По какво може да се разбере дали една жена изневерява?

  • 33 632
  • 132
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 186
Е това за споделянето на изневярите хич не го разбирам - "аз ако кръшна ще кажа, искам и той да каже - ще простя и т.н....."Изневярата може да си е само увлечение, моментен порив, а и дори да има сериозна причина семейството може да си остане пак семейство, а споделянето само ще нарани другия и в повечето случаи ще доведе до раздяла.

а с това съм напълно съгласна.

Аз също! Peace
Най- голямата глупост е да изневериш и после да отидеш да кажеш на партньора, с който си обвързан. Naughty
Кому е нужно?

# 31
  • Мнения: 107
Нямах впредвид,че като се признае една изневяра се очаква от другия да ти прости. Аз никога не бих я простила Naughty
Ако си призная ще нараня другия??Ами не го ли правя и без да му признавам?За да изневеря ,нали така или иначе( и да призная и да не си призная)след като го правя - аз го НАРАНЯВАМ? Не знам ...може би нямам много дълъг семеен опит...а може би разсъждавам така,защото не ми се е случвало(поне до сега - никой не е застрахован)да изпитам каквото и да е било увлечение по някой чужд мъж Wink

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 16:33 от NiNa

# 32
  • Мнения: 7 186
...не ми се е случвало(поне до сега - никой не е застрахован)да изпитам каквото и да е било увлечение по някой чужд мъж Wink

Голям камък хвърли- голяма дума не казвай... Joy newsm47
И все пак едно съветче- ако някога ти се случи да изневериш- замълчи си. Peace

# 33
  • Мнения: 677
и понеже въпроса бе6е към татковците-та ка кажа и аз...никога не съм си и помислял,4е партньорката ми ми изневерява,не съм я дебнал,а и според мен е безмислено-няма как да разбере6 ако ТЯ иска да скрие...
тва е.

# 34
  • Мнения: 1 735
Според мен приказките от рода колко добре един мъж познава жена си, са "ала - бала".  StopСтига да поиска една жена - не знам как изобщо можеш да я разбереш.(зависи колко умничка е  Laughing)А  това,че си купува секси бельо или се грижи повече за външния си вид  - че аз си го правя ежедневно заради мъжа си:) Акo някога това ми се случи.....(засега изобщо не ми минава през главата) - може би сама ще кажа на съпруга си - все пак поне това му дължа след всичко направено за мен.Никой не заслужава да бъде правен на глупак!
Ха! Най-сетне някой, който да мисли като мен в това отношение!
Изключително малко хора разсъждават така,което все пак зависи от специфичните отношения с партньора.В нашето семейство честността и искреността са на първо място,без значение кой колко и как се е осрал! Peace

# 35
  • Мнения: 1 735
Иначе по темата: Ако реша да се крия,нямам хващане! И никой не може да ми изтъкне никакви признаци по които да бъда хваната.  Sunglasses

# 36
Иначе по темата: Ако реша да се крия,нямам хващане! И никой не може да ми изтъкне никакви признаци по които да бъда хваната.  Sunglasses

Не бъди сигурна!!!!!

# 37
  • Мнения: 1 735
Иначе по темата: Ако реша да се крия,нямам хващане! И никой не може да ми изтъкне никакви признаци по които да бъда хваната.  Sunglasses
Не бъди сигурна!!!!!

Е да ,ама СЪМ сигурна. Mr. Green

# 38
  • sofia
  • Мнения: 8 938
И все пак едно съветче- ако някога ти се случи да изневериш- замълчи си. Peace
Защото после каква може да стане Whistling

# 39
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Важно е да се действа преди всичко с разум, да не се дава воля на чувствата /че тогава става страшно/ и да не се задълбава връзката. Правиш го няколко пъти - един, два /ако ти е харесало първият път де, щото нЕма смисъл да се мъчиш  Mr. Green/ , пет пъти и ЧАО. Кой от къде е! Хем си си направил кефа, хем не си допуснал ситуацията да се раздуха и да стане общо достояние, но мисля, че  е необходимо  да се  прекратят  всякакви отношения с въпросният тип!
   Аз смятам, че ако тръгна да го правя, няма да ме усетят.

# 40
  • Мнения: 364
моето мнение е,че една жена не може да бъде хваната по иzброените приzнаци,zащото жената може да се променя всеки ден според случая.аz примерно в определени моменти мога да съм мила,а мога и да съм вещица.мога да се контя с часове,а мога и да не го правя.абе иzобщо една жена е като времето като станеш може да е слънчево,но след 5 мин да zавали.истината е ,че ако една жена иска да иzневери го прави и zа да бъде хваната трябва дебнене  Laughing ама дълго и пак не се zнае дали ще бъде хваната Grinning
женската природа нито един мъж не може да я раzбере
то ние самите не можем да се раzберем Laughing

# 41
  • Мнения: 1 735
моето мнение е,че една жена не може да бъде хваната по иzброените приzнаци,zащото жената може да се променя всеки ден според случая.аz примерно в определени моменти мога да съм мила,а мога и да съм вещица.мога да се контя с часове,а мога и да не го правя.абе иzобщо една жена е като времето като станеш може да е слънчево,но след 5 мин да zавали.истината е ,че ако една жена иска да иzневери го прави и zа да бъде хваната трябва дебнене  Laughing ама дълго и пак не се zнае дали ще бъде хваната Grinning
женската природа нито един мъж не може да я раzбере
то ние самите не можем да се раzберем Laughing
Ашкулсун,бре!  smile3501

# 42
  • София
  • Мнения: 5 289
Спомням си,че едно време като изневерявах.....еййй как го казах все едно е било преди 20години.....Единственото нещо по-което що годе можеше да се светне човека,че му изневерявам беше СЕКСА!Нищо друго не ме издаваше,ми то една жена като си се поддържа както си трябва няма какво да я уличи,аз обожавам да си купувам бельо,парфюми,козметика и нови дрешки, разбира се когато имаш финанси,така че няма тепърва да почна да се глася понеже изневерявам,защото си се глася по принцип-казвам го като пример.Случвало ми се е докато изневерявам/абе докато правя секс/,да ми се обади гаджето и аз му вдигам тел. и си говорим.Имаше едно момченце с което бяхме заедно 4 години,ейй горкия що рога имаше на главата си,чудех се как още минава през вратата Joy,но нито веднъж не ме хвана,а даже бяхме и комшии.Само в секса някак бях станала по-добра.....знам ли сега като върнах времето назад си мисля,че само това можеше да ме уличи.

# 43
"ейй горкия що рога имаше на главата си,чудех се как още минава през вратата"

Нещо ме засърбя главата!
Ох, тази тема ще ме поболее!

# 44

Общи условия

Активация на акаунт