Избор на сушилня - 5

  • 462 949
  • 3 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 259
Явно моята сушилня Електролукс е "единствената" произведена такава, която отделя влага.  smile3503

# 16
  • Мнения: 19 523
Как така отделя влага? Става влажно в помещението ли? Дали е достатъчно широко там където е сушилнята? Или пък контейнерът за вода да не прави добър контакт с корпуса? Аз нямам никаква влага, дори ми се затопля и изсушава въздуха. Прозорците са си сухи.

# 17
  • Мнения: 4 936
Как така отделя влага? Става влажно в помещението ли?
и аз не го разбрах

# 18
  • Мнения: 259
Скоро бях писала за проблема. В спалнята е, стаята не е малка, има вътрешна и външна изолация. И да, отделя влага. Първият път като я пуснахме, ъгълът на тапета се навлажни по цялата височина на стаята. И въздухът беше много влажен. Като чета как на никой сушилнята не отделя грам влага, затова написах това на шега.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 103
mari45
Аз съм с Беко, но веднъж като съм махала кондензатора и при поставянето му обратно не съм закопчала хубаво врътките (незнам как се наричат). Тогава ми се получаваха капки по вратата на пералното помещение. Като ги затворих както трябва, влагата изчезна.  Peace

# 20
  • Мнения: 19 523
И аз си мисля, че все нещо не е уплътнено както трябва на тази сушилня с влагата.....

# 21
  • Мнения: 259
Трябва освен да се поинтересувам в сервиза. Тя е на 1 месец, новичка. Като чета тук и се чудя защо само моята така отделя влага.

# 22
  • Мнения: 2 011
И аз се записвам  в темата.  Grinning
Отскоро съм с тази помощница. Засега се представя идеално. Влажността в стаята не се покачва при работата й, температурата също. Оказа се по-тиха, отколкото очаквах. Суши много бързо дрехите.
Тук е мястото да ви благодаря за всичко, което споделяте. Бяхте ми изключително полезни при избора на сушилня. Отидох в магазина, знаейки точно какво искам, без да се чудя и колебая. Чак консултантът се отказа да ме консултира  Mr. Green ...

mari45, според мен не е нормално това с навлажняването на тапета. Обади се в сервиза, докато е в гаранция.

# 23
  • Мнения: 259
Да, явно не е нормално. Ще говоря с хората в сервиза и ще видя какво ще стане. Но ще взема мерки.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 296
Мари45, защо не потърсиш в старата тема - една съфорумка се оплакваше от страхотен конденз в мокрото помещение, пишеше, че по вратата и стените се стичали капки. Можеш да я питаш за модела и да обсъдите дали степента на влага е същата, за да си подготвена за разговора със сервиза. Подозирам, че ще отричат всякаква вероятност за неизправност...

# 25
  • Мнения: 1 597
Bubabu, всички термопомпени сушилни са кондензациони. Някои от тях са с инверторен двигател също, но такива с парогенератор и термопомпа май няма или аз поне не зная да има. Може би не съм достатъчо информирана. Има перални с парогенератор, но какъв е принципът им на работа там , не зная и не мога да коментирам. Да не те подведа.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Мари45, защо не потърсиш в старата тема - една съфорумка се оплакваше от страхотен конденз в мокрото помещение, пишеше, че по вратата и стените се стичали капки. Можеш да я питаш за модела и да обсъдите дали степента на влага е същата, за да си подготвена за разговора със сервиза. Подозирам, че ще отричат всякаква вероятност за неизправност...

Мисля, че имаше още два Електролукса с подобни проблеми, но потърси в миналата тема, там коментирахме.

# 27
  • Мнения: 52
Това е сушилня! Всяка кондензационна сушилня отделя влага, но не го забелязвате. Peace

# 28
  • Мнения: 19 523
Това е сушилня! Всяка кондензационна сушилня отделя влага, но не го забелязвате. Peace
Ами там е работата, че при коментираните Електролукси влагата доста осезаемо се забелязва!

# 29
  • Мнения: 52
Това е сушилня! Всяка кондензационна сушилня отделя влага, но не го забелязвате. Peace
Ами там е работата, че при коментираните Електролукси влагата доста осезаемо се забелязва!

Това дали се забелязва или не зависи до голяма степен от това къде са я поставили.

Общи условия

Активация на акаунт