Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 254

  • 39 334
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 966


Я да погледам нещо хубаво...

# 751
  • Мнения: 3 240
loveofmine
Цитат
И смея да твърдя, че познавам много добре не само английския, от който превеждам, но и българския - даже често ме обвиняват за цветущия език! Какво да се прави - професия...нямам намерение да си сменам речниковия багаж заради уважаваните иначе от мен съфорумки...

И моето чувство за справедливост възропта. Защото въпреки професията и високата самооценка, loveofmine, допускаш правописни грешки.

Дори първият ти вариант на заглавие на филма на Керем Дерен, превод от английски, беше гаф.  Embarassed Забелязах го с моя елементарен английки.
Само факти, нищо лично.  Peace

# 752
  • Мнения: 23 275
Нещо ритмично, красиво и много НАЙС !!! Two Hearts

♥♥♥ Engin Akyürek ♥♥♥ "Kerim Ilgaz"

# 753
  • Мнения: 4 966
Охооо започнаха лекциите. Simple Smile)) umnikuu



Да бърша ръце и да тичам animal037  за тетрадка, че записки трябва да се водят...   що е то техническа, що е правописна грешка, що е грамотност, що етика, що - владеене на езика...  smile3534 smile3529

 ooooh! ooooh! ooooh! Пък  аз си мислех, че неделята е ден за релакс. Simple Smile  Shocked Rolling Eyes

# 754
  • Мнения: 23 275
Един много динамичен и вълнуващ клип ...


# 755
  • AMS
  • Мнения: 6 437
Лелееее възмутена от статията в Сабах. Joy Joy  Joy
Как са се осмелили да кажат, че КТ играе добре и не са му изтъкнали качествата на маникен.  ooooh!
И да го сравняват с несравнимия и измерващ се само със себе си Велик Енгин Акюрек!?  ooooh!
Ах, този Керем Чатай, голям номер погоди на фенове, преводачи и сериозните журналисти  Whistling
И за да съм в тон с "величаенето" сега доглеждам 20 минути с Туба, без превод. Crazy
Е, не само заради нея, а и заради сценариста Керем Дерен. Crazy




"Торнадото" в "Kara Para Aşk" - Черни пари любов, ще го гледаме пак на същото място, в старата кундурена фабрика. Party

Я да си припомня некадърната Берен/ ФатмаГюл и великия Енгин/Керим на същото място.




Общи условия

Активация на акаунт