ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО-Тема№15

  • 127 985
  • 764
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 500
Хора , снощи ми се случи нещо ужасно . До сега не се бях чувствала така сякаш . Всичко беше наред , легнах си , бях спокойна , но понеже малкия е болен  се събуждаше постоянно , а аз не можех да заспя . По едно време към 23ч съм се унесла и явно тъкмо съм заспала и той изрева и аз подскочих и като ми се разхлопа сърцето , ама такова сърцебиене , което не може да се успокои нито с дишане , нито с лежане с нищо . Усещах си сърцето наистина все едно ще изхвръкне , пулса ми не знам колко е бил , но сигурно над 150 , не знам , беше нещо страшно и аз още повече се паникьосах и веднага взех половин Конкор и валидол и след известно време ми отмина . Много ама много се изплаших , на някой случвало ли му се е да се стресне така през нощта? Обикновено като имам сърцебиене от паника , като почна да дишам дълбоко ми отминава , а снощи имах чувството , че не мога да му повлияя , сърцето ми буквално галопираше . Като се поуспокоих си измерих кръвното , но си беше абсолютно наред - 110/75 .

# 31
  • Мнения: 1 500
Пак съм аз , нещо не ми се видя нормално това сърцебиене снощи , беше нещо неконтролируемо и за това се шашнах така и понеже и аз съм болна от някакъв вирус , пия стана 2 дена Грипекс . Реших да проверя за всеки случай какви са страничните ефекти и пише - сърцебиене , аритмия , безсъние (а аз почти не спах ) , чувство за страх , безпокойство и т.н.

# 32
  • Мнения: 1 831
maiamiii да не казвам голяма дума с АД ми отшумя,естествено смених няколко докато поотшуми проблема ,но спокойно можеш и да приемаш билки -мента ,глог и валериан,маточина и подобни.
На моменти пак имам напрежение,но то е малко.Знаеш ,че АД действат с натрупване.

# 33
  • Мнения: 5 459
Маями, при повечето хора АД действа. Това е и целта на приема. Но е малко трудно да се улуче "твоя"АД.

# 34
  • Мнения: 270
При мен има и още нещо, аз кърмя бебчето си....питах лекарката затова, тя каза че нямало яроблем, само 2 % преминавало в кърмата и аз и от това се притеснявам, защото искам да си го кърмя още известно време Simple Smile Имате ли информация и относно това?
 Hug

# 35
  • Мнения: 5 459
При мен има и още нещо, аз кърмя бебчето си....питах лекарката затова, тя каза че нямало яроблем, само 2 % преминавало в кърмата и аз и от това се притеснявам, защото искам да си го кърмя още известно време Simple Smile Имате ли информация и относно това?
 Hug


По принцип ако не ти е толкова мъчително, изчакай, докато спреш да го кърмиш, но ако прекалено много се измъчваш......щом бременни пият АД?!

# 36
  • Мнения: 1 831
Има АД,които уж са били безвредни за бебето .Аз съм бременна и пия АД.Увериха ме и психиатърката и гинекологът ми че няма проблем.Но то всичко е Божа работа.

# 37
  • Мнения: 2 558
Хванал ме е вирус някакъв и се чудя какво да пия... имам Тайлол хот, но на листовката му пише да не се приема с антидепресанти  Confused Какво друго бих могла да пия? АД ми е Ципралекс. newsm78

# 38
  • Мнения: 735
Момичета, на лечение съм с Ксетанор и Флуанксол. Искам да ви питам дали мога да пия Аулин или Диклак като съм на такава терапия?

# 39
  • Мнения: 894
Elizabett, явно сърцебиенето е от това и добрата новина е че като спреш да пиеш Грипекс-а, ще се нормализира и работата на сърцето, както е била и преди.
Desex, зарежи тези прахчета, най-добре изпий 1 чаша прясно изцедени лимони с мед, може и разредени с вода. Богати са на витамин С, а и вирусите не обичат да виреят в кисела среда.

# 40
  • Мнения: 16
Момичета, знаете ли дали мога да пия успокоително заедно с антиалергично???

# 41
  • Мнения: 1 500
Elizabett, явно сърцебиенето е от това и добрата новина е че като спреш да пиеш Грипекс-а, ще се нормализира и работата на сърцето, както е била и преди.
Дано е така , както и аз си мислех , да е от прахчетата .
Иначе как мислите , опасно ли е , когато сърцебиенето е съчетано с ниско кръвно , защото аз съм така , ниско кръвно , а пулса ми скача до 100 някой път ?

# 42
  • Мнения: 2 558
A кaкви кaпки зa нос могa дa слaгaм? Имaм Ксилофaрм и Виброцил, но пише дa се приемaт с aнтидепресaнти след лекaрскa консултaция...

# 43
  • Мнения: 16
Елизабет,няма нищо страшно, спокойно Simple Smile Аз съм така също, вече все по-рядко обръщам внимание на сърцебиенето. Така съм близо 2 г.  Ти от колко време си с ПА?

Някоя от вас не пие ли антиалергични лекарства. Знаете ли дали мога да комбинирам с ксанакс например?

# 44
  • Мнения: 1 500
Елизабет,няма нищо страшно, спокойно Simple Smile Аз съм така също, вече все по-рядко обръщам внимание на сърцебиенето. Така съм близо 2 г.  Ти от колко време си с ПА?
От 2000 год съм така . Ти до колко вдигаш пулса ?

Общи условия

Активация на акаунт