Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 255

  • 53 445
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Малееее, какъв поглед.

# 676
  • Мнения: 23 352

Това видео е страхотно - и тази музика много ми харесва. smile3501

Динамична и интригуваща, караща ме да търся продължението / т.е да гледам серията /.

Не е на Тойгар или ...  newsm78

# 677
  • Мнения: 2 293




Две поетични сравнения за Енгин от РФ:

Скрит текст:
*
Из одного и того же материла - своего тела, он как из 7 нот композитор, создаёт совершенно новый мотив образа.Я просто не вижу такого у других.Великий и неповторимый маг и чародей, мастер перевоплощений, турецкое чудо сериалов, покоритель сердец, утешитель домохозяек и работающих женщин, всех, кому нравится эта музыка сфер, яркое счастье, какое только возможно на земле, возбудитель мыслей о возвышенном, величественном, прекрасном не только в окружающем мире, но и в самом себе, постоянный источник вдохновения и желания разобрать его по нотам и выучить наизусть
*
Если вам понравилось про композитора Энгина, который играет на самых чувствительных струнах женской души, то уже неоднократно сравнивали его с художником.Его лицо- это разнообразная палитра эмоций, из которых он выбирает подходящую в нужный момент.А взгляд и улыбка штрихи и яркие маски,создающие картину притягивающую взляд и вызываюшую восклицание - И как он это делает, просто волшебство!

*
От един и същи материал - своето тяло - той, както композиторът от 7 ноти, създава съвършено нов мотив и образ. Не виждам това у другите. Велик и неповторим маг и чародей, майстор на превъплъщението, турското чудо на сериалите, покорител на сърцата, утешител на домакини и работещи жени, на всички, които харесват музиката на сферите - най-яркото щастие, възможно на земята, възбуждащо мисли за възвишеното, величественото, прекрасното не само в окръжаващия свят, но и у самите нас, постоянен източник на вдъхновение и желание да го разучим по ноти и научим наизуст.
*
Ако ви е харесало (сравнението - б.м.) за композитора Енгин, който дърпа най-чувствителните струни на женската душа, то (нека да приложим и - б.м.) нееднократно са го сравнявали с художник. Лицето му е разнообразна палитра от емоции, от които той избира подходящата в нужния момент. А погледът и усмивката са щрихи и ярки маски, създаващи картина, която привлича погледа и предизвиква възклицание - Как го прави само! Вълшебство!

newsm51
Eх, тия рускини, направо ми пълнят душата. Много поетично и красиво се изразяват.
Маричке, благодаря за превода!

# 678
  • Мнения: 917


МАРТИЧКАHugTwo Hearts

# 679
  • Мнения: 2 293

Това видео е страхотно - и тази музика много ми харесва. smile3501

Динамична и интригуваща, караща ме да търся продължението / т.е да гледам серията /.

Не е на Тойгар или ...  newsm78

E, знаеш какво да харесваш ти, Мартичка… и на мен ми хареса музиката и затова проверих чия е...Тези цигулки, които не са характерни за Тойгар, събудиха интереса ми и се оказа, че  Two Steps From Hell ( На две крачки от ада) е американска компания за музикална продукция, базирана в Санта Моника, Калифорния.
Основана на 14 февруари 2006 г.от композиторите Ник Феникс и Томас Бергерсен, "Two Steps From Hell" бързо става една от най-успешните компании за музикална продукция за кинофилми. Тяхната музика е използвана в много рекламни трейлъри и тийзъри за високобюджетни холивудски филми, като 2012, Беоулф, Хари Потър и Орденът на Феникса, Спайдър-Мен 3, Стартрек, Здрач и много други...
Благодаря на Танушка за видеото! Аз си го възприемам като трейлър...по-точно като тийзър. Звучи ударно, няма как да не привлече вниманието ти...

Последна редакция: нд, 09 мар 2014, 20:21 от loveofmine

# 680
  • Мнения: 917


ЛЮБОВHug и аз ти благодаря за информацията за музиката в клипа!

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


http://gecce.com/dizi-galeri/fragmanlar/kara-para-ask-fragman-4

Е, gecce.com, преди 5 минутки отразиха 4-я трейлър...

# 682
# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


"Йомер/Ван"
Скрит текст:
Ömer/Van

# 684
  • Мнения: 2 293
newsm51
Е, как да не се разсмее човек?!! Палмата на снимката е излязла като пера на шапката на Туба...

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


От Engin Akyürek Romanian fan club

Индикация от 1 епизод:
Йомер: "Дойдох да ти покажа нещо, но..."
Елиф: "Не искам, върви си, моля те, върви си.
Йомер: "Бягаш ли от някого?"
Скрит текст:
ndicii ep 1

Ömer: i came to show you something, but...

Elif: I don't want, go, please go.

Ömer: Are you running from someone?

# 686
  • Мнения: 23 352


Мариянка  Two Hearts явно ще има динамика още от първа серия.

Нашите хора бързо ще се запознаят и ще "влязат" в екип ...

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


http://www.televizyondizisi.com/index.php/engin-akyurek-bakislar … e-olay/187653/11/

И тук:

"Четвъртият трейлър на сериала "Мръсни пари и любов" беше пуснат и погледът на Енгин привлече вниманието. Много зрители написаха "Погледът на Енгин Акюрек отново е пълен със събития" и други подобни съобщения. Новите епизоди на сериала се задават."

# 688
  • Мнения: 4 966


Надявам се на обилно количество погледи и в КРА. Simple Smile)

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


"Очите ви казват всичко."
Скрит текст:
The eyes tells you everything

Общи условия

Активация на акаунт