Поморие 2014

  • 105 031
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 418
Като пристигнахме на 21 Юли хазайката каза, че е нямало вода през деня и, че се отича да не пием от чешмата. В периода 21.07-28.07, докато бяхме там не е спирала.

# 436
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
По време на нашият престой за 6 дни - един цял ден нямаше вода Confused...не е особено приятно след плаж да не можеш да се изкъпеш ooooh!.

# 437
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
По принцип водата за пиене в Поморие не е хубава.Лично ни го е казвала една хазяйка, при която навремето ходихме при нея няколко поредни години.

# 438
  • Мнения: 3 042
Благодаря Ви за отговорите, значи да си имам едно наум дали ще успеем да се измием след плаж.

# 439
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Moon Walk, благодаря за отговора! Аз питах просто от любопитство. Четири поредни години ходим в Поморие и всяка година се каня да питам в хотела на място, но според ММ с децата не сме за "хотелска" почивка, та затова винаги си наемаме самостоятелен апартамент.

elin_a, и миналата, и тази година чадър е 6 лева, но ако вземеш чадър и шезлонг е 10 лева. Тази година се намираха и места на свободната зона, имам предвид и след 10 часа, просто има много по-малко туристи, отколкото предишни години.

По въпроса с водата, преди да заминем за Поморие, бях прочела в някакво интернет издание, че ще има някакъв ремонт на водопровод на 21 юли и няма да има вода от 8 до 17 часа, ние същия ден се прибрахме към 15 часа от плажа и вече имаше вода. Същия и следващия ден, водата беше много хлорирана, но ние така или иначе пиехме бутилирана вода.


# 440
  • Мнения: 4 529
Няма проблем с водата в Поморие  Peace Нито има режим,нито слабо налягане. Всичко е нормално. На 21 .07 имаше авария на централния водопровод и затова беше спряна водата. Не е вярно,че водата в Поморие не е хубава за пиене . Naughty Пие се.  Въпрос на личен избор е дали ще пиете бутилирана .

# 441
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Няма проблем с водата в Поморие  Peace Нито има режим,нито слабо налягане. Всичко е нормално. На 21 .07 имаше авария на централния водопровод и затова беше спряна водата. Не е вярно,че водата в Поморие не е хубава за пиене . Naughty Пие се.  Въпрос на личен избор е дали ще пиете бутилирана .
Не че не става водата за пиене, а не е хубава на вкус.И е вярно, поне на нас също не ни харесва.В нашия край е с друг вкус водата, във Варна имам спомен, че също им е странна питейната вода.

# 442
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Няма проблем с водата в Поморие  Peace Нито има режим,нито слабо налягане. Всичко е нормално. На 21 .07 имаше авария на централния водопровод и затова беше спряна водата. Не е вярно,че водата в Поморие не е хубава за пиене . Naughty Пие се.  Въпрос на личен избор е дали ще пиете бутилирана .

Нямах предвид, че водата не е хубава по принцип, а просто на 21 и 22 беше много силно хлорирана.

# 443
  • Мнения: 3 042
Идеално тогава, утре пристигаме и съм се настроила за хубава почивка.  Sunglasses

# 444
  • Мнения: 4 529
Няма проблем с водата в Поморие  Peace Нито има режим,нито слабо налягане. Всичко е нормално. На 21 .07 имаше авария на централния водопровод и затова беше спряна водата. Не е вярно,че водата в Поморие не е хубава за пиене . Naughty Пие се.  Въпрос на личен избор е дали ще пиете бутилирана .
Не че не става водата за пиене, а не е хубава на вкус.И е вярно, поне на нас също не ни харесва.В нашия край е с друг вкус водата, във Варна имам спомен, че също им е странна питейната вода.

Разбира се ,тук става въпрос за навици . Всеки е свикнал по различен начин,с различна на вкус вода  Peace Вярно е,че водата навсякъде е различна,зависи от водоизточника.  

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 20:24 от daniela.qnkova

# 445
  • Мнения: 1 666
А как е морето? В новините тия дни слушах за мъртво вълнение на юг...

# 446
  • Мнения: 4 275
Момичетааааааааааааааа  newsm45
Решили сме с приятели да скокнем до морето за уикенда, но се отчайвам вече. Нямаме резервация и сега тръгнах да звънкам напред-назад. На 4 места позвънях и нищо. И се опасявам, че и с всяка останала обява ще е така  Cry

Моля ви, пишете ми ако знаете за свободни места там, където сте отседнали. 4-ма души сме за 2 нощувки - петък и събота. Търся една тройна и една двойна стая. Но може и някакъв апартамент  евентуално  Praynig

# 447
  • Мнения: 6 327
Момичетааааааааааааааа  newsm45
Решили сме с приятели да скокнем до морето за уикенда, но се отчайвам вече. Нямаме резервация и сега тръгнах да звънкам напред-назад. На 4 места позвънях и нищо. И се опасявам, че и с всяка останала обява ще е така  Cry

Моля ви, пишете ми ако знаете за свободни места там, където сте отседнали. 4-ма души сме за 2 нощувки - петък и събота. Търся една тройна и една двойна стая. Но може и някакъв апартамент  евентуално  Praynig
Виж в по-големите комплекси, по-вероятно е да има места. Бели платна  www.001.bg/ Марина Холидей www.marinapomorie.com/bg/ Може и семеен хотел Черно море  pochivka.bg › Поморие
Ако не намериш в Поморие и държиш да е в този район виж в Сарафово също има хубави комплекси с студиа и апартаменти.

# 448
  • Мнения: 418
Нас хазайка ни предупреди да не пием вода от чешмата и не съм рискувала, заради децата. Ама то гаранция Франция Simple Smile, не мисля, че водата е проблем. Ние стомашно- чревен вирус не хванахме, но каката си дойде е херпангина.

Saltlake имаха ваучери и предлагаха доста апартаменти.

# 449
  • Мнения: 786
Аз сега се разтърсих да открия евентуално програма за киното в Поморие, ама то май вече няма такова. Общината си го била върнала, щяла да го ремонтира, бла-бла.
Наистина ли не работи това уникално кино?  Cry А беше една от причините да се върнем пак в Поморие. На входа си взимахме пуканки, които ни даваха с купа, зад екрана - море, корабчета, а по време на филмите често виждахме падащи звезди  Sad

Иначе попаднах на инфо за туристическо влакче до Музея на солта. Някой виждал ли го е, ползвал ли го е?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт