номинации за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето

  • 13 505
  • 169
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 524
"Детето ми има непоносимост към кърмата ми..."  #Crazy е тва искам да го видя!

Е,няма да го видиш,разбира се,но само да вметна тук,че на моя мъж прабаба му,родила 6 деца и 6-те умрели.Слава Богу разбрали от какво,та следващите 6 са на линия,а и той благодарение на това  Grinning, но се оказало,че ги тровела с кърмата си.Разбира се,това е някакво супер изключение,но явно и такива неща стават  Thinking

Мда,то по времето на прабабата на мъж ти са били толкова добре развити и наука и медицина,изследвания,та сигурно от това ще да е Mr. Green ама да не разводняваме темата...

Ми аз само преразказвам,може и да не е така,но после са ги давали на дойка и всички са оцеляли.Пък какво е било в действителност... newsm78

# 76
  • Мнения: 639
Кърмените бебета са по-умни, държат се естествено, плачат естествено и т.н.  Виж тези с "изкуственото"се държат изкуствено, плачат изкуствено и т.н.
Кърмиш, защото си добра майка #Crazy

# 77
  • Мнения: 5 103
Ми аз казах няма да кърма, живот  и здраве бебо като се роди, и двамата доктори с които съм говорила, гинеколога ми и бъдещата педиатърка казаха ок, избора е твой, нито са ме карали нито нищо, но от там нататъка на какви неща се наслушах:
свеки-майка, която не кърми не е годна #Crazy
и от форума прочетох, че некърмещата майка била половин майка newsm78

# 78
  • Мнения: 7 640
майка, която не кърми не е годна
хахаха

# 79
  • София
  • Мнения: 2 271
... некърмещата майка била половин майка newsm78
А аз, като съм кърмила все пак малко, дали съм поне 2/3 майка  newsm78

# 80
  • Мнения: 7 803
предпочиташе в началото повече дясната, защото лявата така беше продухана от батко и, че тя се давеше от струята кърма, направо през носа и излизаше.

# 81
  • Мнения: 27 524
" Моето бебе се е научило като суче да си тактува с крак в такт с преглъщането..."  smile3538

(аз пробвах и ми е доста трудно... Embarassed )

# 82
# 83
  • Мнения: 7 803
От 4-тия ден след секциото започнах да кърмя,въпреки,че гърдите ми бяха доста напрегнати и на камък,но акушерките ме цедяха

Включвам се към нямащите проблеми с кърменето след секцио   ! Ако имаш желание и възможност.....всичко е постижимо, ако не, оправдания колкото искаш   

само кърма и давам на бебелина и нищо друго. дай боже да продължим така още поне година.


Като се прибрахме тои отслабна а моите гърди станаха твърди, болезнени и в последствие , независимо от изстискването и петна по4наха да се появяват

# 84
  • Мнения: 27 524
От 4-тия ден след секциото започнах да кърмя,въпреки,че гърдите ми бяха доста напрегнати и на камък,но акушерките ме цедяха

Включвам се към нямащите проблеми с кърменето след секцио   ! Ако имаш желание и възможност.....всичко е постижимо, ако не, оправдания колкото искаш   

само кърма и давам на бебелина и нищо друго. дай боже да продължим така още поне година.


Като се прибрахме тои отслабна а моите гърди станаха твърди, болезнени и в последствие , независимо от изстискването и петна по4наха да се появяват


 newsm78  newsm78  newsm78

# 85
# 86
  • Мнения: 1 097
4-те реда са 4 цитата предполагам, пропуснала е да сложи " "  Wink

# 87
  • Мнения: 27 524
Това ясно,ама какво им е абсурдното или интересното,смешното ???  newsm78

# 88
  • Мнения: 7 803
само кърма и давам на бебелина и нищо друго. дай боже да продължим така още поне година.

не помня колко и е голямо бебето в момента на писане на поста но поне още 1 година само кърма ще дава и нищо друго
ми zа мен е абсурдно дете на 1 година да не яде друго освен кърма то бива късно zахранване бива ама ..........
сори ако не го намирате zа абсурдно

# 89
  • Мнения: 5 103
... некърмещата майка била половин майка newsm78
А аз, като съм кърмила все пак малко, дали съм поне 2/3 майка  newsm78
хахахах това ми хареса

Общи условия

Активация на акаунт