Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 7

  • 102 177
  • 784
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 379
Някакъв добър сапун за пране, който не мирише като гадния Дио?

Капус - бял или жълт. Жълтият е лимонов.

# 46
  • Мнения: 2 216
Някакъв добър сапун за пране, който не мирише като гадния Дио?

Капус - бял или жълт. Жълтият е лимонов.
Според мен жълтият не пере толкова добре, колкото белият

# 47
  • Мнения: 15 379
И според мен белият калъп Капус е по-добър.

# 48
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 268
Някакъв добър сапун за пране, който не мирише като гадния Дио?

Капус - бял или жълт. Жълтият е лимонов.

Аз пера с този за петна, пак на Капус (или на Криспа, или май е едно и също newsm78).
От другите белия наистина пере по-добре.
Понякога купувам и един еко сапун, български, също е хубав и мирише на свежо. Има го в опаковки по 1 и по 4.

# 49
  • Мнения: 1 231
12 лв. за сапун за пране  ooooh! Ако пере сам ще го взема!

# 50
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 268
Кой сапун е 12лв.?

# 51
  • Мнения: 1 231
9-0823 Сапун за пране Капус лимон, Бял, Маслиново олио 150 гр.

12.00 лв (вкл. 20 % ДДС)

http://www.krispa.com/bg/Продукти/Kappus/Сапуни-Kappus?category_id=1&page=shop.browse&limit=3&start=9

# 52
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 268
Незнам що за глупост е това, може би някаква цена на стек. Аз купувам този за петна на 2,20, 150гр. Другите два-белия и този с лимон са около 1,70-1,80, не помня вече.

# 53
  • Мнения: 15 379
Белият Капус е около 2.50 лева, калъп от 250 грама.

# 54
  • Мнения: 781
₪₪₪ Afrodita ₪₪₪, нищо конкретно не им се е случило, просто искам да ги измия с някакъв препарат, от който няма да побелеят. Засега ги поддържам само с вода. Веднъж пробвах Медикс за баня и на мястото, където сложих от препарата, стана по-светло петно. Затова искам някой, който има тъмни плочки в банята, да ми каже какъв препарат използва.
Аз съм с кафеви плочки в банята. Доволна съм от Полирапид розовия, от скоро ползвам и Циф за баня, също е много добре, няма гадна миризма.
От Медикс не съм доволна и аз .

# 55
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 836
₪₪₪ Afrodita ₪₪₪, нищо конкретно не им се е случило, просто искам да ги измия с някакъв препарат, от който няма да побелеят. Засега ги поддържам само с вода. Веднъж пробвах Медикс за баня и на мястото, където сложих от препарата, стана по-светло петно. Затова искам някой, който има тъмни плочки в банята, да ми каже какъв препарат използва.
Аз съм с кафеви плочки в банята. Доволна съм от Полирапид розовия, от скоро ползвам и Циф за баня, също е много добре, няма гадна миризма.
От Медикс не съм доволна и аз .
Много ти благодаря. Вече си мислех, че никой не е прочел питането ми. Ще пробвам.  smile3525

# 56
  • Мнения: 2 140
Цоп-цоп

# 57
  • София
  • Мнения: 6 010
С какво почиствате гланцираните вратички на кухненските шкафове?
Аз до момента търкам на полусухо с микрофибърна кърпа ако има само отпечатъци, но понякога си има и петна.

# 58
  • Мнения: 1 144
С препарат за чистене на стъкла

# 59
  • Мнения: 781
С какво почиствате гланцираните вратички на кухненските шкафове?
Аз до момента търкам на полусухо с микрофибърна кърпа ако има само отпечатъци, но понякога си има и петна.
С препарат за стъкла, или гъба с веро и после изплаквам  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт