Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 7

  • 102 255
  • 784
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 12 011

А как почиствате тръбата, отзад на гърнето - където се свързва  с канала.


за вътрешната страна използвам таблетки, които се разтварят във водата на чинията. За отвън зависи какъв достъп имаш newsm78
Вени, откъде ги купуваш? Би ли могла да ги покажеш със снимка?
Благодаря!

# 646
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Има такива таблетки и в ДМ, ако в Лидъл не намерите.

# 647
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269
Моля да ми препоръчате с какво да почиствам гранитен плот?

Скрит текст:

Това чисти много добре гранит, мрамор, мозайка.

# 648
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря, момичета!  bouquet

# 649
  • Мнения: 5 209
Искам да ви похваля този препарат за паркет:
Скрит текст:
За разнообразие изневерих на Сано, но не съм разочарована, напротив. Паркетът блесва, а препаратът е с формула за бързо изсъхване. Не оставя следи, не замазва, не лепне.
Италиански е. Струва 6.30 лв. за 1.250 л, но е концентрат - слагат се 2 капачки (40 мл) на 5 л вода, значи ще стигне поне за 30 измивания.
Има още два вида, които са универсални - за всякакъв вид подове.

# 650
  • Мнения: 1 416
Guess Who, откъде го купуваш? Simple Smile

Защо в Бг има толкова малко препарати на Bref Confused  Даже направо почти нищо няма!
Такива май никога не са внасяли дори:

http://www.henkel.de/de/content_images/012012_Bref_Produktrange_ … t_1772H_1772W.jpg
http://www.bref.it/prodotti/bagno/bref-brillante-bagno-spray

# 651
  • Мнения: 5 209
Guess Who, откъде го купуваш? Simple Smile
Ще го има в магазини с паралелен внос. И да ти кажа откъде го купих в Бургас, няма да ти свърши работа.

# 652
  • Мнения: 1 416
Guess Who, откъде го купуваш? Simple Smile
Ще го има в магазини с паралелен внос. И да ти кажа откъде го купих в Бургас, няма да ти свърши работа.
Да, така и предполагах Simple Smile
Ще взема да пиша на вносителите на Bref за България - да започнат да внасят малко повечко продукти на марката, че дефакто нищо няма тук. Грехота! Само тоалетни блокчета и препаратите за кенеф, това е.

Ами аз белия не съм ползвала, но червеният определено чисти много добре! Дори силно замърсени фуги съм почиствала перфектно с него. Ако и белият е толкова добър, но по-щадящ, да мина към него ... Peace

Различни са, единият е киселинен, другият алкален. Белият е за баня против варовик, червеният е по-универсален, но не може да се каже, че е по-силен. Peace

Мерси и на двете Simple Smile
Ще пробвам червения, значи. Една друга потребителка също беше доволна точно от червения.

Последна редакция: пт, 12 сеп 2014, 00:27 от AQUА

# 653
  • софия
  • Мнения: 25 732
Момичета, най-добрия препарат за керамични плотове, който някога съм използвала -> Glanos
Това е препарат за  фурна?

# 654
  • Мнения: 787
Искам да ви похваля този препарат за паркет:
Скрит текст:
За разнообразие изневерих на Сано, но не съм разочарована, напротив. Паркетът блесва, а препаратът е с формула за бързо изсъхване. Не оставя следи, не замазва, не лепне.
Италиански е. Струва 6.30 лв. за 1.250 л, но е концентрат - слагат се 2 капачки (40 мл) на 5 л вода, значи ще стигне поне за 30 измивания.
Има още два вида, които са универсални - за всякакъв вид подове.
И за мрамор става! Много хубави препарати имат Бреф, зареждам се от тях  Гърция, тук нищо не е същото.

# 655
  • Мнения: 336
Моля да ми препоръчате с какво да почиствам гранитен плот?

Скрит текст:

Това чисти много добре гранит, мрамор, мозайка.
Благодаря, а откъде се купува?

# 656
  • Мнения: 35
Ще го има в магазини с паралелен внос. И да ти кажа откъде го купих в Бургас, няма да ти свърши работа.

Може ли информация за Бреф-а в Бургас?

# 657
  • Мнения: 354
Здравейте. Знам, че сте коментирали, търсих, но не мога да се върна да чета 7 теми назад Sad Моля ви, кажете с какво си миете батериите в банята. Sad До сега ползвах Astonish и Cif за банята, но явно този за батериите са го развалили. Ако знаете какво зверско търкане падна днес... направо ме заболя кръст, ръце, всичко... търкам ги с една малка четка за зъби, да не се надраскат, но има на едно място е капало продължително време и се е събрал камък, та не мога да го махна! Пък пода е направо като засечен на бели петна от водата, където е засъхвала, като не сме нямали време да я попием. Не ме разбирайте грешно, мия си банята колкото мога по-често... все пак не колкото преди, бременна съм и ми се иска да си намеря препарати, които все пак да ми спестят малко търкане Sad Кажете някой хубав препарат за батерии и някой за цялата баня. Благодаря ви предварително момичета.

# 658
  • Мнения: 486
http://www.mexon.bg/bg/MEDIX_RAZOR_Bathroom.html С това мия банята и батериите. Не е нужно много търкане, само с една четка, след като подейства 1 2 3 минути след пръскане. Мразя да търкам и затова харесвам препарати, които са лесни за ползване

# 659
  • Мнения: 354
Ще го пробвам, благодаря. Нали няма опасност да им направи нещо, ако го оставя 5 мин. промерно на проблемните места  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт