Малки сърчица туптят, през ОКТОМВРИ ще се народят! - TEMA 3

  • 22 686
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 57
Честита ни нова темичка, бързичко ги запълваме  Simple Smile

Предния път попитах, но останах като глас в пустиня, та правя втори опит - ходите ли на почистване на лице и безопасно ли е?

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 631
Ехо скок в новата темичка. Връщам се от преглед вече при моята си гинеколожка, видя резултата от предния извънреден случай , каза че се случва и занапред около датата може да ми прецапва било нормално, пак ме снима чух пак сърчицето, каза въпреки че нямам кървене да си продължа хапченцата. Ембриончето пак е пораснало Simple Smile)), но след 2 седмици ще ме запише и ще правим микробиоологични прегледи, кръв мръв всичко, да съм била поне в 3-тия месец Simple Smile)
Каза че всичко е добре, яйчници канали вс е ок!
Само че на тоя преглед бях самичка и направо мн е кофти нямах подкрепа  Cry
Ама някой път така се получава
А на въпроса който пишеше една съфорумка вече 3-ти път съм на преглед но повечето в началото те преглеждат и после след 3-4 седм пак, за да може да е по-развито сърцето или други органи

# 47
  • Мнения: 57
Аз ще ходя в  събота, но мисля да се лиша от всички бонуси и ще се размина само с механично почистване на лице, масаж и маска... и до там.

Аз пък утре съм на масаж, купих си карта за един спа център 10-масажа, още преди да разбера, че съм бременна и сега се чудя как ще станат нещата, тя картата е до август ....съвсем тумбак ще имам живот и здраве, а то и сега си ме е страх да легна по корем, та ако вие пък за това знаете нещо.....

# 48
  • Мнения: 6
Known,   darki6ina , Sladichka, stacy_85  . Видях че сте от БС, и от Несебър, къде ходите на АГ?От кой к-с сте?

Първата ми бременност я следи д-р Бояджиев в Света София, сега пак той ми я установи, но съм си записала час при д-р Кироваков в Николай Чудотворец и сигурно там ще се запиша на консултации. Не, че не съм доволна от д-р Бояджиев, поради друга причина реших да съм при друг.

# 49
  • Мнения: 7
ElishaC видях че на лентичката ти пише 10 г.с. и мисля, че ти си водещата мама в темата   bouquet
Вече и аз се чудя  Laughing Laughing Laughing Първо ми казаха 01.10., после 23.09. за термин. Засега съм първа, но не се знае дали някоя мама за 01.10 няма да ни изненада накрая!
Честно казано, не виждам причина да НЕ ходиш на козметик  newsm78
Цигара не съм запалила от месец и 5 дни, не ми се и пуши. Доволна съм от себе си и никак не смятам, че съм стресирала бебока, щом аз се чувствам добре.

# 50
  • Мнения: 1 831
За масажи съм чувала ,че е отпускащо ,но и мен ми е било чудно как ще легнеш по корем. newsm78
За почистването на лице-хубаво е да уведомиш козметичката си ,че си бременна.Някои процедури ,които са с ток няма да може да се ползват.Но това обикновеното почистване с пара и маска за лице...мисля ,че няма проблем.Дори и кола маска да си правим също. Wink

# 51
  • Мнения: 172
За масажите знам, че са забранени. Каза ми го момиче, завършило рехабилитация. От масажа се увеличавало налягането в коремната област и затова кадърните и знаещи масажистки отказват категорично масажи на бременни.

# 52
  • Мнения: 155
Stacy_85 ще се запиша при Минчев, миналата седмица като лежах в Девата той ме прие и ми остави много приятно впечатление.
И аз още не съм ходила за сърце, но сигурно ще е чак другата седмица.

# 53
  • Мнения: 130
y.k. браво, чудесни новини, а за подкрепата не се сдухвай, не е необходимо на всеки преглед да са с нас Hug
Относно масажа честно казано незнам, аз обожавам да спя по корем но откакто разбрахме за бебо вече не смея да спя по корем  newsm78
Аз ходя на козметик за лицето, щото се перопъпчих и козметичката ми ги обработва с дарсонвал на най ниска степен!

# 54
  • Мнения: 0
Здравейте, аз съм в 8-та г.с. и ме боли ниско долу, при вас до сега имало ли е боли?

# 55
  • Мнения: 139
Много ли те боли . Опиши болката .

# 56
  • Мнения: 172
И при мен има остра, кратка болка, но ми казаха че е нормално

# 57
  • Мнения: 139
Аз съм с една премахната тръба ззаради извънматочна , там ме наболява честичко , но както писах и по-горе всеки ден имам някаква болка/неразположение на различно място . И аз не знам дали е нормално

# 58
  • Мнения: 57
Само да кажа, че сега от любопитство се консултирах с рехабилитатор и масажист на един от големите танцови ансамбли, та.... масажът в никакъв случай не е противопоказен!!!

При бременност се прави или на специален стол, или бременната  е настрани!

# 59
  • Мнения: 172
Iv_d  явно става дума за класически масаж.

nonameeee консултирай се с лекар, при теб нещата са по-сложни

Общи условия

Активация на акаунт