Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 7

  • 102 258
  • 784
  •   1
Отговори
# 750
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Аз също, от както преди 8-9 години открих Фрош, само него ползвам за тави и тенджери, за стъклокерамичните котлони, за газовия също.

# 751
  • София
  • Мнения: 3 867
Благодаря за препоръката и аз ще го пробвам. Подобен е на CIF, така ли?

Да, подобен е на Cif, има го в dm и големите вериги.

# 752
  • Мнения: 29 855
Благодаря за препоръката и аз ще го пробвам. Подобен е на CIF, така ли?

Да, подобен е на Cif, има го в dm и големите вериги.

Мерси  Peace  bouquet

# 753
  • София
  • Мнения: 313
Мдам, Cif отдавна не е това, което беше. Ще пробвам Frosh-а.

# 754
  • Мнения: 1 416
Никаква разлика не забелязвам при Cif. Същия си е, какъвто си е бил винаги, все така добре си чисти.

# 755
  • София
  • Мнения: 4 179
Ходих до Солун и на границата в голимия супермаркет търсих Bref за замърсен паркет. Имаше един вид само, а в София има почти цялата гама /без този/. Имало голям нов магазин на Пиротска, но още не съм го посетила.

# 756
  • софия
  • Мнения: 25 736
Ходих до Солун и на границата в голимия супермаркет търсих Bref за замърсен паркет. Имаше един вид само, а в София има почти цялата гама /без този/. Имало голям нов магазин на Пиротска, но още не съм го посетила.
В коя част на Пиротска?

# 757
  • София
  • Мнения: 4 179
Ходих до Солун и на границата в голимия супермаркет търсих Bref за замърсен паркет. Имаше един вид само, а в София има почти цялата гама /без този/. Имало голям нов магазин на Пиротска, но още не съм го посетила.
В коя част на Пиротска?

към Опълченска в дясно се падало

# 758
  • Мнения: 147
Здравейте. Знаете ли как мога да изчистя захабена пластмаса (става въпрос за панел на телефон) ? Пробвах със спирт, лакочистител, търках с четка и сапун  Laughing ..терпентин .... нищо.

Здравейте, пробвайте с препарат за LCD телевизори, монитори.

# 759
  • софия
  • Мнения: 25 736
Ходих до Солун и на границата в голимия супермаркет търсих Bref за замърсен паркет. Имаше един вид само, а в София има почти цялата гама /без този/. Имало голям нов магазин на Пиротска, но още не съм го посетила.
В коя част на Пиротска?

към Опълченска в дясно се падало
Звучи като някъде след 18 СОУ.  Thinking

# 760
  • Мнения: 1 011
Звучи като някъде след 18 СОУ.  Thinking

Преди училището е магазина(посока от бул.Христо Ботев към ул.Опълченска), доста близо Simple Smile

Добавям street view адреса е ул.Пиротска 60 (бялата дограма)

https://www.google.bg/maps/@42.7007364,23.3130683,3a,75y,346.78h … Bwhd0YVxOtQfQ!2e0

Последна редакция: ср, 01 окт 2014, 13:04 от hannya

# 761
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Сори, ако се повтарям, но ми трябва съвет за лесно, бързо и качествено почистване на прозорци ... имам адски много Sad  Конкретни замърсявания нямам, искам блясък и чистота без много търкане.

Трябва ми вярната комбинация м/у препарат, кърпа и т.н.

Понякога си мисля, за тези уреди дето почистват с пара, някой дали е ползвал такова нещо? Отзиви?

# 762
  • София
  • Мнения: 3 048
Сори, ако се повтарям, но ми трябва съвет за лесно, бързо и качествено почистване на прозорци ... имам адски много Sad  Конкретни замърсявания нямам, искам блясък и чистота без много търкане.

Трябва ми вярната комбинация м/у препарат, кърпа и т.н.

Понякога си мисля, за тези уреди дето почистват с пара, някой дали е ползвал такова нещо? Отзиви?
  Аз моите прозорци мия със "уред"като по бензиностанции,но с дълга дръжка.В водата слагам течност за чистачки.От как от го открих нищо друго не слагам във водата,чисти перфектно.

# 763
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз първо обирам прахоляка с влажна кърпа, после пръскам с препарат за прозорци и подсушавам с домакинска хартия.

# 764
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Натуся, благодаря за споделената хитрина   bouquet

Ще изчакам и други мами да споделят своите хитринки по въпроса, за да съм възможно най-мързелива  Blush

Ох, като почна да чистя имам чувството, че в хотел живея, а не в къща   ooooh!
Сдобила съм се с един куп сложна техника, която вместо да ми помага ми образува нерви.

Общи условия

Активация на акаунт