Запек при новородено

  • 24 078
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
А какво предлагате ако детето ви не може да се изходи 3 дни по никои от изброените методи, имам в предвид масажи на коремчето, смяна на млякото, термометри и т.н. Да го оставим да се мъчи ли?  Confused

# 31
  • Мнения: 11 894
Аз бих направила консултация с гастроентереолог, бих давала пробиотик, но не и редовна употреба на разхлабителни. И какво значи - На малката нищо и няма вие как знаете, че нищо и няма?  А вие като сте на 6м се предполага, че детето е захранено или сега започвате т.е. може да регулирате стомахчето с храна. Относно млеката (понеже съм имала такъв проблем със синът ми) - разхлабително АМ е Фризовом с рожкови.

П.П. аз също съм правила клизма с термометър няколко пъти, но това беше съвсем в началото докато се освестя, че не трябва да се прави така.

# 32
  • Мнения: 32
А какво предлагате ако детето ви не може да се изходи 3 дни по никои от изброените методи, имам в предвид масажи на коремчето, смяна на млякото, термометри и т.н. Да го оставим да се мъчи ли?  Confused

здравей,
първо наистина трябва да си сигурна, че е запек.
ако акитата са твърди и на дарадонки `както е израза, тогава е запаек, също ако има кръв като се изхожда е проблем... но ако само пълни памперса по-рядко, но акитата са меки и кашави - няма място за притеснение. Смяната на млякото - трябва поне 1 седмица, за да започне действието на съставките....
в против нслучай- педито и лекарите да се произнесат
успех

# 33
  • Мнения: 3
Наясно съм, че е запек. Акитата са твърди. А до свещичките опрях с препоръка от лекар Simple Smile

# 34
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
АЗ пък те съветвам да заведеш бебето на гастро.Нека ви назначи лечение.За мен това е най-разумното което се прави в такива случаи.Успех.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 363
Сменихме АМ от Аптамил Комфорт на Лактана Био и давам чай Блевит Л ... без да спирам капките за колики... За сега при нас това е печелившата комбинация Simple Smile Успех на мамите, защото това наистина е гадно и би направил всичко, за да не гледаш мъничето да страда   bouquet

# 36
  • Мнения: 35
Мами и аз съм с сериозен проблем бяхме на фризолак и фризовом смесвахме но бебето не спираше да повръща сменихме с аптамил ар и прахчета лактофлор след което последва сериозен запек изхождасе на два дни с страшно напъване сама не може аз помагам с термометър обаче днес в края на акото имаше малко кръв,акото ние много твърдо като пластелин а немога да се свържа с педито,имали някакъв чай за разхлабване и този сироп лактулоза подходящ ли е за толкова малко бебе ние сме на 45дни?

# 37
  • Мнения: 11 894
Фризовом е специално за повръщане и запек, защо не давате само него защо сте смесвали с Фризолак т.е. две млека?
Лактулозата става за кърмачета до колкото помня, питайте в аптеката ще ви кажат.

А като ще "помагате" правете лек масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка за да се избутат изпражненията по червото, карайте колело с крачетата, но не бъркайте с термометър  Rolling Eyes .

# 38
  • Мнения: 35
Фризовом е специално за повръщане и запек, защо не давате само него защо сте смесвали с Фризолак т.е. две млека?
Лактулозата става за кърмачета до колкото помня, питайте в аптеката ще ви кажат.

А като ще "помагате" правете лек масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка за да се избутат изпражненията по червото, карайте колело с крачетата, но не бъркайте с термометър  Rolling Eyes .
фризолак и фризовом педито каза да смесваме ,когато минахме само на фризовом повръщането продължи,а относно масажа го правим след всяка смяна на памперса но помага само за коликите

Общи условия

Активация на акаунт