По какво може да се разбере дали една жена изневерява?

  • 33 607
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 730
моето мнение е,че една жена не може да бъде хваната по иzброените приzнаци,zащото жената може да се променя всеки ден според случая.аz примерно в определени моменти мога да съм мила,а мога и да съм вещица.мога да се контя с часове,а мога и да не го правя.абе иzобщо една жена е като времето като станеш може да е слънчево,но след 5 мин да zавали.истината е ,че ако една жена иска да иzневери го прави и zа да бъде хваната трябва дебнене  Laughing ама дълго и пак не се zнае дали ще бъде хваната Grinning
женската природа нито един мъж не може да я раzбере
то ние самите не можем да се раzберем Laughing
Ашкулсун,бре!  smile3501



Много си права 2fast4u  smile3521

# 46
  • Мнения: 13 512
Ако изневерява  без да е влюбена-само за спорта, да, може и  никога да не и проличи. Но ако е влюбена- забрави! Тази лудост не може да се скрие...и не само мъжа и  би го забелязъл!Същото е и при мъжете

# 47
Може да се разбере по доволната и физиономия! Laughing Mr. Green Joy
За да не Ви хванат жени яжте повече лимони и физиономията  няма да изглежда така щастлива, даже ще го докарва на невинна Cry Sad Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 10:52 от na-nego

# 48
  • Мнения: 73
...Случвало ми се е докато изневерявам/абе докато правя секс/,да ми се обади гаджето и аз му вдигам тел. и си говорим.Имаше едно момченце с което бяхме заедно 4 години,ейй горкия що рога имаше на главата си,чудех се как още минава през вратата Joy,но нито веднъж не ме хвана,а даже бяхме и комшии.Само в секса някак бях станала по-добра.....знам ли сега като върнах времето назад си мисля,че само това можеше да ме уличи.
  smile3516 Аз ако бях на твое място щях да си мълча!!! Но при теб това е повод за гордост newsm12. Или очакваш да ахнем от "хитроста ти". newsm20. Аиде нема нужда! smile3527 smile3528

# 49
 Rolling Eyes Ами май по нищо newsm78
Или, може би по променената и чувствителност на тема ИЗНЕВЯРЯ!

# 50
  • Мнения: 2 161
О,мъжът може да разбере,че жена му кръшка само ако тя пожелае.Иначе може и да си умре в заблуда.Жената може да стане от чуждото легло,да си освежи грима,да се прибере,да приготви вечеря,да се усмихва на масата и по-късно ,ако мъжът й я пожелае-да прави любов така,както той не е сънувал.

# 51
  • Мнения: 3 569
О,мъжът може да разбере,че жена му кръшка само ако тя пожелае.Иначе може и да си умре в заблуда. Жената може да стане от чуждото легло,да си освежи грима,да се прибере,да приготви вечеря,да се усмихва на масата и по-късно ,ако мъжът й я пожелае-да прави любов така,както той не е сънувал.


Мъжът ги може тези неща и без да си освежава грима...

# 52
  • Мнения: 2 161
О,мъжът може да разбере,че жена му кръшка само ако тя пожелае.Иначе може и да си умре в заблуда. Жената може да стане от чуждото легло,да си освежи грима,да се прибере,да приготви вечеря,да се усмихва на масата и по-късно ,ако мъжът й я пожелае-да прави любов така,както той не е сънувал.


Мъжът ги може тези неща и без да си освежава грима...

Да,да...Затова все ловят мъжете!Мъжът като изневерява обикновено изпростява.Историята помни много такива случаи.

# 53
  • Мнения: 877
Но, се налага да освежи нечия банкова сметка...в най-добрия случай  Mr. Green

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Според мен трудно мъжете биха ни хванали, ако решим да изневерим. Ние сме по-потайни, по-умели в криенето, по-добрите в тази " игра"  Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 6 798
Ако жената е умна и не е влюбена, надали може да бъде хваната...ама ако има чувства, става малко сложно. Най-малкото ще се налага да отговаря на много въпроси , от сорта къде се е зареяла в облаците... ooooh!

# 56
  • Мнения: 2 161
Ако жената е умна и не е влюбена, надали може да бъде хваната...ама ако има чувства, става малко сложно. Най-малкото ще се налага да отговаря на много въпроси , от сорта къде се е зареяла в облаците... ooooh!
Винаги може да оправдае неадекватното си поведение с менструацията си или с наближаващата критическа...
Накратко казано-пази боже,жена да прогледа!
Това винаги е повод за притеснение Laughing

# 57
Добре, предавам се, е това ме довърши: Жената може да стане от чуждото легло, да си освежи грима, да се прибере, да приготви вечеря, да се усмихва на масата и по-късно, ако мъжът й я пожелае-да прави любов така, както той не е сънувал.
А сега кажете какво трябва да направи или какъв трябва да бъде мъжът на една жена за да не му пораснат рога.

# 58
  • Мнения: 998
Добре, предавам се, е това ме довърши: Жената може да стане от чуждото легло, да си освежи грима, да се прибере, да приготви вечеря, да се усмихва на масата и по-късно, ако мъжът й я пожелае-да прави любов така, както той не е сънувал.
А сега кажете какво трябва да направи или какъв трябва да бъде мъжът на една жена за да не му пораснат рога.

Това май е за друга тема

# 59
Добре, предавам се, е това ме довърши: Жената може да стане от чуждото легло, да си освежи грима, да се прибере, да приготви вечеря, да се усмихва на масата и по-късно, ако мъжът й я пожелае-да прави любов така, както той не е сънувал.
А сега кажете какво трябва да направи или какъв трябва да бъде мъжът на една жена за да не му пораснат рога.

Това май е за друга тема

Пускай я тази друга тема че бая народ ще изгори !!!

Общи условия

Активация на акаунт