Предложение за темата полезно и разни други размисли

  • 3 695
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Не знам да пиша или да не пиша ?

Ами ето моето мнение.
Има много жени , които искат да забременеят, няма показатели за стерилитет нито на един от двамата , но не могат да се сдобият с дете.Тяхната болка не е ли подобна на тази които имат стерилитет?Или такива които са загубили дете и пак трябва всичко да започне отначало?
Нека има толерантност и търпимост към всички тук.Всеки може да зададе въпрос , който да е тъп за останалите.
Аз нямам проблем , не съм стерилна нито мъжа ми , опитваме но не става. Не знам имам ли прво да пиша или нямам ?
Но ми беше добре тук.
Не знам каквото и решение да се вземе ще се съглася с него.

А темата полезно я чета доста често и я намирам изключително необходима.И наистина ако има някой някаква информация полезна за темата нека да я добави.

Лек ден на всички!

# 46
  • Мнения: 3 376
Ако трябва да бъда честна, и на мен вече почна да ми тежи това разделение: на стари и нови потребители; на потребители със сериозни проблеми и досадници. Именно за това нямам нищо против да се раздели форума на "Проблемно забременяване" и "Искам да забременея".

Така де, разбирам много добре аргументите и на едните, и на другите. На старите им е писнало да четат "празни приказки", на новите пък им е писнало да ги описват като досадници и спамъри. Просто едните имат нужда по-скоро от информация за нови методи, изследвания, клиники, а другите от подкрепа и споделяне. И няма защо да се дразним взаимно - просто всеки с нуждите си. Ренци, мисля, че грешиш като наричаш подобна раздяла "отцепничество" от страна на новите - не новите се оплакват от старите, а обратното (пак казвам - имат си своето право).

В каквото и състояние да остане форумът обаче, аз съм му неизменна фенка и харесвам много всички от вас. Надявам се чувствата да са взаимни.

# 47
  • Мнения: 2 489
Аз мисля, че всяка жена има право да пише тук!
Има все пак доста жени, при които наистина не става от първия път, и които се нуждаят от доста съвети.
Не искам да обидя никого, но определено всяка от нас има какво да научи, да получи подкрепа и да прочете нещо успокоително, когато има нужда от това.
Никой не бива да се сърди на никой за абсолютно нищо, не бива да се сърдите и на тези, които забременяват на 2-3 месец! Grinning Това са хубави неща!
Освен това май всички забравяте, че освен да се забременее, после трябва и да се износи това бебе! Именно този проблем имат много момичета, и мисля, че тяхното място също е тук.
Аз не се обиждам, защото на никого не мисля лошо!

# 48
  • Мнения: 1 037
Цитат на: Grizabella

Както вече веднъж казах: на мен ми става много болно като видя как момиче, което до скоро е било "от нашата партия" и е било част от нашата общност, се е преместило в съседния форум и не се интересува от досегашните си дружки. Аз приемам факта, че бременни като Съни, МОФ или Красони, все още ни посещават, като едно доказателство, че са ни истински приятели, въпреки, че за тях кошмарът е свършил.[/quote]


Искам да подкрепя това изказване и да ви кажа на всички,които съм засегнала по един или друг начин моето искрено СЪЖАЛЯВАМ!
Но знайте,че ви чета постоянно и ще останете в сърцето ми завинаги.Именно вие ми помогнахте!

Общи условия

Активация на акаунт