та аз не бих си взела микрофибър за попиване след баня.

Не съм ползвала, просто коментирам това, което пише в описанието на продукта  Peace.

# 665
  • Мнения: 8 282

Права си, това е халат, никой не се бърше с халат  Laughing За тази цел има хавлиени кърпи в различни размери

Брех, в нашето семейство всички след баня слагаме халати. Как пък не сме се сетили, че забърсването се прави само с кърпи  ooooh!

# 666
  • Русе
  • Мнения: 7 072
И ние вкъщи сме с халати, но са памучни.
Да се похваля, че ми купиха и лачените балеринки Wink № 39 ми заспаха.

# 667
  • Мнения: 2 216
Халатите не ми харесаха Confused Но пък си купихме заек, Лаваца, някои неща от италианската седмица, че чак днес стигнахме до Лидл + къси чорапки за детето. Мъжът ми остана доволен от пикантна италианска пица, но той си добави малко гъби и кашкавал

# 668
  • Мнения: 1 883
И на мен ми направи впечатление, че пишеше, че попива добре. Какво ще попива ако не е за баня?
Значи аз един единствен пък си сложих такъв изкуствен халат след баня, че моята хавлия беше мокра. Такова гадно чувство...не мога да го опиша. Въобще не попи, а ми се полепи по кожата. Адски неприятно беше. Оттогава - само с памучни хавлии и халати се бърша. Та аз не бих си взела микрофибър за попиване след баня.
Точно такова е усещането. Имам един такъв купен от милото по погрешка.Както някой писа, ставам сутрин ,мятам го и отивам да пия кафе. За след баня не става.

pticasprujina става въпрос за хавлиени/ памучни/ хавлии и кърпи, не изкуствени.

Последна редакция: пт, 07 мар 2014, 21:29 от vela

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 1 008

Тези халати според мен са да си ги облечеш върху пижамата или нещо от сорта  Mr. Green Не знам дали стават за бърсане  Rolling Eyes

Права си, това е халат, никой не се бърше с халат  Laughing За тази цел има хавлиени кърпи в различни размери

Имах предвид,че според мен няма да попива вода,но мисля,че ме разбрахте  Peace Инъче аз си имам хавлиен халат за баня, който обличам след баня и става и за бърасне  Mr. Green Но пък щом са писали така на опаковката...може и да върши работа  newsm78  Peace

# 670
  • Мнения: 2 154
Няма значение какво пише на опаковката - халат, кърпа, хавлия - памук !

# 671
  • Мнения: 19 523
Няма значение какво пише на опаковката - халат, кърпа, хавлия - памук !
На мен ми прави впечатление, че има някаква мода напоследък и всичко това го правят и от микрофибър - напр. хавлия за плаж почти не може да се намери чист памук - все са някакви шарени изкуственяци. Откъде го измислиха това не знам, но не ми харесва на мен. И аз си търся чист памук за забърсване.

# 672
  • Мнения: 32
Взех и кошче за боклук и постелка за баня.
От кога чета,някой да каже че си е купил Mr. Green Какъв цвят си взе,аз за синьото имам мерака и постелката каква е,от плат ли...Благодаря!   bouquet Не успях да отида тея дни,ама утре ще се засиля вече Naughty

Светло синьо взех аз. Много съм доволна. Удобно и отвътре се вади малко кошче с дръжка. Отдолу е с пластмаса , което е още по-добре и крачета Simple Smile. Така няма метала да корозира понеже все пак понякога въпреки подсушаването пода в банята остава влажен. Постелката е приятна и според мен удобна и лесна за почистване има дупчици и прилича на нещо като гума .Аз лично я сложих до тоалетната чиния.

# 673
  • Мнения: 32
За шлифера взех си тъмно син и аз съм 173 и съм 56 килограма хаххх. Заспа ми даже ми е леко широк в областта на талията ама стягам повече колана Simple Smile.

# 674
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
И моят шлифер ми е широк в талията, но на раменете ми е добре. Ръкавите наистина идват малко по-дълги, но не мисля, че е проблем. Стягам повече с колана и мисля, че ми стои добре.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт