Малки сърчица туптят, през ОКТОМВРИ ще се народят! - TEMA 3

  • 22 685
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Мили мами, с много зор си издействах час за ултразвук и като да не повярваш е за днес 11:45. Стискайте палци всичко да е наред, а ако не е наред то здраве да е, поне ще знам  какво се случва и ще ги накарам да ми изследват хормоните. baby_neutral
Добре дошла на новата мама Simple Smile Аз, неспокойната,  ти казвам да се успокоиш, а сряда да чуеш сърчице.

# 736
  • Мнения: 1 831
Добро утро мами .
*Anichka* стискам палци всичко да е наред.На мен още в началото ми казаха да не се шашкам,ако имам зацапване ,че било нормално.Юркай ги онея там,уж много компетентни пък ... #2gunfire
Добре дошли на новите мами...

# 737
  • Мнения: 592
Добро Утро Мами как сте днес ? Аз си направих закуска за шампиони плодова салата със кафето Joy Ве4е не ми се гади от кафето...и ще си го пия край със какаото сутрин Wink

Добре Дошли на новите мами  Hug безпроблемна бременост Simple Smile

winipooh ако изоставаш още е рано да 4уеш сър4ице но ти пожелавам да го 4уеш...
Аз нащо го 4ух във петък  Two Hearts newsm44
много е вълнуващо

# 738
  • Мнения: 592
Мили мами, с много зор си издействах час за ултразвук и като да не повярваш е за днес 11:45. Стискайте палци всичко да е наред, а ако не е наред то здраве да е, поне ще знам  какво се случва и ще ги накарам да ми изследват хормоните. baby_neutral
Добре дошла на новата мама Simple Smile Аз, неспокойната,  ти казвам да се успокоиш, а сряда да чуеш сърчице.

Стискам палци ани4ка вси4ко да е наред  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 739
  • Мнения: 176
Аз пък съм на нова работа днес и ми е малко напрегнато... Така се случи, че точно като ми изтече изпитателният срок, трябва да изляза в майчинство... Дано ме задържат на работа, че ми писна от разправии...

Хубав ден, момичета! Нищо, че вали  newsm03

# 740

Общи условия

Активация на акаунт